• db-izbjeglica
    13.7k
    poslije srne smo imali vrsaljka, juranović (koji je opet priučeni bočni igrač) to sad igra dosta dobro...

    također, to je reprezentativni nivo... u reprezentaciji mogu igrati samo najbolji dinamovi igrači.
    šta stvarno svi dinamovi igrači trebaju biti reprezentativci da bi momčad dobro funkcionirala??
  • Droljo
    6.5k
    vrsaljkadb-izbjeglica

    Je. Njega sam zaboravio..
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Ljudi pogledajte Olivier Sonne, a vec Sam mislim pisao o njemu. Desni bek, strašan za male pare, Danac ali na neku foru igra za Peru. Igra u Silkeborg koji je sinoć izbacio kopenhagen iz kupa.
  • CastAway1986
    1k
    Ma u Skandinaviji ima top igrača usto ako ih na vrijeme prepoznas nisu ni skupi..Bodo Glimt je lani za 350K kupio kamerunskog napadača Faris Moumbagna, ove sezone je zabio 25 u svim natjecanjima..A koliko nismo dominantni u skautiranju regije primjer je novopečeni crnogorski reprezentativac Viktor Đukanovic svega 19god igra lijevo krilo , Hammarby ga je od Budućnosti uzeo za milijun a on je zabio ove godine u švedskom prvenstvu 11 komada..Bravo koji služi navodno kao naša filijala u Sloveniji proda za mal novac stopera Davida Brekala puno spominjanog ovdje u Viking koji danas za njeg traži minimum 5M!
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ma u Skandinaviji ima top igrača usto ako ih na vrijeme prepoznas nisu ni skupi..Bodo Glimt je lani za 350K kupio kamerunskog napadača Faris Moumbagna, ove sezone je zabio 25 u svim natjecanjima..A koliko nismo dominantni u skautiranju regije primjer je novopečeni crnogorski reprezentativac Viktor Đukanovic svega 19god igra lijevo krilo , Hammarby ga je od Budućnosti uzeo za milijun a on je zabio ove godine u švedskom prvenstvu 11 komada..Bravo koji služi navodno kao naša filijala u Sloveniji proda za mal novac stopera Davida Brekala puno spominjanog ovdje u Viking koji danas za njeg traži minimum 5M!CastAway1986

    Znas kako bi to kod nas islo, dosao bi taj Crnogorac - nije on za Dinamo, posudba u Sloveniju. Ako dovedemo nekog iz Brava pisat ce se kako slovenska liga nije ni blizu nasoj, sto znaci da bi taj Brekalo umjesto u Viking koji trazi par milijuna sad otisao nazad na posudbu u Sloveniju itd. Ne kazem da bi bas tako bilo ali bilo je slucajeva. Tolic je bio jedan od boljih u Sloveniji a nas pa vidis gdje je. I onaj nas igrac koji je Crnogorac (ne mogu se sjetit imena) je dosao kod nas kao obecavajuci igrac iz Crne Gore pa nista.
  • CastAway1986
    1k
    a da Stefan Milic, bila je priča da ga žele Partizan, Rb Salzburg j još neki klubovi dosao u Dinamo pa na kraju ništa od njega.. a i Vipotnik je rasturao pa sad mu u ne ide baš u Ligue2
  • Zagi
    5.9k
    Nije baš Milić ispao loš. Evo ga bori se za naslov protiv B. Podgorice.
    Nije možda ispao za naš nivo ali to je rizik posla.

    Evo, Sučić i Šakota su dobri, Milić ne toliko.
    To bacanje mreže na mlade igrače u regiji teško može ispasti minus kroz vrijeme. Naravno ovisi o struci koja ih procijenjuje.
  • Orc123
    6.2k

    Slazem se...
  • Ban
    698
    Skandinavija je počela izbacivati i tehnički nadarene veznjake zadnjih godina, gore se radi jako dobar posao.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Giorgios Giakoumakis, al mislim da ce to ostat samo pusta zelja.
    Odlican i snazan Napadac, pravi Bik koji ne stedi ni sebe ni obrambenog igraca
  • rob ljubavi
    791


    Uf, pratio ga jos kad je za Venlo trpao i bio prvi strijelac Eredivisie,a klub ispao iz lige
  • Krizy
    38.7k
    Igrao za AEK, ne bi ga taman da će plaćati da igra za nas.
  • Ivdzo11
    3.5k
    Gledam sad malo igrače Ballkanija vidim par zanimljivih imena....

    Dellova bivsi igrac hajduka, odigrao je brutalno svih 5 utakmica u KL, igra odlično i za Kosovo, a igrao je na stoperu, desnom beku, zadnjem veznom... Univerzalan.... I izgleda da ga je to i nagradilo, Viktorija Plzen ga uzima vrlo vjerojatno za 1M

    Qendrim Zyba, takdođer brutalno iskoristio KL, protiv nas i asistirao... Igra zadnjeg veznog, također neizostavan u prvih 11 Kosova... 2001 godiste... Jako jako zanimljiv igrač...

    Po meni ne treba bjezati od ovog trzista, pogotovo po meni za ovog Zybu, za relativno mali novac se moze dobiti jako dobar igrač... A i sam Arber Hoxha je dosao iz Ballkanija u Lokomotivu
  • CastAway1986
    1k
    Ma naravno da ne treba bježati ni od kojeg tržišta isto tako i od igrača naših kojih su vani a malo dostupniji , šteta što se Jedvaj nije uzeo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.