• bongo
    691


    Nije raketa po trenerovom ukusu :rofl:
  • Krizy
    38.4k
    KRATKA ANALIZA LJETNIH TRANSFERA:

    Takuro Kaneko (H.C. Sapporo - posudba 400 tisuća €)
    • 18 utakmica, 1106 minuta
    • 3 gola, 7 asistencija
    • 2 žuta kartona

    Kaneko isprva nije dobio pravu priliku ni kod Bišćana ni Jakirovića. No kako ni ostali igrači nisu briljirali, Jakirović mu je pružio malu minutažu u par utakmica, koju je Japanac maksimalno iskoristio i počeo igrati sve više.

    Upisao je tri gola i sedam asistencija u 1106 minuta, jako puno uspješnih driblinga i postao neizostavni član prvih 11. Najbolje pojačanje u ljetnom prijelaznom roku.


    Gabriel Vidović (Bayern - posudba 500 tisuća €)
    • 19 utakmica, 1079 minuta
    • 4 gola, 2 asistencije
    • 2 žuta kartona

    Vidović je došao na posudbu uz opciju otkupa. Upisao četiri gola i dvije asistencije s pozicije lijevog krila, koja mu nije primarna pozicija. Najbolje se osjeća na poziciji ofenzivnog veznog, ali tu je Baturina pa će vjerojatno i ostatak sezone najčešće igrati na poziciji lijevoga krila.

    Trebali bi ga otkupiti ali uz manji novac nego onaj za koji je dogovoren mogući otkup ugovora.


    Bogdan Mihajličenko (Anderlecht - besplatno)
    • 15 utakmica, 710 minuta
    • 2 asistencije
    • 1 žuti karton

    Dolaskom Ukrajinca gotovo svi su mislili da smo napokon riješili poziciju lijevog beka, ali Mihajličenko je imao dosta loših odluka u obrani. Osobno sam mislio da će to prebroditi i uigrati se, pa biti sve bolji ali Jakirović ga je prekrižio i vjerojatno više neće zaigrati za Dinamo.
    Ne bi bilo čudno ako bi napustio Dinamo već na zimu.


    Arijan Ademi (BJ Guoan - 300 tisuća €)
    • 13 utakmica, 629 minuta
    • 1 gol, 1 asistencija
    • 1 žuti karton

    Ademi nije više igrač kakav je bio ali može dosta pomoći na psihološkom planu, ubaciti se u zadnjih pola sata jer ima odličan ulazak iz drugog plana. Najbolje bi ga bilo koristiti na takav način.


    Maxime Bernauer (Paris FC - 1.2 M €)
    • 9 utakmica, 610 minuta
    • 2 gola
    • 1 žuti karton

    Bernauer nije dobio pravu priliku ali nije bio loš dok je igrao. Vjerojatno najveći problem je nedostatak čvrstine u duelima, pa bi ga možda bilo dobro isprobati na desnom boku, jer je to ponekad igrao u Francuskoj.


    Kévin Théophile-Catherine (slobodan igrač)
    • 6 utakmica, 504 minute
    • 2 žuta kartona

    Naš najbolji stoper. Pun pogodak je bio vratiti Kevina, koji je pravi profesionalac i unatoč tome što je nedavno napunio 34 godine i dalje je klasa za našu ligu. U šest utakmica koje je igrao nismo izgubili niti jednu.


    Tibor Halilović (Heerenveen - ?)
    • 9 utakmica, 322 minute
    • 2 gola

    Halilović nije dobio pravu priliku, ali ono što je igrao je izgledalo dostojno veće minutaže u HNL-u. Zabio dva gola u 322 odigrane minute. Konkurencija u veznom redu je velika, no možda bi trebao dobiti više prilike.


    Joaquín Sosa (Bologna - posudba s opcijom otkupa)
    • 3 utakmice, 192 minute
    • 1 asistencija

    Očito je da se na Sosu ne računa ozbiljno jer je odigrao samo tri utakmice, od čega dvije u kupu. Zadnjih sedam utakmica ni na klupi, gotovo sigurno se vraća u Bolognu već na zimu.


    Luka Stojković (Lokomotiva - 3 M €)
    • 1 utakmica, 25 minuta

    Debitirao i ozlijedio se. Velika šteta, mogao je biti ozbiljna uzdanica Dinama. Nadajmo se da će biti bolje kada se oporavi od ozljede.


    Lukas Kačavenda (Lokomotiva - posudba s opcijom otkupa)
    • bez nastupa

    Za razliku od Luke, Lukas nije ni debitirao. Isto vrijedi i za njega, nadajmo se da će nam moći pomoći ako otkupimo ugovor i da će se vratiti ozbiljnom nogometu.
  • Dinamosaur
    1.1k
    problem je nedostatak čvrstine u duelima, pa bi ga možda bilo dobro isprobati na desnom boku, jer je to ponekad igrao u Francuskoj.Krizy

    Ovo bi trebalo probati na pripremama. Sumnjam da ce ikad postati stoper prvotimac, ali na beku bi se mozda pokazao za rotaciju. Ako ga usporedim sa Mohom onda je u prednosti barem zbog dobre duge lopte
  • IceMan
    1.6k
    Kaže mi frend posle tekme.. pa dobro sad ćemo i mi malo odmoriti zbog pauze.

    K…. ću odmoriti, tek sad kreće prijelazni rok i visenje po zoni dan i noć na ovoj temi. I Miru Vugrinca :rofl:
  • Armagedon13
    958
    Ako mladi Mamić vrati 11M bit će za kapitalce
  • Maximo
    323
    Zašto još nema objavljenih mega pojačanja??
  • Orc123
    6k
    neka njega na Cipru, ne treba nam jos jedan teretan igrac koji je vise za hakl nego za veliki nogomet. Posudba je do ljeta tako da se molim dragom Bogu da ga otkupe!
  • Crni86
    1.5k
    24h pisale da je pred finalizacijom likevi bek, imam osjecaj da je to prije Frese nego Mensah. Ima topcinu u nogi, a msm da Jakir voli takve igrace. Velika prednost je i danski mentalitet a sigurno je mogao pitat i Lauritsena za savjet. To bi bio odlican deal.
  • LaznjakProsineckog
    512
    Ovaj Wyscout je takvo smeće, po njemu je Mišić playmaker i 10ka, a Baturina 6ica, sad kad filtriraš neke stvari ispada da su svi avioni. Znam da Jakir koristi tu aplikaciju, te se nadam da ekipa u skautingu stvarno ide uživo ići gledat utakmice i igrače jer ovdje nikako nemozes vidjet koliko je igrač kreativan, lucidan itd. Samo brzina, tocni pasevi itd, sta ce mi tocni pasevi ako ih 95% vraca u nazad (npr sad jedan DM kojeg gledam tocno znam da igra kao Zvonimir Soldo u Stuttgartu, samo unazad)
  • Šteco
    546
    Ne dirajte Kuleta, kaj je vama, kad ode Petko sljedeće sezone, mijenjamo sustav igre i Kule će biti novi Bole top za sljedećih pet godina.Patak

    Horor scenarij.
  • Patak
    2.6k
    A gle čuj, i ja bi volio da nam opet dođu dva igrača za koje nitko nije čuo u istom prijelaznom roku i da nakon par sezona postanu najbolji igrači Dinama u povijesti (ili barem najbolji strijelci u povijesti Dinama u Europi), da riješe Chelsea, tadašnjeg prvaka Europe svojim asistencijom i golom i da onda još da dođu do reprezentacije pa još da na svjetskom prvenstvu u knockout fazi opet asistencijom i golom riješe Brazil, ej Brazil, pa još zabiju gol za broncu.

    Samo znaš kaj, takve bajke se ne pišu svaki dan. Ili kak bi rekao jedan moj iskusniji kolega kojeg cijenim: Zlatna kočija ti dolazi pred vrata jednom u životu, možda dvaput.

    U realnijim okvirima je Kule kao novi centarfor, a Brodić kao novi Petko za siromašne.
  • Šteco
    546
    Petković za siromašne je prošle sezone zabio 12 golova za Varaždin, što Kulenović niti jedne sezone nije postigao u više sezona HNL-a, u različitim klubovima.

    Petković za siromašne je ove godine na 7 golova za Varaždin u 12 utakmica, jednako kao vodeći Mierez, Livaja i Caktaš.

    Kod Kulenovića niti jednu utakmicu nisam vidio zakaj bi bio u ikakvoj prednosti nad Brodićem, koji tek treba dobiti priliku u Dinamu, za razliku od Sandra.

    Kužim da ga ekipa hejta jer je otišao kako je otišao iz Dinama. Ali, mislim da nakon što su prilike dobivali razni Jurići i ekipa, da se ovom dečku treba dati prilika. Ništa više, ništa manje.
  • Patak
    2.6k
    A možda si me krivo shvatio, nisam za navijanje tko je bolji Brodić ili Kulenović, tu su mi negdje samo što je Kule mlađi koliko pet godina. S 21 je imao 10g +6a u Loksi, prošle godine 10 g. Tak kad dođe u Brodićeve godine imati će u Dinamu 15g i 10a možda...
  • Mali Zeus
    10.5k
    Zašto još nema objavljenih mega pojačanja??Maximo

    Ovo i mene zanima. Što se čeka!?
  • Šteco
    546
    Mlađi je 2 godine, ne 5, tako da tvoje projekcije razvoja padaju u vodu. Manje bitno.

    Moja prognoza je da će Brodić biti ugodno iznenađenje za većinu navijača, pod uvjetom da dobije priliku. Posut će se pepelom ako tako ne bude, pa slobodno zapamtite ovu moju prognozu, jer znam da mnogi hoće. Ponavljam, ako dobije priliku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions