• Orc123
    5.9k
    Nit su Brodic a jos manje Kulenovic zamjena za Petkovica nit ce ikad to biti, nit su i jedan i drugi kapacitet za 1. Napadaca Dinama! Smijesno mi to uopce citati...pa jedan Gavranovic je za njih bio Benzema...kad ode Petko treba traziti napadaca i to igraca koji ce radit razliku, a kvalitetu Petka necemo nac vise nikad....nama i kad nije u formi igra ovisi o njemu a kad ga nije bilo vidli smo kako smo izgledali....Brodic ima jednu i pol pravu seniorsku sezonu, a Kule u 5 godina sta u Dinamu je zabio za Dinamo 1 gol, a na posudbi je bio takav da ga nismo nikome uspjeli utrpati jedino ako smo mi placali posudbe, a platili ga vise nego Petka....i Brodic i Kule mogu biti 3. Napadaci ili u najbolju ruku 2. Iako i to nezz....
  • Petar86
    635
    Momci svaka cast svakom ali Kulenovic nije igrac za Rudes kamoli za Dinamo, kad neko napise bori se i Dinamovac je neka ga meni se dize kosa na glavi... nek stave mene i ja cu se boriti i Dinamovac san i zabit cu gol svakih 8 utakmica
    Liku je glavna i jedina prednost sto je visok
  • kibic
    1.1k
    Fala ti na trudu i lijepo napisanoj analizi. Uživam čitati ovak koncizne tekstove koji drito u srž pogode.
  • Šteco
    532
    Nit su Brodic a jos manje Kulenovic zamjena za PetkovicaOrc123

    Nit je to itko napisao, a nit će klub dovesti igrača kvalitete Petkovića da ga odmah zamjeni, eventualno nekoga da to postane u budućnosti. Eventualno.

    Komentiram ono šta imamo i šta sigurno dolazi, a ako dovedu nekoga, onda ću i njega prokomentirati.
  • Krizy
    38.4k
    Hvala kolega :smile:
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Germanijak danas:
    -Sosa i Mykha odavno otpisani,neće ih biti ni na zimskim pripremama
    -Drmić također blizu odlaska,možda se pojavi na pripremama,ali pitanje hoće li krenuti u nastavak sezone. Ako ne bude u prvom planu,jedino logično je raskid
    -Marin i Menalo pali u drugi plan i ne bi bilo čudno da obojica odu na zimu,s tim da za Marina navodno već postoje ponude i upiti drugih klubova
    -Emreli također odlazi ukoliko dođe dobra ponuda za njega ili se dogovori raskid ugovora
    -Za Mohu se,kako kaže autor, nadaju da će i za njega stići ponuda da i on ode.
    -Na pripreme dolazi Brodić,a već se zna da vraćaju i Živkovića
    -Max je i dalje tu,pretpostavlja se da Jakiroviću nije među opcijama za stopera nego je tu samo da popuni broj i igra samo u nužnim situacijama. Zatim se u tekstu nadodaje kako ga dinamo neće tjerati pod svaku cijenu,ali ako bude mogućnosti za to,au revoir Max.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Znači opcije za stopera KTC, Perić, Šutalo, Perković, Živković, s tim da je Perković opcija i za lijevi bek tj. dugoročna, nadam se. Šteta da se tak odustalo od Bernauera bez pravog razloga, al profa gonna profa.
  • Krizy
    38.4k
    Emreli također odlazi ukoliko dođe dobra ponuda za njega ili se dogovori raskid ugovoraSibirski plavac

    Koja glupost, čovjek upisao 5 golova i 5 asistencija, donio nam osobno 6 bodova i lijevonogi špic koji je dosta drugačiji od ostalih.
    Nije da ga nešto posebno šmekam, ali bih ga ostavio do kraja sezone jer mislim da nam može pomoći ulascima s klupe.
  • Mihaljević
    8.6k
    Koja glupost, čovjek upisao 5 golova i 5 asistencija, donio nam osobno 6 bodova i lijevonogi špic koji je dosta drugačiji od ostalih.
    Nije da ga nešto posebno šmekam, ali bih ga ostavio do kraja sezone jer mislim da nam može pomoći ulascima s klupe.
    Krizy

    Emreli ima veliki problem koji se zove Bruno Petković... A Emreli na krilu je nemoćan i bespotreban. Dobar igrač, daleko od ranga Dinama.
  • Krizy
    38.4k

    ali bih ga ostavio do kraja sezone jer mislim da nam može pomoći ulascima s klupe.Krizy

    Dok je Petković bio ozlijeđen, Emreli nam je donio 6 bodova.
    Pišem opet, za ulazak s klupe bih ga ostavio, ne za prvih 11.
  • Captain America
    15.1k
    Pišem opet, za ulazak s klupe bih ga ostavio, ne za prvih 11.Krizy

    On je protiv Rudeša išao komplicirati 1 na 1 s golmanom i zeznuo stvar. Najgore od svega je da mu to nije prvi put. Emreliju je realizacija problem, a to bi trebala biti glavna odlika našeg rezervnog napadača. Kule je vjerojatno jeftiniji i može glumiti mantinelu kolko-tolko okej, ali treba i jedan killer u 16 metara. Nadam se da ćemo to dobiti od Brodića kad je cijela priča s Drmićem neslavno propala.
  • Georg Koch
    4k
    Previse je tu igraca za ulazak s klupe.
    Petkovic je prva spica. Ako je Drma otpisan kao sto pise, za ulazak s klupe ostaju nam Emreli, Kulenovic i Brodic.
    3 igraca sa ne malim ugovorima pretpostavljam, koji ne mogu dobivati minute zbog izvrsnosti Petkovica. Plus, realno je da iz Konf.lige ispadamo od Betisa. Pa nek slucajno i prodjemo, imas jos 2 tekme.
    I to ne mijenja nista. Otpisani Drmic, plus 3 igraca na istoj poziciji da budu pricuve. Nema taj luksuz bogati klub tipa ne znam, City, kamo li mi. A i da imamo taj luksuz sa financijske strane, opet nema logike.
    Previse imamo kvantitete, debelo previse.
  • Facke
    2.7k
    Ha da se tomu Bernaueru male vise minutaze da sigurne bi pune vise pokazal. Ista prica kak i s nasem japancem. Prve opce nije bil u planu a sad glejte. Emrelija nebi dal same tak. Dober je on kao zamjena. Opce nije los kao spic. Steta za Bernauera, zivi covek za nogomet i vidi se da voli Dinamo.
  • Petar86
    635
    Petkovic 1. spica, Brodic rezerva i Emreli eto 2 rezerva napadacu i eventualno Kaneku... Kulenovicu dovidenja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions