• emilperska
    4.2k

    Pa da li je to dovoljan omjer za osvojit HNL?
    Jesmo Osijek ili Dinamo?
  • marcio amoroso
    33.7k

    Argumentiraj, ali ne pravi se pametan sa tim brojkama. Lik u dvije tekme sa tovarima nije jebenu šansu stvorio. Od Sparte je ispao, od Plzena izgubio prvo mjesto u najsmješnijoj grupi koju smo igrali ikada u povijesti.

    3 udarca u okvir bi bila sramota da smo 200 minuta igrali protiv Reala, a ne Hajduka.
  • LaznjakProsineckog
    512
    Te njegove floskule o raketama znače da bi doveo Mbappea da sam rjesava utakmice, ostatak ekipe u niski blok. Ok Mbappe je slobodan na ljeto i svi ga žele. Glorificiranje njegovih pobjeda:
    1. X u Varaždinu uspjeh po njegovom
    2. Rudeš jedva
    3. Osijek 3:2, 2x sumnjiva penala u nadoknadi
    4. Lokomotiva 2x gola u nadoknadi
    5. Osijek doma pobjeda u nadoknadi
    6. Razvalio Ponikve i 4.ligasa u kupu

    Jel samo ja vidim da je to sve na knap, ili je to njegov nacin igre? Koju po meni nemamo, znaci on je trener 4 mjeseca, pomak u igri je 0! Ako je pomak prijelazni rok, e onda može bit bilo tko trener, dovede igrače i sad si ti top trener, ajd vozi za Zrinski il Goricu
  • Mali dioničar
    15.1k
    Na kraju polusezone smo na -2.Maksim Maksimirski

    Po kojoj logici si upisao bodove protiv Lokomotive protiv koje ga je počastio onaj Goričan ili tko već 2 minute prije kraja, a spasio Kaneko u debeloj nadoknadi?

    Drkaš na 9-3-2, a ne znaš da Dinamo ima 7 bodova manje od Hajduka.

    Upisuješ bodove liku koji viče “sviraj kraj” protiv Rudeša.
  • LaznjakProsineckog
    512
    premalo po meni, za Dinamo, za Hajduk ili Rijeku vrhunski
  • Bosskovitz
    8.2k
    Znate sta je Dinamo mentalitet?LaznjakProsineckog

    Postoji ta neka fama o leprsavom, napadackom nogometu punom kreative, predivnih poteza i radosnih polugolih djevojaka s hladnom pivom koja teče u potocima… ali takav nogomet ne postoji. Godinama smo gledali dominiranje nad poluamaterskim klubovima lige 16 i onda bolna šamaranja u Europi dok nismo pregrizli i shvatili da se nogomet igra na rezultat i da su vic i fora ono u kaj vjerujes i kaj te rajca, ali disciplina i kontrola donose pobjede, uspjehe i slavu.
  • mali M
    4k
    Perkovic nazadovao? Sucic nazadovao? Kaneko nazadovao?Georg Koch

    Koch budi fer, Kaneko igra jer se sam za to izborio, nije ga Jakir otkrio, dapače, odbijao ga je koristiti.. Perković igra jer se sam izborio kad je Jakir ostao bez ikoga da stavi na LB probao je Maura i mali se izborio. Sučića isto nije otkrio nego ga tu i tamo koristi, nije baš da je njegovo otkriće. A dam se kladit, al ozbiljno, da da kontinuitet Mihi i Maxu da bi jako brzo pokazali kao i Kaneko, zašto su dopeljani...
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    @"Maksim Maksimirski ko papagaj ponavlja brojke i sam sebe, kako ti se da jbt. Jakire daj nas obraduj i idi sam. A možeš ovdje ostat na forumu. Da vidimo kako ćes nasljednika podržavati
  • Infinity
    15.4k
    Dinamovi navijači i dalje imaju očekivanja kao da su u klubu Oršić, Ivanušec, Šutalo, Livaković, prime Ademi i očekuju identične rezultate kao kada su svi oni bili tu. Tako dolazi do raskoraka između očekivanja i realnosti.Maksim Maksimirski

