• plavac173
    2.6k
    Sve sam napisao, nemam namjeru vise ponavljati i dokazivat nekome kome je trener kriv za izvlacenje protiv Osijeka kad ti golman onako istrci ( a to se u pionirima uci kad se istrcava na loptu a kad ne) Ali nema veze, Jakirovic mu je vjerovatno sa klupe rekao da istrci pa je kriv za taj slucajan gol hahahahah
  • marcio amoroso
    33.9k
    Rijeku je spasioplavac173

    Dinamo nije Rijeka i nije Zrinjski. To trener ne shvaća i dere se na suca da svira kraj protiv Rudeša.
    A očigledno ne shvaćaš ni ti.

    Naravno da nije jedini krivac za lošu polusezonu, ali itekako ima svoje krivice. To vide svi i to je činjenica.
  • Jurki
    9.7k
    Ajmo razapet Jakira a postediti upravu.
    Jakir ima dio krivice ali ni blizu tolko koliko krivnje ima uprava.
  • plavac173
    2.6k
    Pa Dinamo ni ne moze priuštit trenera renomea dobrih europskih klubova pa da ne spominjem to.

    Slazem se, to sam i napisao.
  • jedan u nizu
    6.8k


    i prije Petkove ozljede smno izgledali kriminalno.
    Takoder, ja bi svakom treneru kojem citava igra ovisi o jednom jedinom covjeku, odmah urucio otkaz. Da nema nijednu drugu opciju, formaciju ,strategiju, game plan kako da izgleda kada nema jednog igraca. Da igra i dalje tece istim tempom i planom a nemas igrace za taj plan je suludo.
    Da, Stojkovic je bio peh. A sta je sa drugim 'pehovima'?
    Jesmo mi bez peha ostavili najboljeg lijevog beka u juniorima? Jesmo bi zbog peha otpisali sve novopridosle igrace. Jedini peh je imao Jakir kada je Kaneko ekplodirao, pa su mu u vodu pale teze da nije imao pojacanja,
    Uostalom, on je doveo Halilovica, Sosu pa im nije dao nikakvu priliku.
    Jel mi zbog peha igramo sa igracima na neprirodnim pozicijama? Zbog pehova nam stoperi igraju bekove, bekovi stopere, vezni igraju bekove i sl.

    Znaci ti bi t trenera ostavio 9 mjeseci da se sabere iako igra lose? I opravdanje je da nije odradio 9 mjeseci pa da mozemo vidjeti kakav je? Makar upropastio klub u najvaznijoj godini u zadnje vrijeme.
    Ti nisi normalan, stvarno
  • Orc123
    6k

    Pa govorim o igri covjece a ne o individualnim greskama igraca, mi nemamo igru, nikakve automatizme, uigrane akcije, nista, nula ,zero..izgledamo jalovo, bezidejno, nikakvo, svi glavni igraci su u padu....nek nas razuvjeri nakon ovih peiprema jer alibija vise nema...dobio je priliku i istrpili su ga u klubu ko ni jednog trenera, a sad je na njemu da tu priliku opravda.
  • plavac173
    2.6k
    Prvo ja tebe nigdje nisam uvrijedio i ocito imas neke komplekse i ne mozes prihvatit drugacije misljenje od tvog. Sve sam vec rekao, samo hvala Bogu da o takvim misljenjima ne ovisimo. Nabroji mi utakmice koje je Dinamo trebao dobit a nije i koje je Dinamo dobio a nije trebao, pa da vidimo cega ima vise.
  • plavac173
    2.6k
    Tako je, to i govorim, na proljece mu treba suditi kada ce sve biti dio njegovog rukopisa a ne do sad.
  • Eduardo
    18.1k
    neki ga jesu dočekali kao spasitelja dok mnogi i nisu. Jel zaslužio pljuvačinu ili nije ne znam, ne mogu u potpunosti negirati ili potvrditi ali da je dao materijala za to - je. Ja mu ne želim ništa loše kao ni drugi ovdje jer to bi značilo da će patiti i Dinamo, a samim time i ja, odnosno mi. Imao je sreću što je došao nakon Bišćana i Čačića koji su za naše uvjete pobrali lijepu otpremninu tak da si klub nije mogao priuštiti još jedan raskid u tako kratkom vremenu. Samim time dobio je i vrijeme i priliku i prijelazni rok za kojim je žudio od prve tekme na klupi Dinama. U suprotnom bi već bio bivši jer onakve rezultate kakve je ostvario u listopadu ne bi preživio nitko osim Zorana Mamića.
  • plavac173
    2.6k
    Slazem se da nitko nije prezivio ono sto je on. Ali je i sam na pocetku rekao da mu treba 6 mjeseci i jedan prijelazni rok da se vidi njegov rukopis u igri. Sad tih 6 mjeseci mu istice i ima prijelazni rok pa neka (n)vas demantira sve. Meni je potpuno svejedno tko ce bit trener, samo da se osvoji HNL.

    EDIT: A koga bi mogli dovest u sred sezone da smo mu dali otkaz i tko je toliko lud da dodje u ovako "sredjen" Dinamo i vjerovatno unisti sebi reputaciju trenera.
  • jedan u nizu
    6.8k

    rekao sam ti da stvarno nisi normalan i tu mi bacas floskule da ti mene nisi uvrijedio a ja tebe jesam, i da ja imam komplekse i ne znam sta.
    Ne znam tko ima komplekse nakon tvojih izjava.

    Dalje idemo redom, utakmice koje smo trebali dobiti a nismo:
    Hajduk 0-0
    Rijeka 2-2
    Plzen 0-1
    Varazdin 1-1
    Plzen 0-1
    Gorica 1-2
    Balkani 0-2
    Sparta 1-4
    Hajduk 0-1

    Koje je dobio a nije trebao
    Balkani 3-0 (do 70min nismo zasluzili ni bod, ali ajde, mozda ova tekma ne spada u tu kategoriju)
    Rudes 1-0
    Osijek 2-1
    Lokomotiva 2-1
    Osijek 3-2
  • marcio amoroso
    33.9k

    Ja samo najiskrenije ne znam šta on točno očekuje od zimskog prijelaznog roka. Dinamo sigurno ne može dovesti igrače koji su mu instant pojačanja iz brdo razloga.

    Svi se vjerujem možemo složiti da igrači koji po medijima sigurno dolaze (Živković, Brodić) nisu garancija doslovno ničega.

    Dinamo ima kadar od 27 igrača bez ozlijeđenih Stojkovića i Kačavende. Ne vjerujem da se od tih 27 ne može naći 16 da osvoje HNL.
  • plavac173
    2.6k
    Sad ne mislim da imas komplekse vec sam siguran u to. Ali ajde ja nisam normalan kako god ti kazes hahahaha.
    I doktore pod tim "koje nismo dobili a trebali smo" se misli koje smo po igri zasluzili a rezultatski nije na kraju prikazano
  • plavac173
    2.6k
    A ne znam vidjet cemo, na treneru je. Ako ne bude kako je rekao, znamo di mu je mjesto, na birou.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.