• marcio amoroso
    33.5k
    Pa i tog Sučića kojega je “otkrio” drži danas na klupi 90 minuta. Zašto? Svi veznjaci su bili brutalni i igrali smo jebenu tika taku, redali šanse pa nije bilo prostora da netko izađe.
  • austrijanac
    2.8k
    Lik je zaštićen ko lički medvjed, Germanijak štanca odlomle gdje se krive igrači, a ne on.


    Jer ne smije on bit kriv, to i sam pokazuje svakom izjavom.
  • Georg Koch
    3.9k
    a kralju to je sad vec treca tema.
    Danas sam pisao da bi vadio Ademia za Sucica, S.na 6ici, Misko na 8ici i distribuira lopte. Da je bar tako bilo, prvi kazem stvari koje nemaju logike. Ali smo pricali o unazadjivanju svih igraca, pa i Sucica. Mislim smijesno
  • Infinity
    15.4k
    Kad ga se konačno riješimo i kad bude vodio Borac iz Banja Luke, pričat će na kavama kako je on otkrio i stvorio Kaneka i Sučića..emilperska

    A realnost je da je Kaneko dobar samo zato sto ne razumije sta mu ovaj govori. Potvrda da bi bili bolji bez trenera.
  • emilperska
    3.7k
    I dalje nisam dobio odg na pitanje da li on govori strane jezike?
    Evo stvarno me zanima, da li on priča engleski..
  • marcio amoroso
    33.5k
    Uglavnom trener za Dinamo nije. Jedna jedina stvar nema da čovjek kaže ajde, neka ga. Zalutao u klub.

    Debili su oni koji su ga doveli da se razumijemo, ali on za Dinamo nije. To sam rekao dok je došao, i ništa nije napravio da bi me razuvjerio.
  • emilperska
    3.7k
    Nećemo ga se riješit sigurno do travnja..
  • LaznjakProsineckog
    512
    Razvoj mladih igraca je ravan nuli, ne postoji, onaj Čačić koji je deda već, je imao više osjećaja za razvoj mladih igrača (npr. Baturina), ovaj nemoze razviti mlade jer nisu rakete
  • Klenx
    4.5k
    Realnost je da je Hajduk najbolja momčad s kojom je Jakirović igrao ove polusezone, toliko o tome.

    I toj momčadi je puknuo 2 puta u 180 minuta u okvir gola, jednom Ristovski s 30 metara, drugi put Ademi iz mrtvog kuta.

    Dao Bog da čovjek uspije, dođe do polufinala ECL, uzme titulu.
    Ali jednostavno ne vidim kako jer po meni je on samo sirovi blefer. Ruku na srce Petko mu je pola polusezone propustio. Brzo će pripreme završiti i stvari se iskristalizirati. Pa ćemo vidjeti.
  • Ban
    698
    A realnost je da je Kaneko dobar samo zato sto ne razumije sta mu ovaj govori. Potvrda da bi bili bolji bez trenera.Infinity

    I ja sam do istog spekulativnog zaključka došao obrnutim smjerom. Jednom sam spomenuo da je Bulat žrtva toga što je dovoljno bistar da razumije i provodi Jakirove upute pa je zato ono jedno vrijeme stalno kampirao na 20 metara od protivničkog gola bez ikakvog sudjelovanja u igri.
  • hardek
    1.7k
    I dalje sam mišljenja da se u zadnjih xy godina pojavio samo jedan trener u HNLu koji je pokazao da mu se treba dati prilika a to je Garcia iz Istre. Apsolutno me ne zanimaju rezultati Istre u tom periodu ali on je jedini trener kod kojeg sam vidio potpis igre od A do Ž i mislim da bi sa našim kadrom koji je tehnički potkovaniji napravio čudo.
  • Captain America
    14.8k
    Razvoj mladih igraca je ravan nuli, ne postojiLaznjakProsineckog

    Mauro Perković je kod 2 trenera bio u frižideru. Od hajduka krajem travnja nije igrao do Istre. Sučić bi danas igrao da nije bilo na njegovom mjestu legende kluba. Poštene kritike stoje, ali ovakve stvari pisati nije u redu. Kolko je mladih igrača trebao gurnuti u prvi plan?
  • Endeavour
    496

    Engleski jako dobro, za druge ne znam. Prije je često zbog Marine dolazio na Srebrnjak.
  • Zambatine škude
    2.3k
    Imaš li kakav dokaz da ga je odbijao koristiti jer ga je postupno uvodio u igru protiv Hajduka, Istre, Viktorie i onda je došla Lokomotiva.Captain America

    Mišljenje je jedno, stav je drugo, ovo je silovanje logike i činjenica.

    Jakirović je preuzeo Dinamo 21. kolovoza. Od prvih 6 utakmica, Kaneko je 4 bio na tribini. Ne na klupi, nego nije bio među 23 igrača. Ovog Dinama, u kojem Jakiroviću silno treba pet pojačanja da bi to ličilo na nešto, on nije bio među 23 najbolja igrača. Druge dvije je prosjedio na klupi.

    U HNL-u kod Jakira debitira kod tovara zadnjih 30 minuta da izvadi kestenje iz vatre, odmah nakon njihovog gola. Nakon toga pola sata protiv Istre, iduće kolo protiv Gorice izginemo s njim na klupi, a protiv Lokosa opet uđe da proba spasiti stvar.

    Ja nemam neko a priori formirano mišljenje o Jakiru. Imao je čovjek rezultate dosad i tu nema greške. Ali ja ne mogu vjerovati da neki trener tek nakon tri-četiri mjeseca shvati koji mu je najopasniji igrač u ekipi i jedini igrač koji može driblingom stvarati višak. I to kad umjesto njega igra Špikić, Menalo ili Emreli (na sekundarnoj poziciji).

    Da nas i Kaneka nije posralo protiv Lokomotive pa da se baš on baš tamo našao da zabije gol, bio bi još jedan Šimićev promašaj. I još jedan dokaz, naravno, da Jakirović jednostavno ne može ništa s takvim kadrom.

    I sad si ti našao pola foruma radit debilom i uvjeravat nas da je igrač koji u dva mjeseca skupi pola sata igre netko na kog se računa i za kojeg trener zna kakav je?
  • Captain America
    14.8k
    Od prvih 6 utakmica, Kaneko je 4 bio na tribini. Ne na klupi, nego nije bio među 23 igrača.Zambatine škude

    Od prvih 6 utakmica su 4 bile europske utakmice, Osijek i Rijeka za koje je Jakir više puta ponovio da su rađeni isključivo regeneracijski treninzi zbog zgusnutog rasporeda. Isto tako je više puta rekao da će promjene u početku u odnosu na prethodnika biti minimalne. Bivši trener koji ga je valjda skautirao ga nije ni uvodio protiv AEKa, ali eto Jakir je trebao to odmah sa Spartom, Rijekom i Osijekom.

    Ali ja ne mogu vjerovati da neki trener tek nakon tri-četiri mjeseca shvati koji mu je najopasniji igrač u ekipi i jedini igrač koji može driblingom stvarati višak. I to kad umjesto njega igra Špikić, Menalo ili Emreli (na sekundarnoj poziciji).Zambatine škude

    2 mjeseca. Lako se praviti pametan ovako sa strane. Rekli su i dečki iz UpU da je prevoditelj trčao uz liniju s Takurom da mu prenosi Jakirove upute. Također, opće je poznato da Japanci imaju problema s prilagodbom prvih godinu dana u Europi ako dođe samo jedan i sad je trebao bez znanja riječi engleskog ili hrvatskog upasti u prvih 11 odmah po dolasku. Imaš tu u arhivi komentare utakmice s Istrom i Goricom pa pogledaj što se pisalo tada. Vidjelo se da ima nešto, ali je dečko bio potpuno izgubljen u vremenu i prostoru.

    Da nas i Kaneka nije posralo protiv Lokomotive pa da se baš on baš tamo našao da zabije gol, bio bi još jedan Šimićev promašaj. I još jedan dokaz, naravno, da Jakirović jednostavno ne može ništa s takvim kadrom.

    I sad si ti našao pola foruma radit debilom i uvjeravat nas da je igrač koji u dva mjeseca skupi pola sata igre netko na kog se računa i za kojeg trener zna kakav je?
    Zambatine škude

    Novinari s malo boljim informacijama iz kluba su više puta ponovili u čemu je bio problem. Pa evo još jednom, ako si slučajno propustio ili odlučio zaboraviti. Svi su na prvom treningu vidjeli da se radi o velikom pojačanju, ali ako ti ne možeš najosnovnije stvari komunicirati sa suigračima, kako možeš igrati u ovako izjednačenom prvenstvu i u Europi imati značajnu ulogu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.