• Ban
    698

Nisam ni pročitao njegov post, ali Gorica i Varaždin su bila dva najbolja prva poluvremena Dinama ove sezone u HNL-u.
  • Droljo
    6.4k
    Sad se bumo zadovoljavali sa jednim poluvremenom dobrim :rofl:
  • Ban
    698

Pa ja bih volio vidjeti takva oba i da to postane standard, ali od te dvije utakmice igra je samo nazadovala.
  • plavac173
    2.6k
    Doktore protiv Gorice smo odigrali jednu od najboljih ( ako ne i najbolju utakmicu u sezoni, pogotovo poluvrijeme), Varazdin isto jedno od najboljih poluvremena u sezoni sa 4-5 stativa. Ako nisi gledao utakmicu ( vjerovatno nisi) pogledaj sazetak bar
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    gledao u živo, i nula čista. Varaždin smo trebali dobit to stoji, ali da je nešto bajno bilo smješno mi je komentirati. Pa imali smo više sreće nego što smo teški protiv Osijeka. Čovjek je porušio sve rekorde i dobio najveći kredit od svih dosadašnjih trenera do sada. Nije ni tema ni vrijeme sad od početka ponovo počinjati, ali po tvom on se pokazao protiv varteksa i gorice. Pa to mu i jeste budućnost i vrh karijere nakon dinama. Bog dao da se varam pa da me na ljeto posjetiš na ovo, a i na sve ostale komentare protiv Jakira. Za sada je samo bleffer i niš drugo
  • eol12
    400
    Mi smo od Varaždina u padu, svaka utakmica teško provlačenje. Šanse isključivo dolazile na individualnu kvalitetu, uigranih akcija nema nikakvih, tranzicija slaba. Jedino je spasilo dojam da smo manje golova primili, a i to je varljivo jer Rudeš se ispromasivao, kao i Astana i moćni Balkani koji eto zbog svoje snage dobre akcije nije pretvorio do kraja u priliku za gol.
    2.5k
    ma sve stoji, ali da mu se daje kredibilitet na takvim utakmicama mi je smješno. Pa mi sa juniorima trebali bi derati takve momčadi. Odmarati prvih 11,i ljeti sve pred sobom. Da nam mjerilo bude to, i pokazatelj da se može. A balkanci, hajduk, ma da ne nabrajam ostave te bez šuta po golu. Kažem opet, sad će doći taj prelazni, te pripreme, bit će sve po njegovom, pa neka se pokaže, daj bože da pregazi ligu cijelu. Nisam se jednom za jebo u životu. Ali dosad ničim absolutno nije zaslužio da kažem da je on taj. Svjestan je da ga sami bog sačuvao i da je davno trebao biti bivši.
  • scooniepenn
    2.3k

Varazdin i Gorica su apsolutno po svemu bila nasa 2 najbolja prva poluvremena u ovoj sezoni. Gledajuci cak i cijele utakmice mi smo obje utakmice trebali rijesiti s 2 razlike, tako da jedno su kiksevi bodovni, a drugo lose utakmice kao recimo Ballkani. Ako si zaboravio pogledaj sazetak pa se prisjeti.
  • San Lorenzo
    12.7k

Kad već spominje Goricu i Varaždin gdje smo trebali uzeti više bodova od tog jednog, onda nek spomene i Osijek dva puta i Lokomotivu gdje smo uzeli 9 bodova u sudačkoj nadoknadi.
  • plavac173
    2.6k
    Nula cista? Ja bi volio objasnjenje kako moze prvo poluvrijeme u Varazdinu bit nula dok smo pogodili doslovno 5 stativa i greda, drugo poluvrijeme lapo-lapo. Gorica jedna od boljih utakmica u cijeloj polusezoni.. Pa cekaj gdje se trener Dinama moze dokazat dok igra u konfrencijskoj ligi i u HNLU? Najbolji protivnik ti je hajduk protiv kojeg se "moze" dokazati. Sagledaj sve okolnosti. Kazes sa juniorika trebamo pregazit pola lige, pa daj zna li im netko rec da ubacimo juniore i da je sve rijeseno? Daj nije svijet crno-bijel... DaBog da on dobio otkaz i dosao netko tko ce osvojit HNL, a DaBog isto da ostao na klupi i osvojio HNL, svejedno mi je s kim, samo da se osvoji. Samo zelim da se prije pljuvanja sagledaju okolnosti, a i budimo realni Jakirovic nije Damir Krznar bez CV-a pa ga imas osnove "branit"
    Opet ponavljam on osobno je doveo sve ove igrace Rijeke koju trazi cijela liga i šire.
  • Brusa
    981
    Kaneko ga sačuvao sa asistom i golom protiv Lokse. Da su to izgubili, ne znam kako bi mogao ostati. A i to što ga je stavio je bio potez očajnika, kao i ono ubacivanje Denia Jurića
  • Brusa
    981
    nije dobio ni jednu tekmu protiv ozbiljnog protivnika (hajduk, viktoria, rijeka)
  • plavac173
    2.6k
    Ili milion ozljeda kljucnih igraca, dosta "nesretnih" golova koje smo primili, milion neshvatljivih kikseva igraca. Evo spominjes Osijek, mi smo odlicno igrali dok Zagorac nije istrcao onako i dok nismo gol primili i onda smo se izvlacili, tko moze bit kriv za ono istrcavanje zbog kojeg smo se vadili cijelu utakmicu, Jakirovic? Ne bih rekao, iskljucivo onaj koji je istrcao (Zagorca obozavam da ne bi ispalo negativno). Bilo je puno vise utakmica koje smo trebali dobit kao i Viktorija u obje utakmice di nam dosude smijesne penale a do tad smo dobro igrali, nego onih di smo dobili a nismo zasluzili.
  • emilperska
    4.4k
    Prevarant, blefer, frend glavate spodobe..
  • plavac173
    2.6k
    hajduk vec ispricana prica, Viktorija obje utakmice smo dobro igrali do smijesnog penala, Rijeka isto dobro odigrana utakmica i primljen gol pred kraj utakmice, a svi znamo koliki je pritisak bio na igracima a pogotovo na treneru