• Deleted User
    3
    treba marka pjacu vratiti i to je to. on može sve igrati perma naprijed, samo zdravlja i ništa drugo .
  • Maki2
    631
    Vidis da je opet ozljeden.
  • Deleted User
    3
    a vidim al to nije teška ozljeda vratit će se on. on je naš dečko, golden boy, on mora bit u dinamu i jbm obitelj svima po redu upravi koji ga ne vrate. kao i još neke dinamovce ovo ljeto koje smo mogli dovesti
  • CastAway1986
    1.5k
    Pa ja bih prije sklonom ozljedama Pjacu nego Hoxhu ..Treba biti realan i reci da u HNL-U nema trenutno nijedno lijevo krilo vrijedno Dinama..
  • LaznjakProsineckog
    789
    Zaista ne razumijem ovo za Hoxhu, ali 95% nas na zoni smo protiv Xoxhe, Miereza, Selahija i takvih igrača, pa nemoze Jakir koji ce dobit pedalu ili do zime, ili nakon zime, vodit transfer politiku i strategiju Dinama!? Pod hitno zaposlit sportskog direktora koji zna posao, pa ti igrači koje Jakir voli su razina Osijeka, Rijeke, Gorice eventualno Hajduka, nikako Dinamo! Mi smo Dinamo i moramo igrat Europu, s ovim navedenim igračima idemo u prosjecnost!!!!
  • Ban
    698
    Jakir voli siledžije. To je taj njegov turbofolk nogomet.
  • Mihaljević
    9.8k
    Ako si ti čovjek iz struke , ja sam profesor, doktor i magistar nogometa.
  • Ban
    698

    Pa nisam, nogomet mi je uglavnom razonoda. Registrirao sam se ovdje jer me brine stanje u Dinamu pa da prokomentiram s ljudima.
  • sanjinlego
    3k
    U HNL-u većina stopera, pa i bekova je tromo i sporo. Da je Jakirović pametniji da traži krila koja znaju napadati dubinu, odnosno prostor iza leđa. Imaš Brunu, Baturinu i Mišića, loptu ćeš dobiti.

    Primjer kako treba je Oršić, i njegov gol protiv Chelsea. Napadanje prostora.

    Hoxha nije taj tip igrača, on tek kad dobije loptu u noge pokušava nešto. Ali eto, treba pričekati, pa suditi.
  • IstinaZaDinamo
    2k


    Zasto gledati kakvi su stoperi u hnl-u, nama trebaju igraci sposobni raditi razliku na visoj tj. europskoj razini.
  • sanjinlego
    3k


    Slažem se, HNL nam nije bitan. ;)
  • Maximo
    523


    Hahaha, turbofolk
  • emilperska
    5.7k
    Hoxha nije igrac za Dinamo..
    Ili je neki rikverc ili je nesposobnost trenerskog maga da vidi dalje od 100 km od Zagreba, trece nema..
    Tocka..
  • BBB Sibenik
    4.3k
    “Ajmo uzet Hoxhu, da ga hajduk ne uzme. Možda nije najbolje krilo il bolje od nasih, al bolje da ga oni ne uzmu”.

    Ovako ekipa u Dinamu razmišlja..
  • Orc123
    8.1k
    Zar ne kruzi prica i sam Jakir je potvrdio da ima veliku bazu igraca koje prati, kao za sebe...znaci i on ima neku tekicu ali mislim da mu ta tekica za Zrinjski, Rijeku, Goricu i slicne a ne za Dinamo...valjalo bi mu na to ukazati jer se on uzivio...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions