• NitkoBitan
    13.5k
    Vec duze vrijeme se prica o Gideonu Mensahu. Nisam cuo da je netko bas dogovoren.
  • Mihaljević
    8.7k
    Informacija od navodnih insajdera ko je lijevi bek o kojem se piše da je dogovorenNoel

    Na Mensaha misle, a jedino što Vlatka može je Miličević.
  • Noel
    4.3k

    24 sata prenose, i tvrde sve je u završnoj fazi navodno velika želja Jakirovića.
  • Common Sense
    529
    Vlatka već ima jednog Miličevića, zar hoće i onog drugog?
  • Noel
    4.3k
    A "modri" su pronašli - lijevog beka. Nije još poznato o kojem se igraču radi, ali Dinamo je u završnim pregovorima s jednim igračem kojim je, kako saznajemo, oduševljen - Sergej Jakirović.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Evo Sergeju prijelazni rok pa da vidimo kako se preslagat momcad, alibija vise nema. Ako je odusevljen igracem onda se nadam da je igrac zaista razina Dinama, a ne Slaven Belupa ili Varazdina.
  • Lukas87
    52
    Volio bih da dovedemo Ju-Sung Kim-a koji ima ugovor do 31.12 tako da bi ga mogli dovesti besplatno. Južnokorejski reprezentativac i odličan stoper, također vjerovatno bi se super uklopio sa našim samurajem Kanekom!
  • Teofil Kateran
    1.1k
    A da, logičan potez je vratit Živkovića nakon što se doznalo da nema Šutala i da propušta pripreme. Mislim da Mohu zasad treba zadržat kao zamjenu za Rileta pošto ne vjerujem da ćemo dovest i lijevog i desnog beka u ovom roku. Lijevi bek će nam bit troduplo pojačanje jer će napokon Perković bit stoper, Ljubo vezni. Hoxha možda i bude ok, pomirio sam se već da dolazi, a pokraj Špikića i Vidovića koji ni nije krilo mislim da će ipak nešto više i donijet. Za Selahija ne vjerujem, ali i ako dođe bit će gužvetina u sredini. Ha ne znam, uz ovo sve ne očekujem još pojačanja i prinova, ali eto nikad ne znaš.

    Uz to treba razmišljati da će bit dobre zajebancije oko prijava za Europu. Bit će tu novi lijevi bek, Hoxha, Živković, Theo i Ademi na 3 mjesta koja se mogu dodat.
  • Lynx17
    2.9k
    Informacija od navodnih insajdera ko je lijevi bek o kojem se piše da je dogovoren? Ime i prezime molimNoel



    Cak ni srednje ime ne bi skodilo.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Nama je prioritet HNL, a ne Europa tako da oko toga puno glavobolje ne bi trebalo bit
  • Maximo
    332


    Živković ne ulazi u ta 3 jer je dinamova škola i još mladac, pa uz nejga možemo +3 igrača za u europu...iako je i s tim gužva...
  • Ivdzo11
    3.4k
    Zyba iz Ballkanija u Osijek
  • marcio amoroso
    33.9k
    “Dinamo bez Šutala barem dva mjeseca, Jakirović vraća Živkovića u Maksimir. Čavlina do ljeta u 'loksi', lijevi bek prioritet!”
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Pardon da, moja greška uopće nisam razmišljao o B listi, mislim da je i Baturina na njoj čak.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions