• Efes Pilsen
    6.9k
    Znaci oni koji imaju kombinaciju godisnje i clanske ne mogu :lol: malo su previse stegli remen.
  • NitkoBitan
    12.3k
    jedna od mogućih pet ulaznica mora glasiti na člana kluba koji kupuje ulaznice.Filip 91

    Kako da mi godisnjaci kupimo ulaznice za druge? Idiotizam!

    Nadam se da ce ispravit odluku do subote.
  • plavac173
    2.6k
    Ja ne kuzim, jel se moze sad online kupit za onog tko nije clan? ili samo fizickk
  • Filip 91
    540
    I ja se nadam, ovo je besmislica.
  • dzgkt
    146
    .
    Online možeš samo za sebe ako si član, ne možeš za one koji nisu članovi. Fizički možeš kupit za sebe + 4 za ostale koji ne moraju bit članovi.
  • IstokKa96
    557
    Online: član za člana (sebe) - ne moze onda u sub/ned ni za koga
    Fizicki: član u sub/ned 5 ulaznica, jedna na ime člana (sebe npr. + 4 nečlana)
  • Georg Koch
    3.7k
    clan sam a nemam godisnju.
    Nisam siguran da cu zbog okolnosti...nebitno, moci u ned na tekmu.
    Iz bih sam, kako mogu kupiti ulaznice 4 frenda koji nisu clanovi, online ne mogu?
  • Paggini
    7.1k


    Samo fizički na ticketpointu
  • Keyser Soze
    8.2k
    Kaj ak sam član i imam godišnju, onda ne mogu drugima uzet prek moje članske?
  • NitkoBitan
    12.3k
    Upravo su onemogucili 4,5 tisuce redovnih godisnjaka da uzimaju karte za svoje prijatelje Dinamovce.

    Vrlo losa odluka koja ce utjecat na posjetu. Nadam se da ce i Zona sluzbeno reagirat i da ce klub povuc ovu nelogicnu odluku!

    Koja je razlika izmedu mene koji sam godisnjak i clan i nekog tko nije godisnjak ali je clan. Pa nebudemo mi godisnjaci dovodili Hajdukovce na stadion.
  • Purger
    360
    Ovo je fakat pretjerivanje sad, nadam se da će to ispraviti
  • IceMan
    1.5k
    Meni je okej za članove da imaju pravo prvokupa da tako kažem. Jedino bi dao članovima prva dva dana fore da aktiviraju karte ili kupe, ko ne kupi do onda, onda od petka svima i ko nije član.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Izgleda da ne. Glupost totalna.

    I da nas je pola godisnjaka uzelo karte za nekoga to je par tisuca ljudi vise. Ljudi ce izgubit volju za odlaskom na utakmicu trazeci nekog clana da im kupi karte.
  • Bosna86
    11.6k
    Koliko jedna osoba može maximalno kupiti ulaznica online? Svi imaju članske
  • sport
    2.3k
    Što su se svi najedanput zainteresirali za utakmicu,imam prijatelje koji su dinamovci a ne idu na utakmice,imam prijatelje koji su članovi i ne koriste to za 4 besplatne jer ne idu na utakmice,poznajem i one koji koji idu 1-2 godišnje i to bi trebalo biti u nedjelju.I zato me zaboli hoće li i kako doći do ulaznice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.