• sport
    2.3k
    Vi koji ne idete na utakmice nemate pojma koliko tovara ima na zapadu.Još jednom podržavam odluku kluba.
  • IstokKa96
    557
    Izvrsna odluka kluba, dobili su 'cijeli' jug za ostalo neka se snalaze.
  • Ludovic IX
    5.5k
    ČLANOVI - POGODNOST BESPLATNE ULAZNICE

    Članovi Dinama mogu iskoristiti pogodnost besplatnog ulaza na 4 utakmice Hrvatske nogometne lige i Hrvatskog kupa po vlastitom izboru unutar 365 dana od učlanjenja. Pogodnost za ovu utakmicu vrijedi za tribine sjever gore i zapad gore.


    Neko je napisao da su za dolje..za ovu trkmu su za gore
  • Captain America
    14k
    Vi koji ne idete na utakmice nemate pojma koliko tovara ima na zapadu.sport

    Prošlosezonski u 8. mjesecu ih je bilo u dresovima na zapadu gore... Bio sam u tom djelu jedini u Dinamovoj majici.
  • deda
    28.1k
    Ballkani 1.300
  • Dalmatinec
    585
    Polako, što se tiče odluke danas, objašnjavamo svima koje znamo i kroz dan dva, svima će sjesti i shvatit će o čemu se radi. Kupit će kartu. Glupani, naravno, neće.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Ovo s članskim podržavam, ali ovo kokošarenje da je za rudeš sjever bio 7€ , a derbi 5€ da bi se privuklo kojeg kokičara više mi je jadno.
    Koja poruka se time šalje.
    Blue 67

    Zapravo se radi o dost nespretnoj odluci jer je gostima na utakmicama s Rijekom, Osijekom i Hajdukom karta 5€ i argument kluba je da ne moze sjever bit duplo skuplji od juga na Maksimiru.

    Nije u pitanju privlacenje kokicara nego ajmo rec nesporazum ili nerazumijevanje situacije, odnosa...
  • Keyser Soze
    8.2k
    Znači, ja sam u početku bio zadovoljan s ovom odlukom dok nisam shvatio da se preko članske od ljudi s godišnjim kartama ne može kupiti karta za drugu osobu. Imam dosta prijatelja koji jebiga nisu članovi, a odu na više malih utakmica od nekih članova i sad da bi oni dobili kartu jedino ako znaju člana koji sebi mora uzeti ulaznicu kako bi mogao i njima. S ovim će se dogoditi kontraefekt di će na stadionu biti 8000 ljudi od čega 3000 tovara, jako loše odrađeno zbog straha od tovara na zapadu.
  • Praskaton
    1.8k
    Ja bih za sve ove koji po forumima sad panicno traze ulaznice trazio bar 2 ulaznice sa bilo koje dinamove hnl utakmice unazad 2 godine a da nije derbi.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Prošlosezonski u 8. mjesecu ih je bilo u dresovima na zapadu gore... Bio sam u tom djelu jedini u Dinamovoj majici.Captain America

    Uzasavam se ovoga
    Kolko ja znam zabranjeno je u tovarskoj majci na zapad, ne kuzim kaj rade redari? Pa jos je bil 8 mjesec

    I kaj onda ti tovari dok je hajduk zabil? Veselili su se ili kaj?
  • blue heart 72
    1.4k
    Ja sam također jedan koji je podržao ovu odluku kluba. Mislim i dalje je podržavam, ali definitivno su fulali kaj se tiče godišnjaka. Ovo je debilizam što su njih "izbacili iz igre". Nadam se da će to uvidjeti i odgovorni u klubu i korigirati tu odluku. Godišnjaci ne smiju biti zakinuti u ničemu kada su neke pogodnosti u pitanju.
  • dzis
    581
    Nisam imao vremena čitati, ali zar ja kao član i vlasnik godišnje ne mogu nekome pomoći sa kupnjom karte??
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ne možeš, jebena glupost kluba.
  • blue heart 72
    1.4k
    po trenutnom stanju nažalost NE
  • Captain America
    14k
    Kolko ja znam zabranjeno je u tovarskoj majci na zapad, ne kuzim kaj rade redari? Pa jos je bil 8 mjesec

    I kaj onda ti tovari dok je hajduk zabil? Veselili su se ili kaj?
    bbb medimurje

    Pito sam jednog kako je prošo i reko mi je da je imo hudicu i majicu preko. Slavili su...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.