• sport
    2.3k
    I koji kiflu se tu raspitujete za kombinacije kad sve piše tamo gdje treba. https://gnkdinamo.hr/hr/vijesti/clanak/informacije-ulaznice-za-utakmicu-dinamo---hajduk-na-maksimiru
  • zagr
    505
    jel može član kluba uzet online karte za ne članove karte za hajudk?
  • NitkoBitan
    11.9k
    Ne moze. Moze za sebe ali ako uzme za sebe online gubi pravo uzet neclanovima na karatani.
  • Kepec
    4.4k

    Mislim da se odjednom može kupiti 6 karata na ulaznice.hr . Ali ako svi imaju članske onda bi ih se trebalo moć kupiti koliko god s obzirom da se svakome upisuju njegovi podaci. Samo se onda treba kupovati 6 po 6 karata.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Znaci ja sam clan i godisnjak i sad ne mogu na svoju clansku uzeti 5 karata za ekipu koja nema godisnju? Idiotizam
    Mislim da stvarno nitko od godisnjaka nebude uzimal karte tovarima! Dajte se uozbiljite
    Ni donje sektore zapada i sjevera nebudemo rasprodali
  • BBB Sibenik
    4k
    Sad će od svega na kraju opet ekipa kolektivno cekat na ticket pointu u subotu, jesu ga zakomplicirali :grin: Po upisima i kom po netu dosta ekipe koji su članovi uzimaju za nekog ko nije član, a to pravo gube prilikom online kupovine
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    koliko drame u pizdu materinu

    neki dolaze jer se "boje" tovara na zapadu
    neki dolaze jer je napeto prvenstvo
    neki dolaze jer je derbi

    a kad treba doći na Rudeš ili Lokomotivu onda je tisuću razloga za ne doći

    tko treba doći će doći, a za one koji su "spriječeni" doći nije im nitko drugi kriv osim njih sami

    Lp svima i vidimo se na Balkaniju
  • Sljeme
    1.8k
    Možda sam u krivu ali ja osobno ne bih nikome kupio kartu za tekmu. Smatram da je dužnost svakog navijača da se učlani u klub, pa nek im ovo bude pouka svima.
    Isto tako ne bih dozvolio uopće mogućnost da dođu do karte ljudi koji nisu članovi, iskoristio bih potražnju i omogućio online učlanjenje i na blagajni otvorio barem dva prozora za učlanjenje. I tak na svakoj atraktivnijoj tekmi.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Oni su onemogucili da 4,5 tisuce godinjaka (clanova) uzme karte za prijatelje neclanove. I tu se jos radi o ljudima koji su vecinom u Zagrebu i okolici i mogu se zaletit u subotu po hladnoci do karatane.

    Dobar dio ljudi izvan Zagreba izvisio jer im svi u ekipi nisu clanovi, a ovo malo clanova u Zagrebu (koji i sami kupuju za sebe kartu) koji mogu uzet kartu na karatani ce bit zatrpano zahtjevima.

    Ako se nesto ne promjeni mogao bi bit teski pusing od posjete. Upropastit cemo jbn potencijal posjete zbog straha od 100-200 tovara na zapadu koji su ionako mirni ko bubice.
  • BBB Sibenik
    4k
    Kužim ljude i za i protiv ovog, al ovo je priko kolina donesena odluka. Samim tim i nije najbolja. Ja ne mislim da se neće ispunit stadion, al će hrpa ljudi koja kupuje online morat ic čamit u red
  • Crusades1986
    9.6k
    Kakav jebeni potencijal ćemo uništit... velikim navijačima je i derbi postao izbirljiv

    Superkup 18k navijača na Maksimiru, prvo kolo 13k...

    Sad bi došlo 25k samo da Dinamo nije uveo ovo. Malo morgen.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ako želimo uzet preko tuđe članske pretpostavljam da ta osoba mora bit isto na ticketu? Ili možemo uzet njihovu člansku i osobnu i uzet kartu?
  • Ivan0302
    187
    može kontakt da imam.
  • Blue 67
    212
    Ovo s članskim podržavam, ali ovo kokošarenje da je za rudeš sjever bio 7€ , a derbi 5€ da bi se privuklo kojeg kokičara više mi je jadno.
    Koja poruka se time šalje.
    Onaj tko je naumio doći na rudeš doći će da je karta i 20€ oni to znaju pa vjerojatno zbog toga to rade, ali ovo gubi smisao.

    Klub mora raditi na stalnim navijačima i cjelogodišnjoj posjeti.
    Totalno pogrešan pristup problemu koji traje godinama, ali dobro ionako se sve uvijek svede na iste.
    Ako nešto želiš, voliš, podržavaš naći češ način, a hvala Bogu ima ih.
    I poruka ovima koji uvijek imaju izgovor: tko vas jebe.
  • mosad
    341
    Upropastit cemo jbn potencijal posjete zbog straha od 100-200 tovara na zapadu koji su ionako mirni ko bubice.NitkoBitan


    Pogledat od 4:25. Mirni kao bubice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.