• nemapredaje
    3.3k


    Njemu je uključen samo filter "Rocket player"
  • marcio amoroso
    36.6k
    Istina je da Jakir intenzivno koristi Wyscout, ali koriste se intenzivno i Optini podaci, Scoutpad i razne druge platforme.Common Sense

    I sa svim tim nađe Hoxhu.
    E muko moja.
  • Orc123
    8.1k
    Da on to koristi i da tako traze igrace onda mu ne bi ispadali samo hnl igraci....
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Bilo bi mu pametnije da koristi zonu

    Isplivalo je ovdje stvarno dosta dobrih igraca
  • Ban
    698
    Dam mu ja svoju tekicu. U mojoj nema sjekira.
  • Ban
    698

    Ma ljudi podcjenjuju što se sve u HNL može dovesti. Jedini minus nam je infrastruktura, a izgledno je da će se to kroz narednih 5 godina popraviti. Van toga smo top razvojna liga, a ujedno i tehnički dobro potkovana liga.
  • Jurki
    11.7k
    indikator kvalitete su uspjesi u europskim takmicenjima. Da maknemo Dinamo, liga bi nam bila u razini Farskih Otoka..moze se dovesti svasta.. a Dinamo je u zadnjih 10ak godina doveo preko 60 igraca za koje je na TM upisan iznos transfera.. (onima kojima nije upisan iznos nisam ni racunal) i dolazimo na cifru od oko 90 igraca.. a pogodili smo s njih 8-9.. kojih 10 posto..
    jebena je kvaliteta u hnl-u..
  • Orc123
    8.1k
    Liga je takva kakva je, ali Dinamo je veliki magnet za brojne igrace! Em sto se odmah boris za tutule, em igras europu, em redovito ostvarujemo odlicne izlazne transfere, em jako dobro placamo igrace tako da....sve ostalo su isprike...
  • Ban
    698

    Ma promijenit će se situacija i sa drugim HNL klubovima. Bilo je puno kikseva, a ponekad i manjka sreće kad ti naleti Lille kao Rijeci ove sezone. Naš europski koeficijent nije odraz stvarne kvalitete lige. Dvomeč Rijeke i Lillea je zapravo bolji indikator, nije Rijeci tu puno falilo da prođe dalje.

    Jednom kada HNL klubovi, osim Dinama, počnu ubirati više europskih sredstava i sagrade se stadioni, to će i financijski mnogo bolje izgledati pa će i strane prinove biti kvalitetnije. Domaći igrački kadar nam je bolji od svih tih liga sa kojima se natječemo, pogotovo kada ćemo financijski biti u situaciji i da najbolje eksponate dulje zadržimo u HNL-u.

    Geografski smo dobro pozicionirani da imamo relativno kompetitivnu ligu na europskoj razini. Glavno je premostiti problem infrastrukture.
  • Common Sense
    804
    Da, to nikome nije jasno zašto baš Hoxha jer koja god statistika se gleda, ne odskače nešto od prosjeka za našu ligu. Ja sam mislio da je Hoxha red herring, nekakav "mamac" koji je bačen za novinare i javnost dok se u miru pripremaju ostali transferi, ali moj izvor tvrdi da će Hoxha doći ako će finalna cijena transfera biti zadovoljavajuća za upravu.
  • Orc123
    8.1k
    Fun fact, Osijek pred dogovorom sa SD kakvog se ne bi postidili i veci klubovi od Dinama ali eto mi se trudimo ali nikako ne mozemo......eto samo jos jedan dokaz da se moze! Mi smo za Osijek svemirski brod..
  • Infinity
    16.4k
    Jel ti citas forum ili samo stancas postove?
  • Orc123
    8.1k
    citam kolko stignem, kad naletim na nesto napisem, nekad vise, nekad manje. Ne vidim gdje je problem? Ako je netko prenio vec ovo ok, izbrisi post......
  • Infinity
    16.4k
    A obzirom koliko pises, mozda ne bi bilo lose da citas sve. Ovo o cemu si sad pisao se pisalo vec ranije i rasprava je prilicno trajala. I nije samo to, ponavljas se redovno. Sto je najgore, nisi jedini.
  • Orc123
    8.1k
    moje isprike jer nisam vidio!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions