• jedan u nizu
    6.7k

    zato sam i neki post prije napisao ako tj kad .
    Jakir je tu 4 mjeseca. Ja sam prije 2 mjeseca malkice vjerovao da ce se igra popraviti i da ce doci do nekih pomaka. " mjeseca kasnije i igra izgleda jos gore. I sad apsolutno ne vjerujem da ce nakon zimske pauze doci do poboljsanja.

    Ako tada dobije otkaz, recimo u 3 ili 4 mjesecu, tada ce biti prekasno za novog trenera, nije da cemo imati prednost kao sto je imao Cacic pa prosuo vecinu. Bit cemo u jos gorem zaostatku i ni Guardiola nam tu nebi vise pomogao.

    Puno trke i rada, na to dodaš Petka i Olma i imaš odličnu momčad.Zagi

    sad imamo Petka i Baturinu i Kaneka. A miljama smo daleko ispod Bjelicinog dinama. Da bar imamo trku pa ce se nesto postici, uigrati. Nama igraci stoje ukopani kada netko nas ima loptu, nema otvaranja prostora, dupliranja, kretanja, utrcavanja iza igraca, nista. Dodaje se prvom ispred ili pored sebe koji ima na ledima protivnika i tako u krug dok ne dode do necega. Zato i imamo posjed od 65% a 2 dobre prilike na utakmici. Jebes takav nogomet
  • Ban
    698
    Bolje smo pod Jakirom igrali u počecima ili sredinom njegovog mandata nego sada. I to bi nerijetko odigrali dobro prvo poluvrijeme i onda bi se raspalo u drugom. Utakmice poput Gorice i Varaždina mi odmah padaju na pamet. To su dvije utakmice u kojima smo odigrali odlično prvo poluvrijeme.
  • LaznjakProsineckog
    512
    Kao sto je Jakir govorio da igra Zrinskog i prolazak u grupu KL je njegova ostavstina, onda se isto moze primijeniti da kad je Jakir dosao i sve one pobjede su bile plod Biscana i Cacica, a sadasnje igre Jakirov rukopis.. ovisi kako se gleda..
  • Neki tip
    19.6k
    Kao sto je Jakir govorio da igra Zrinskog i prolazak u grupu KL je njegova ostavstinaLaznjakProsineckog

    Gdje i kad? Da odmah i pomognem - nikad nigdje. Mit nastao iz neistinitog prijenosa izgovorenih riječi u bosanskim medijima. Raširilo se kao požar, poslije puštena snimka, ni slično.. ali jebiga, svi pamte laž.
  • LaznjakProsineckog
    512
    Meni je to na snimci bas kao da se popisao na sve trenere, ja sam kralj, najveci, najbolji, i onda dodje protiv Hajduka i ima 2 udarca u 2x tekme
  • Neki tip
    19.6k


    Pa lijepo te pitah kad i gdje? Na kojoj snimci se popišao na sve trenere?

    Misliš li na onu u kojoj je "rekao":

    "Zrinjski je igrao hrabrije u drugom poluvremenu, baš kao kad sam ja bio trener" - kako je preneseno pa papagajski lažno ponavljano?

    Ili na onu u kojoj se čuje što je zapravo rekao:

    "Gledao sam utakmicu. 3-0 prvo poluvrijeme i onda se Zrinjski ohrabrio kao što smo mi i zazivali i pobijedio 4-3 u fantastičnoj utakmici.”?
  • LaznjakProsineckog
    512
    Ne ne ne, ne zrinski, nego da ostavlja svim trenerima super ekipu, i da bi volio da njega tako doceka, referirao se da imamo jako losu selekciju, sta si dolazio majstore onda? Aha, dinamo, CV, lagano otpremnina pa u Arabiju..
  • Neki tip
    19.6k


    Ok, to je onda druga izjava. Jer prvo veliš da je rekao kako je igra Zrinjskog i KL njegova ostavština, a onda ne, ne, ne Zrinjski. :)

    Uglavnom, slažem se da je pomalo razmetljiv u izjavama i da mu reklamirani gard ne prati muda uz teren, ali baš mi na živce ide to spominjanje Zrinjskog jer se već 2 i po mjeseca za njim vuče nešto što nije rekao pa mi je izgledalo kao da se i ti pozivaš na to. :up:
  • LaznjakProsineckog
    512
    Pogledao sam apsolutno sve podcaste i intervjue s njim, zanimljiv je Jakir, ali mi je nekako previse HNL trener, previse mi vuče na npr. Zekića i tu ekipu (na. Ne mislim da je loš ni Zekić, ni Jakir!), ali za Dinamo mi nisu, moje mišljenje, čekamo prijelazni rok, pripreme, prve tekme, pa bumo videli, dotad se odjavljujem sa ove teme, prebacujemo se na transfere ✌️
  • Zagi
    5.8k
    nego da ostavlja svim trenerima super ekipu, i da bi volio da njega tako doceka, referirao se da imamo jako losu selekciju, sta si dolazio majstore onda?LaznjakProsineckog

    Da sredi selekciju?
    Pa to je jedna od zadača trenera?
  • Mali dioničar
    15.1k
    Jedna od iritantnijih stvari je kad novi trener dodje u klub i onda veli “joj, zatekao sam nered”.

    Pa da sve štima tko bi te zvao.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    nedavno si kao krimen Jakiru naveo otpustanje Halilovica kao dokaz da on ne zna radit s tehnicki jakim igracima. Ako je sudit po ovom sto je napisano to vise ne bi trebao uzimat tako :lol:

    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/halilovic-zaludio-nizozemce-sve-se-vrti-oko-njega-nevjerojatno-je-popularan/2522482.aspx?index_ref=naslovnica_sport_prva_m

    Za njega trce u Fortuni, a u istoj ligi, ali ozbiljnijem klubu je otpisan zbog nedostatka igre u oba smjera. Jedina opcija je slabi klub sa malo talenta, al puno radnika.
  • Krizy
    38.4k
    Haliloviću prije Rijeke nije išlo u još devet klubova.
    Jakiroviću se može prigovarati za mnoge stvari ali ne i za toga smiješnog igračića, pogotovo jer je Sergej preporodio Rijeku.
  • Neki tip
    19.6k
    Sergej preporodio Rijeku.Krizy

    Nije, rekli bi/su brojni forumaši, nego ju je "samo doveo tamo gde i pripada". :monkey:

    Baš me zanima bi li taj "kriterij" vrijedio da sutra Bjelica preuzme Dinamo, u prijelaznom potjera 5 i dovede drugih 5 igrača pa osvoji naslov s 15 bodova prednosti.

    Pa kaj, niš nije napravio, samo je Dinamo doveo tam di mu je mjesto. :snicker: :heart:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.