• deda
    32.7k
    Nadajmo se da ta njegova tekica ima više nivoa, tj. poglavlja za vođenje Zrinjskog, Gorice, Dinama i Intera recimo.
  • LaznjakProsineckog
    789
    Nema on teku, nego Wyscout koji i ja koristim, samo on naravno premium pretplatu plaća ja basic jer mi za više ne treba. Rekao je u jednom podcastu da to koristi. Dobra stvar kao pomoćni alat, ako je to glavni alat jao si ga nama.. gledaš isječke igrača, neke sekvence, podatke nešto kao sofascore, uglavnom ako on tako misli naći igrača to može jedino slučajno pogodit, čini mi se da je na Wyscoutu naučio samo mjerit brzinu igrača i broj dobivenih duela, za nešto više ipak treba biti 'old school' skautiranje, nije to ni njegov posao, moramo pod hitno dobit sportskog direktora. Ovaj će dofurat tehnički i taktički pokapacitirane igrače (Xoxha, Mierez, Selahi itd.), ili radi nešto u rikverc ili stvarno nema pojma, nek mu netko objasni da je prije koji mjesec postao trener Dinama a ne Širokog Brijega ili Osijeka (uz dužno poštovanje navedenim klubovima)
  • Ivdzo11
    4.2k
    Dinamo i Slaven napravili su određene pomake u dosadašnjim pregovorima, "modri" su spremni za Hoxhu izdvojiti nešto više od milijun eura, prema Koprivnici poslati i neke igrače. Priča se o Menalu, razmišlja o Marinu i Rukavini, u Koprivnici je već na posudbi Štefulj, ali ništa još nije službeno dogovoreno. Iako, pregovori idu u dobrom smjeru.

    No, cijelu priču mogao bi zakomplicirati - Ferencvaros. Već smo pisali kako mađarski velikan već dulje prati Hoxhu, kako u svojim redovima žele krilnog igrača Slaven Belupa. Ferencvaros je već nekoliko puta kontaktirao i predstavnike kosovskog nogometaša, pa u Koprivnici sada osluškuju obje ponude. Hoxha bi volio doći u Dinamo, ta mu je opcija puno bliža od odlaska u Mađarksu, ali sve je još sasvim otvoreno.

    Tironi (24sata)
  • hardek
    2.8k
    na koju foru Osijek može dovest sportskog direktora koji je radio u Benfici, Paoku, Sahtaru a mi ne možemo? Bez obzira na cijelu situaciju ove godine
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Dobra i ugodna vecer svima,

    Upravo draga, dajte tih milju eura za SD-a umjesto za hoxhu

    Prestanite nas vise trovati i napravite barem jedan zdravorazumski potez

    Laku noc svima a pogotovo budecem SD-u
  • Orc123
    8.1k

    Mazanje ociju, bacanje floskula i isprika.....tko normalan vise vjeruje u te bedastoce....kao nemremo dovest trenera, igrace, Sd, ali eto prije smo mogli kad smo bili rezultatski nigdje i u vecim govnima nego sad...sad smo odjednom jadnici koje nitko ne zeli, u prijevodu ljudi koji nam vode klub su u najmanju ruku nesposobni.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Mislim da struka radi veliku pogrešku i Hoxhu uspoređuje sa igračima koji su vjerojatno otpisani. Tu mislim prvenstveno na Marina i Menalo. Od njih je Hoxha trenutno možda čak i bolji.

    Problem je što nije bolji od onih koji će ostati tu, a koji su na njegovoj poziciji. Tu mislim na Špikića, Vidovića i Stojkovića. Od njih sigurno nije bolji.

    Jednostavno će nam se desiti da će Hoxha najkasnije za godinu dana biti “Menalo”.
  • austrijanac
    4.1k

    Nije problem biti bolji od Menala, problem je ako ti i dalje nisi razina za Dinamo.

    I tu sva priča zavrsava.

    I Čabraja je bolji od Štefulja, no i jedan i drugi nisu za Dinamo.
  • Mihaljević
    9.8k
    Dečki morate shvatiti da je preteško dovesti igrača koji bi bio pojačanje za Dinamo, nemamo sponzore , imamo velik proračun , da dobijemo 40M€ od transfera Baturine, svakako ne bi mogli dati 5M na pojačanja, nemamo sponzore , nismo privatizirani, ne smijemo riskirati sa transferima. Igrače izvan Hrvatske većinom dovodimo samo one koji žele doći, a ne one koji mi želimo dovesti. Sjećam se da je Lauritsen dočekan kao mega pojačanje, dvije godine kasnije pljujemo jer je doveden najbolji stoper druge Francuske... Apetiti su porasli definitivno, Mierez , Hoxha, maximum Beljo su realnost... Rado bi Čačić , Bišćan i Jakir doveli Grull-ove , Brekale , Dimitrievske , Iage , Pierrote , ali ne mogu vam opisati koliko su oni nedostižni... Jednostavno nismo atrakvni , pogotovo sad u Konfrencijskoj... Evo ovaj Mensah može u bilo koji klub u Francuskoj izuzet ovih najjačih , pa zašto bi pobogu on otišao u Dinamu pored recimo Rennesa? Hoxha je realnost.
  • Klenx
    5.6k
    Da taj Hoxha neki kurac vrijedi ne bi s 25 godina bio u Slaven Belupu. Igrač za HNL livade i to donji dio tablice.

    Idioti nesposobni.
  • Klenx
    5.6k
    Dečki morate shvatiti da je preteško dovesti igrača koji bi bio pojačanje za Dinamo, nemamo sponzore , imamo velik proračun , da dobijemo 40M€ od transfera Baturine, svakako ne bi mogli dati 5M na pojačanja, nemamo sponzore , nismo privatizirani, ne smijemo riskirati sa transferima.Slavonski interpunkcijski znak

    Ma jasno, a tovari bez centa mogu dovesti igrače koji bi i nama bili pojačanje.

    Šta bi bilo da imaju koju milju za odštete. Nemoj jebat s tim pizdarijama. Koliki budžet moramo imat da ovi specijalci vide dalje od HNL levata?

    200 milja?

    Već vidim Hoxha zabija gol Loksi i Rudešu, govna Lesički i Ničota pišu o vrhunskom pojačanju dok ne dođe prvi suvisli bek i spremi ovog u džep.
  • Jaro
    7.4k
    Dečki morate shvatiti da je preteško dovesti igrača koji bi bio pojačanje za Dinamo,Slavonski interpunkcijski znak

    Nesposobnim ljudima da. Ali onda ne dovodi nikoga, ubacuj juniore...
    Makar, tvoj post je hrpa opravdanja i floskula, bas kao da ih je slozila sekretarica, ljubavnik, gps operater i trener Tondacha iz Bedekovčine
  • striko
    1.5k
    HNL se vratio 15ak godina unazad. Nekad se otimali za Bojana Vručinu sada za Hoxhu.
  • Common Sense
    804
    Istina je da Jakir intenzivno koristi Wyscout, ali koriste se intenzivno i Optini podaci, Scoutpad i razne druge platforme.
  • Klenx
    5.6k
    Istina je da Jakir intenzivno koristi Wyscout,Common Sense

    Jakire ako čitaš isključi filter "Klubovi protiv kojih ste igrali".
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions