• Sajla
    4.2k
    Južnokorejski reprezentativac ... vjerovatno bi se super uklopio sa našim samurajem Kanekom!Lukas87

    koliko znam, Koreanci baš i ne vole Japance previše zbog povijesnih razloga, a nije da govore sličnim jezikom kao mi i srbi pa da se zbog toga povežu kao što naši igrači znaju kad odu vani. naravno, ne mora to ništa značiti u slučaju ove dvojice, ali to što su s dalekog istoka nije previše bitno.
  • Dinaminjo
    607
    Ako vracaju Zivkovica onda pretpostavljam da KTC nece biti registriran za ECL.

    Hmm, Bek, Ademi, Ofenzivac za ECL..
    A obrana bek, perkovic, peric, zivkovic, bernauer+sutalo ako prodemo..
  • Jaro
    6.1k
    Ako vracaju Zivkovica onda pretpostavljam da KTC nece biti registriran za ECL.Dinaminjo

    Zivkovic ide na B listu, on i KTC si nisu "konkurencija" za prijave
  • Orc123
    6k
    Zivkovic bi trebao preko B liste tako da nece zauzet mjesto....x2 beka i krilo ili bek, stoper,krilo
  • Dinaminjo
    607


    Znam da nisu konkurencija.
    Ali ako ne dode Zivkovic onda od zdravih stopera tremutno na listi imas: Perica, Perkovica, Bernauera.

    Dakle ili ces registrirat beka i igrati sa njih 3 ili neceg registrurat beka (perkovic) pa su stoperi peric, bernauer i vjer ktc.
    Sa zivkovicem preko B liste imas stopera vise a da nisi nikog registrirao
  • LaznjakProsineckog
    512
    Raskid: Sosa, Halilovic, Juric, Menalo, Marin, Kule, Mihajlicenko
    -navedeni nisu kapacitet za Dinamo i jbg (jedino bi Bernauer po meni jos dobio šansu)
    Posudba: Rukavina, Vrbancic i jos par juniora da se gurne u seniorski nogomet odmah na polusezoni
    Pojacanja: zasad Hoxha ako je vjerovati medijima, Vlatka bi Miereza opet po 3.put u 3.prijelaznom roku, ja bi Pjacu vratio, kupio Ivanovića iz Rijeke
    Otkup: Kaneko i Vidovic, fale LB i RB, Ristovski i Ademi su u ogromnom padu i treba gledat da se i njih rjesimo, ako vec idemo u rekonstrukciju

    Treba reći da su Kaneko i Vidovic na posudbi, i ako se oni otkupe, dosta to košta, +Hoxha oko 1mil.eura, pa koliko misle utrositi na pojacanja? Odjednom smo puni ko brod?
  • Patak
    2.6k
    Ne dirajte Kuleta, kaj je vama, kad ode Petko sljedeće sezone, mijenjamo sustav igre i Kule će biti novi Bole top za sljedećih pet godina.
  • serbus
    3.8k


    Taman kad imaš Kaneka sa dobrim ubačejem pusti Kuleta koji može glavom zabiti ima smisla da onda opet tražimo napadača koji igra glavom.
  • Orc123
    6k
    Da kule je vrhunski realizator i vrhunski napadac, prava zamjena za Petka koji nam je 50% igre....da kule ce ga bas nadomjestiti ..evo vec je zabio 1 gol za dinamo tako da nema razloga sumnjati.....
  • Tongo Doumbia
    2.9k
    Muhamed Buljubašić, 2004. Godište - FK Sarajevo, broj 50. Zanimljiv igrač jako , trebalo bi baciti oko... Ipak nema stranca do...
  • LaznjakProsineckog
    512
    Dajte ljudi kakav Kulenovic, nije to razina Dinama..
  • Ban
    698

    On ide u Hajduk.
  • Facke
    2.7k
    Cele vreme refresham zonu same da vidim el su Papastrumpf,Sanjinlego ili MiroVugrinec napisali neke o nekem igracu teri su v kombinacija :lol:

    Bas me zanima koji je to levi bek koji se veseli dojti u Dinamo.
    Ja bi nekakvoga junzo americana poput Ibaneza.
  • jedan u nizu
    6.8k
    https://www.transfermarkt.com/petar-bockaj/profil/spieler/292666

    Pafos FC have an option to buy for 750,000 euros.

    ako ga ne otkupe, mozda imamo novog/starog beka :sweat:
  • Carrasco
    4.1k
    Čak bi dobrodošao na lijevom krilu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions