• Ban
    698

    Bum ga sigurno pogledal u drugom dijelu sezone. Serie B me trenutno interesira i iz nekih drugih razloga pa će mi biti usput.
  • Ban
    698

    Netko je spomenuo Matanovića neki dan, mislim da je on solidan shout ako ga Frankfurt ne misli početi korestiti u Bundesu od naredne sezone. Dinamo mu je bolja opcija od nove posudbe.
  • Crni86
    4k
    vidio sam. Gledao sam matanovica onih par tekmi kaj je igrao za mladu repku i nije me se bas nesto dojmio i nema taj vic koji ima petko. Upravo taj vic vidim kod Tucija, di igrac takvih fizickih karakteristika gurne kroz noge, okrene stranu i sl.
  • Ban
    698

    Nije se ni mene dojmio za mladu repku, ali dobro igra ove sezone.
  • Crni86
    4k
    procitao sam da dobro igra, ali ponavljam nema atribute koji ga cine zamjenom za petka, dok Tuci ima. Spustanje, sudjelovanje u kreaciji, idealan igrac za odmjenit petka. Vjerujem da smo imali Tucija ove sezone dol je petko bio ozljeden da nebi upali bas u tako crni niz jer bi momcad funkcionirala na isti nacin, dok si se svim ostalim igracima mora prilagodavat a tako bi se i igri Matanovica mora prilagodavat.
  • Ban
    698

    Meni je on sličniji profilno Petku, kreće se u sličnijim zonama. Bolji je dribler od Tucija, a obojica su dosad stvorili dvije velike prilike i imaju dva asista. Tuci vjerojatno sad ima 3 pošto je danas opet asistirao.

    Mislim i da je Brodić zapravo doveden kao alternativa Petku, tako da je ovo sve možda i bespredmetno.
  • Armagedon13
    959
    Zyba zadnji vezni iz Balkania,sve utakmice u Europi odigrao odlično,sa Sučićem dugoročno rješenje za tu poziciju
  • CastAway1986
    1.5k
    ja sam spomenuo Matanovica , pogledao ove sezone par utakmica i igrao je jako dobro, statistika mu nije bajna ali mislim da bi se uklopio jako dobro u Dinamo ..Čak ga je tu netko usporedio s Kulenovicom ali ovaj mi djeluje dimenzija više..
  • Laugreano
    2.5k
    Da ovaj Zyba bi stvarno mogao bit odlican igrac.
  • Ban
    698

    Dobra je statistika. Jedino da je efikasniji pred golom, ali van toga meni sve izgleda jako dobro. I ja mislim da je dimenzija više relativno Kulenu.
  • Ban
    698
    Mislim da je dugoročno mali Pavić iz našeg pogona bolji od bilo čega kaj možemo dovest u međuvremenu na zadnjem veznom.
  • Ban
    698
    Trebat uzet i malog Pfeifera iz Lokse.
  • CastAway1986
    1.5k
    kakav ti je Šotiček?
  • Ban
    698

    Ne znam. Ljudi ga stalno spominju, ali meni se ne čini ništa posebno. Mlad je dečko i ima već fin broj golova na svom kontu, ali možda nije baš igrač po mom ukusu pa je nezahvalno da komentiram. Treba vidjeti kako će se razvijati, ali po meni on nije igrač za Dinamo. To govorim profilno, ne govorim da nema budućnost.

    Krivak možda kroz koju godinu, ali i tu treba polako. Velim, meni je mali Pfeifer iz njihove škole najbolje kaj Loksa u narednim godinama ima za ponudit i da se mene pita on bi već od sljedećeg ljeta bio u Dinamovim juniorima.
  • CastAway1986
    1.5k
    meni Šotiček ima nešto i mislim da bi se mogao razviti u pravog igrača ali živi bili pa vidjeli a taj Pfeifer neznam nisam ga nikad gledao ali ono što znam da Lokomotiva radi super s mlađim kategorijama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.