• Zagi
    5.1k
    Ali što onda nije valjalo kod Leke, svugdje je bio dobar trener a iz Hajduka ga potjeraliPurger

    Pa tjerao ih je da trče.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ali što onda nije valjalo kod Leke, svugdje je bio dobar trener a iz Hajduka ga potjeraliPurger

    Leko je tip od discipline, strogoće itd. To na našim prostorima jako teško prolazi. Posebno dolje gdje za toga Livaju postoje posebna pravila.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Njihov problem je što ih sada sprema Karoglan i uvjeren sam da će se to vrlo brzo osjetiti.marcio amoroso

    Da, ovo se ja pitam. Koliko još Karoglan može tak da niš ne gubi. Očito je ekipi on puno više po guštu jer im daje slobodu, ali hoće li fizička sprema patiti i općenito disciplina dugoročno. Mislim svaka čast Karoglanu, al nije baš toliko dobar trener da ne izgube nijednu. A onda me zanima kako će prijeći preko toga tj. hoće li nastupiti neka kriza rezultata.
  • Ivdzo11
    3k
    OLEKSIJ KAŠČUK (23), desno krilo Šahtara, već dulje je želja Hajduka. Lider SuperSport HNL-a htio ga je dovesti ljetos, ali nije uspio. Sada su se, u zimskom prijelaznom roku, aktualizirali pokušaji Hajduka da ga dovede jer mu je desno krilo pozicija na kojoj mu je nužno pojačanje. No, Kaščuka jako žele i u Azerbajdžanu. Tamošnji Nefči (Naftaš) ponudio mu je sjajan ugovor pa se Ukrajinac misli između Splita i Bakua.


    znaci Neftchi
  • rioda
    2.5k
    Karoglana su doveli jer je Lekina strogoća negativno utjecala na ekipu, poglavito na Livaju. Sjetite se što se sve pričalo o stanju u ekipi, a dobar dio toga je bio uzrokovan time + kola su im krenulo nizbrdo. Igra pod Karoglanom im je nikakva, baš nikakva, bodove im je donosila odlična obrana i individualna kvaliteta u napadu. Prva dva proljetna kola ih čeka težak izazov, ako tu kiksaju u samo jednoj tekmi mogla bi im zavladati panika. A kikseva će biti još. Po meni je dolazak Kalinića savršen poznavajući njega, bit će im uvijek igrač manje na terenu.

    Nadam se da ćemo mi biti pravi na proljeće, to je preduvjet za sve ostalo.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Romano objavio da tovari o krecu po perisica u siječnju
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Perišić je baš poput Kačavende neupotrebljiv za ovu sezonu. On može doći na liječenje u Omiš i na malo druženja sa obitelji do ljeta i nove sezone. Ipak su zime i proljeća ljepša na mediteranskoj obali nego u sivom Londonu.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Postoji li uopće primjer nogometaša koji se u tim godinama vratio na približno istu kvalitativnu razinu nakon takve ozljede?
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ibrabimovic je imao solidne brojke u Milanu nakon ozljede koljena u Manchesteru, al ne duze od jedne sezone.
  • Facke
    2k
    Oni na ljetu Perisica a mi Modrica male romantike
  • Krizy
    36.2k
    Ante Ćorić potpisao za Rudeš.
  • Facke
    2k
    "Igrao sam u reprezentaciji s Modrićem i Perišićem, i to su najkompletniji igrači s kojima sam igrao. Oni imaju sve, oni su pokretači, lideri i svjetske klase. No Livaja je možda i najbolji što se tiče nogometnih kvaliteta. To što on vidi unaprijed, to je čudo. Kako udara loptu, kako asistira, kako razmišlja..."

    Dario Melnjak...ljudi moji pa v terem svemiru oni ziviju?
    Bez reci. Nemam reci.
  • rioda
    2.5k
    Klasično ušupkavanje izjavama naivnoj tovarskoj masi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.