• Boycie
    468
    Godisnjaka je 5k, teoretski se jos moze 17k kupit online preko clanskih, sto se nece dogodit iako bi bilo dobro da se dogodi. Realno u fizickoj prodaji ce biti 10k karata. Dovoljno postojecih godisnjih da se iskombinira. Bit ce posjeta ista koja bi bila i bez ovih mjera. Da, clanska je obaveza i svetinja za svakog ozbiljnijeg navijaca i mora biti nekakav benefit kao sto vec je, mozda nije posve trenutak da se lomi na ostalima al je jedini nacin da se sprijeci njihova kupovina i skakanje sa tribine. Mozda je jos trebalo staviti opciju 4+1 i online i dati mogucnost godisnjacima da uzmu 4 karte bez obzira na svoj slobodan ulaz. Ali iskreno ne znam kako bi se tekma odrzala da su kupili jos koju tisucu za zapad, pa ovim su samo sprijecili vrlo vjerojatno sranje. Nisu 70te da se gledamo na istoku. Ne bi ni doslo do grupiranja prema jugu i kordona jer mislim da bi se sranja dogodila vec na ulazu na tribinu. Ovih 200-300 u civilki kaj gledaju, sute i snime za tik tok eventualno nesto uvijek ce bit, nije ni da nasih nema dole na zapadu.
  • IceMan
    1.5k
    Al opet, ko voli ovaj klub, pogotovo u ova vremena di su članovi od krucijalne važnosti, dat će tih 20 EUR i gotovo.


    Ne može mi nitko reći da ako ga ne voliš nećeš dat tu svotu, a onda samim time i nebi imao ovakvih problema.
  • Endeavour
    417
    Meni nikad nije ni bila jasna mogućnost kupnje karata preko "članske" za vlasnike godišnjih.
    Ja imam godišnju za zapad već "desetljećima" i logično mi je da ja ne mogu sada doći na ticket point i s članskom kupovati duplu kartu.
  • deda
    28.1k
    Definitivno su prekomplicirali stvar kupovine ulaznica.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Bit ce posjeta ista koja bi bila i bez ovih mjeraBoycie

    Ja baš suprotno mislim, po meni je dobra šansa da niti jedna tribina neće bit rasprodana, eventualno sjever dolje.
  • blue heart 72
    1.4k
    pa ne moraš sebi kupiti drugu ulaznicu, ali zbog čega ne bi imao mogućnost da uz predočenje svoje godišje ulaznice uzmeš (1,2,3,ili4) ulaznice za svoje prijatelje dinamovce koji nisu članovi
  • Petar86
    592
    Kako im nije palo napamet da je za zapad potrebna clanska, a za sjever ne.. popunis sjever i uz to imas puste clanske na raspolaganju za zapad
    Vrlo jednostavno
  • Juznjak
    3k

    I time bi dobili velik broj ljudi na sjeveru koji su prvi put došli na navijačku tribinu.
    Odluka bi bila savršena samo da naprave promjenu da i netko s godišnjom može uzet još 4 ulaznice za ekipu. Nema smisla ništa više raspravljat.
    Ne bi im trebao biti problem napravit tu promjenu, sigurno nitko s godišnjom ne bi u subotu ili nedjelju išao čekati u redu da kupi karte tovarima.
  • Boycie
    468
    ovak bi sigurno imao njih koju tisucu sa grad je nas mentalitetom i nesto turista. Nece mi falit.
  • xavier
    11.1k
    pa ne moraš sebi kupiti drugu ulaznicu, ali zbog čega ne bi imao mogućnost da uz predočenje svoje godišje ulaznice uzmeš (1,2,3,ili4) ulaznice za svoje prijatelje dinamovce koji nisu članoviblue heart 72

    Znači imaš nekoliko prijatelja koji su svi dinamovci i svi baš silno žele na utakmicu, ali niti jedan od njih nije član kluba čak ni nakon silnih akcija učlanjenja koja su bila ove godine? A ne znam što bih rekao na to...
  • Petar86
    592
    u svakom slucaju sto vise ljudi to bolje, a i ne slazem se s tim jer ima ode dosta ekipe koja ionako trazi ulaznice za sestre, bracu i slicno koji svakako nebi dosli na sjever
  • Keyser Soze
    8.2k
    Opet ti postoji šansa da imaš 8000 ljudi na stadionu od čega 3000 tovara. Bilo bi dobro da je ovo pravilo vrijedilo od početka sezone.
  • Juznjak
    3k

    Pa baš bi s ovom tvojom idejom ti ljudi koji ne bi nikad išli na sjever bili prinuđeni ići na sjever jer im za tamo ne bi trebala članska.
  • sport
    2.3k
    Ne možeš pomoći ni sebi jer kupnjom godišnje uz popust gubiš pravo i na one 4 besplatne utakmice.
  • blue heart 72
    1.4k
    ima dosta ljudi koji ne brinu o tim stvarima, i to nije poanta mojeg upisa. Po meni je nonses da recimo ja koji sam samo član, mogu kupiti nekome (do 4) ulaznicu, a ti koji si i član i godišnjak si zakinut za tu opciju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.