• Petar86
    635
    Tibor se nigdi ne spominje a nije odigra 2 utakmica, samo po sebi se nalaze da ide ca... radije bi mi Brkljaca sidija na klupi iako je sad ozljeden
  • Mr Anderson
    6k
    Teško će se riješiti svih viškova u zimskom roku. A ima ih poprilično.
  • Nogo
    1.6k

    Rijeci ga dati uz to da nam odmah daju Selahija i to je to :)
  • Captain America
    15.1k
    Najžalosnije od svega je da se prošlo ljeto posvetilo čišćenju viškova i sad nas na zimu opet čeka isto.
  • Facke
    2.7k


    A zbog cega Tibor dobi tak male prilike? U onih par minuta je itekako pokazal da nam more pomoci. Guzva je jednostavne u veznem redu. Pa ni Ljubicic nebu neku minutazu imel v veznem redu.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Bernauer je bio dobar s Istrom, Rudesom, kup utakmice i onda ga je sasjeklo s Plzenom. Tu se vidio nedostatak u duelu, al da nema nikakvog nedostatka s takvom pas igrom i dugom loptom on ne bi ni igrao kod nas.
    S njim treba radit, ne znam koliko se duel igra moze popravit ili koliko bi mogao dat na nekoj drugoj poziciji, al otpisivat ga tako rano je meni glupo.
    Ako dolazi Brodic i za Emrelija ima dobra ponuda mi ostajemo na 4 spice istog profila.
  • jedan u nizu
    6.8k

    super je kad ga se nakon jedne tekme otpise i uoci sta je njegov problem.
    Kazes i sam bio dobar sa istrom i rudesom i onda nakon jedne slabije tekme je otpisan.
    zasto onda peric i sutalo nisu otpisani nakon 5 losih tekmi?
  • Petar86
    635
    Na Sofi Dinamo ima 33 igraca od cega je minimalno 15 za otpis... meni je vise zaa Mykhe. Potencijalno probojan bek top za HNL, al jbg potencijalno
  • Efes Pilsen
    7.3k
    pa to i kazem, ja ga otpisao ne bi. On ima neke mane koje su recimo KTCu prednost. Ja ne znam bas da duel sam po sebi nije stvar treninga, mase.
    Takav gotov stoper je nama nedostizan, ali eto. Salove u ruke, zapjevajmo svi profa najsibolji.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Tibor se nigdi ne spominje a nije odigra 2 utakmica, samo po sebi se nalaze da ide caPetar86

    On je bio mozda i najbolji igrac svoje momcadi u 1. nizozemskoj ligi koja slovi za fizicki najzahtjevniju nakon engleske. Profa nije prepoznao materijal u njemu za radnu momcad kakvu zeli ili?
  • Mali Zeus
    10.5k
    Dan prvi. Nijedno pojačanje.
  • Facke
    2.7k


    Fali nam male insajdera haha
    Mozda je vec neste potpisal :wink:
  • Petar86
    635
    tako je to kad na svakoj poziciji imas 3 igraca, ne zna se ko pije ko placa. Uredene ekipe imaju prvih 11, pravih 5 izmjena (koje mogu biti i starteri) i jos 5 eto kad triba odmoriti ili je rezultat gotov. Po meni pravi opis Dinamove momcadi zasad je "neuredena"
  • jedan u nizu
    6.8k
    Ja bi mozda cak i rade da Vidovic bude zamjena kada Petka nema. Slicniji mi je on njemu nego Kule ili Emreli.
    Nema fizikalije kao Petko da se hrva sa svima, ali ima dobru tehniku i nogometnu inteligenciju i onaj 'vic' u igri da proigra igrace. Pogotovo kada Petko nije klasicna spica vec se spusta dosta duboko.

    Ako cemo nastaviti igrati sa jednim napadacem onda su Brodic i Kule i vise nego dovoljna zamjena za Petka. U slucaju da jedan ima kartone i jedan je ozlijeden onda jos zamjena moze biti Koscevic.
    Ostalo nagomilavanje napdaca je bezveze.
    Ako cemo pak igrati sa dva napadac, sto bi volio vidjeti, onda neka to budu Petko i Kule/Brodic. Onda imaju zamjenu u Brodicu/Kuletu, Emreliju i Koscevicu. A na kraju, mozda i Vidovic potencijalno.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Upravo to. Neki će reći "ma lik je truba,ima jedino dobru dugu loptu i ništa više". On barem ima tu jednu dobru stavku,a ostale stvari ,jbg,treba usavršit. Ne očekuje se da bude Ruben Dias. No,mene zanima nešto drugo,možda i malo nepopularno za pitati.Što to za razliku od njega imaju Boško i Perić da im se više vjeruje i stavlja ih u prvih 11? Ja kad vidim Perića da kreće u one svoje prodore do centra odmah osjetim nelagodu da će neš zeznut i da će mu netko uzet loptu i zabit gol. Šutalo je bolji od Perića u tome,ali isto li la. Ono na Opus areni s Mierezom mi je i dan danas nejasno kako se to može desiti igraču na ovakvoj razini. Kad KTC i Max prime loptu i krenu naprijed imaš neki osjećaj da će biti nešto od idućeg napada. Primjer Maxova lopta Mohi protiv Plzena ili Theophileova doktorska tekma prekjučer.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions