• Juznjak
    3k

    Mislim da se možemo složit da anonimni forum nije mjesto gdje se ovo dogovara. Nije naše da ih prcamo s odgovorima, ali je valjda veća glupost da netko danas napravi račun na Zoni i moli da mu se kupe karte.
  • Dalmatinec
    585
    Dosta ljudi se javlja preko instagrama za kupnju.
  • Eduardo
    17.6k
    ja se u principu slažem s tobom. Moj post je bio više usmjeren ka tome da ukažem da nije potrebno zatrpavati forum zajebantskim odgovorima jer ćemo ubrzo dobiti temu natrpanu spamom. Više pokušavam spasiti nas u moderaturi nepotrebnog posla koji dolazi nakon što u ovakvim situacijama bezazlene šale prerastu u ozbiljne okršaje.

    BTW - PRESTANITE OTVARATI NOVE TEME U POTRAZI ZA ULAZNICAMA!
  • javolimtebejako
    724
    nisam ispucao sve 4 tak da cu ja sebi uzet tu, al on nije clan pa koliko sam skuzio ne mogu uzet online njemu
  • Guinness
    2k
    Znači na utakmicu možeš bez problema ako imaš godišnju ili člansku.

    Ako ti je iole stalo do kluba, član si
    Crusades1986

    Malo sam te korigirao, uzimajući u obzir prošlo proljeće...
  • deda
    28.1k
    Ballkani je prešao 1.200 ulaznica.
  • deda
    28.1k
    Tema za pitanja oko kupovine prodaje ulaznica je:
    https://www.zonadinamo.com/discussion/794/ulaznice-usluge
  • Georg Koch
    3.7k
    Milion komentara a guzve su mi na poslu.
    Imam clansku iskaznicu do 02/24, nemam godisnju.
    Jel prodaja iskljucivo fizicki od subote ili mogu i online?
  • deda
    28.1k
    Možeš online, čak možeš i beslatno ako nisi iskoristio.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Neki dan je receno ovdje da treba napravit hype da dode vise ljudi. Mislim da su ovime napravili hype, podigli interes za clanstvo i blokirali dobar dio tovara od zagadenja zapadne tribine. Dost dobra odluka.
  • Peškaman
    2.6k
    Rasprodan je jedan sektor sjevera,kako stoji idući?
  • deda
    28.1k
    Rasprodan je jedan sektor sjevera,kako stoji idući?Peškaman

    Na sektoru 5 ima još preko 650 ulaznica.
  • Paggini
    7.1k
    Al mi mobitel zvoni od ekipe koja je zadnji put bila na dinamu 2006., tužno je da sam jedini član kojeg znaju lol.

    Podržavam inicijativu, ali me strah da se ne odrazi na prodaju i popunjenost. Živi bili pa vidjeli.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Treba provjerit u subotu oce li se stvarno u klubu drzat tih 4/5 ulaznica po clanu. Mozda ce se na jednom prozorcicu moc iskoristit pogodnost pa otic na iduci i ponovit sve ispocetka :chin:

    Da se razumijemo ne kazem da je to lose.
  • Filip 91
    540
    ❗NAPOMENA❗

    S jednom članskom iskaznicom, ulaznice za utakmicu protiv Hajduka možete kupiti ili fizički, ili online, ali ne i na oba načina. Drugim riječima, ukoliko član kluba kupi ulaznicu ONLINE, gubi pogodnost kupovine ulaznica za osobe koje nisu članovi kluba na ticket pointu!

    Prilikom fizičke kupovine ulaznica u subotu, jedna od mogućih pet ulaznica mora glasiti na člana kluba koji kupuje ulaznice.

    GNK Dinamo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.