    Dinamovi navijaci imaju ocekivanja zbog grba na prsima, a ne zbog imena na ledjima. Da mene stave u spic, ja navijac bi pljuvao sebe igraca. Boli me k* koga u ekipi ima trener zbog kojeg neki ovdje imaju i redovne orgazme, cak i godinu dvije vec, moramo biti prvi i bok.
  • emilperska
    4.2k
    Sad će Yakir gostovat u onoj emisiji sport nedjeljom s ostalim ljubiteljima glavate spodobe pa će pričat kako je preporodio Dinamo i vratio nas iz mrtvih..

    Bleferčina jebena od trenera..
  • Captain America
    15k
    Kaneko igra jer se sam za to izborio, nije ga Jakir otkrio, dapače, odbijao ga je koristiti..mali M

    Ne znam koje ti klubove pratiš, ali u većini se moraš izboriti za mjesto. Imaš li kakav dokaz da ga je odbijao koristiti jer ga je postupno uvodio u igru protiv Hajduka, Istre, Viktorie i onda je došla Lokomotiva. Nije igrao jedino protiv Rijeke i Osijeka i to odmah nakon Jakirovog dolaska kad je koristio već poznate snage. Možeš isto reći i za prethodnog trenera jer nije dobio ni sekunde protiv AEKa. Dečko je došo s drugog kraja svijeta, znalo se da će mu trebati vremena i ti bi u takvoj situaciji poslao na teren igrača koji se ne može sporazumiti s ostatkom ekipe.

    Sučića isto nije otkrio nego ga tu i tamo koristi, nije baš da je njegovo otkriće.mali M

    Sučić je lani bio u Zrinjskom :lol:
  • LaznjakProsineckog
    512
    Sučića je doveo i prepoznao trener Senzen, sin od legende Dinama Ivice Senzena, i Šakotu je doveo, inače bio trener juniora, dobio je otkaz ljetos
  • emilperska
    4.2k

    "Svi su krivi, samo je Yakir zaslužan"
    Kad ga se konačno riješimo i kad bude vodio Borac iz Banja Luke, pričat će na kavama kako je on otkrio i stvorio Kaneka i Sučića..
    Nego, što vi branitelji kažete na razvoj mladih igrača pod našim trenerom?
    Pretpostavljam da to isto on nije kriv, jbg jednostavno nedostatak talenta, jel tako? :)
  • Georg Koch
    3.9k
    sve ja postujem sta ti pises, ali meni to nema smisla. To ti je isto kao da momci su na picu i jedan se hvali kako je posevio 8 ih u mjesec dana. I frend mu govori: Jesi, ali 5 ih je bilo mortus pijano, a 3 su bile u bedu zbog bivsih. Ali to njega ne briga, jer 8 ih je posevio.
    Isto tako ovdje, dajes opravdanja Kaneko se sam izborio, Perkovic se sam izborio...Nije realno :mask:
    Mi ne znamo razlog Kanekovog brutalnog napretka,kao ni ove druge dvojice. Mozemo pretpostaviti da je to jer trener dobro radi i savjetuje ga, dobri treninzi, mozda zbog toga sto se zaljubio, sto je kupio novo auto, sto mu je baka prepisala poluotok u Indoneziji, zbog toga sto mu je majka dosla zivjeti s njim, pa mu je lakse jer ima kuhinju koju voli, ili mu je sestra otisla u casne a to je oduvijek htio.
    Bilo kako bilo, kolega ti je rekao da su svi igraci nazadovali, pa sam istakao Kaneka, Sucica i Perkovica i pitao da li su nazadovali?!?
    Daleko od toga, oni su brutalno napredovali, a za razlog si mozemo izabrati jedan od navedenih, i ne briga me. Da svi napreduju kao oni, danas bi pobjedili 4:0.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.