• IstinaZaDinamo
    2k
    ali i Orša je bio vodonoša u RijeciMarK

    Koliko je Orsa imao godina tad i koga je Rijeka tada sve imala u ekipi?

    Stvar je jasna, Hoxha je dobar igrac, ali ne za Dinamo.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Desno Kaneko-Špikić a lijevo Vidović-Hodža.

    Stojković i Kačavenda se vjerojatno (poput Perišića) u punu snagu neće vratiti prije Uskrsa. Mogu oni u veljači/ožujku dobivati po 15 minuta i lagano ulaziti u ritam ali mislim da prije travnja nećemo moći računati na njih u punom kapacitetu i zato nam treba još jedno krilo.
  • emilperska
    5.7k

    Po toj istoj statistici, on nije medu 50 igraca lige na Sofascoru. Dakle, ta statistika je fkt dvojbena. Ok ima driblinge, ali igra u klubu koji je podreden njemu i opet nije u 50 igraca te osrednje lige..
  • marcio amoroso
    36.6k
    Uopće nema driblinge. U zadnje 3 sezone ima 1,15 uspješnih driblinga po utakmici. Na nekih 30 posto uspješnosti. Jedan Sahiti ima 1,6 i 60 posto uspješnosti.

    Kada nešto pisete bar provjerite jel istina.
  • Jaro
    7.4k
    Sergej Jakirović je od početka dolaska tražio Hoxhusanjinlego

    Jer covjek misli da trenira Zrinjski i slicne gdje mu i jest mjesto...
  • Mlađi referent
    12.3k
    Hoxha ne dribla, Hoxha nabije loptu i pretrči igrača
  • sanjinlego
    3k


    Slažem se. Zato kažem, ako “sportski” izvisi bit’ će svega! Pričaju, pokušavaju, ali ne ide. Problem je i loša atmosfera koju dodatno dnovinari puštaju van.
  • Krizy
    43.5k
    Dobro malo ipak pretjeruješ. I ja mislim da Xoxha nije pojačanje za Dinamo ali čovjek je najbolji dribler lige po statistici.Noel

    2023./24.
    Hoxha - 13. po uspješnim driblinzima po utakmici, ali najlošiji među prvih 50 po uspješnosti.

    2022./23.
    Hoxha - 9. po uspješnim driblinzima po utakmici, ali od prvih 50 je među najlošijih deset po uspješnosti.


    Sebičan igrač koji stalno dribla i puca iz svake situacije. Na račun toga upadne u prvih 15 ali je očajan dribler.
  • Orc123
    8.1k
    Daj koje price za malu djecu...kakve veze ima atmosfera i sta novinati pustaju!? Dinamo je uvijek bio magnet, kako za igrace tako i za ostale sportske djelatnike. Mnogi bi dali sve samo da dodju u Dinamo u kakvom god stanju bio, ja nisam jos vidio da financijski kasnimo sa nekim isplatama. Dinamo je izazov kojeg ce rijetko tko odbiti... tako da te floskule o tome kako se netko trudi naci nekoga a ne moze je za djecu vrticke dobi u stilu ne treba ti lizalica imas je doma, a nema je.....kratko i jasno, da Dinamo zeli ozbiljnog SD on bi vec jucer bio u klubu bas kao i pojacanja a ne prinove u kadru. Garantiram da mnogi kolege ovdje su izbacili kvalitetnoje igrace nama dostupne nego Jakir i ostali u klubu zajedno!
  • Carrasco
    4.1k
    Nije Hoxha očajan dribler nego Sofascore ne broji driblinge u stranu pa kad se izvučeš na udarac, nego isključivo driblinge kad pretrčiš igrača i ostaviš ga iza sebe.

    On ne može biti ni oružar u Dinamu, ali nije očajan dribler.
  • Facke
    3.6k
    Ha pitanje je s kojim igracima mi jos ideme u pregovore. Verujem da nam budu papastrumpf, sanjinlego i miro vugrinec tu i tam dali neke informacije. Cudna nam je te sezona. Stvarne cudna.
  • Jurki
    11.7k
    De bus ti sad za ovaj rok nasel sportskugaFacke

    Prava Uprava bi dovela SD-a.. ovi mlatimudanti i jebivjetri ne mogu nikoga dovesti tko je za razinu Dinama.
    Inace SD moze doci sutra i u dogovoru s trenerom poceti raditi odmah.
    Sve ostalo su glupi izgovori..nema vremena je najgluplji izgovor.
    Ne moze se jer su u upravi retardirani debili.. to je jedina istina.
    Edit: jebo im Hoxha mater
  • Noel
    6.4k
    Oke i dribler je upitan očito moja neprovjerena informacija. negdje sam instagramu ulovio informaciju da je prvi u toj rubrici..
  • Facke
    3.6k
    A i cemu se Hoxha vreda? Pa nije in kriv koj ga Dinamo oce kupiti a neki ga smatraju pre slabim igracem ubiti vecina. Nije vredu vredati nekoga zate koj se misli da nije dovoljne dober. Nije kriv on. Kriv je tu Jakirovic s upravu el ga oceju kupiti. Ak dojde nek se dokaze.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions