• Nolifer
    8.2k


    Hahhah. Treba banirat onog ko je dozvolio to. :wink:

    Još malo pa slavimo oslobođenje Zagreba od ovih okupatora :smile:
  • Neki tip
    21.3k
    Ako je netko s foruma isao na koncert ti ces biti banovan zbog vrijedjanja drugih forumasa :lol:Infinity

    Hahaha, top.

    Idem na svih 5 koncerata i imam na prsima istetoviranu Aleksandru Prijović u zagrljaju Tomislava Tomaševića dok stoje na Ice Cubeu uz natpis "ti ne'š u Arenu".
  • Kepec
    5.8k
    Dinamo 3/6.
    Aleksandra Prijović 4/5.

    Čekamo Aleksandrinin peti koncert da se konačno prestane pisati o njoj i Dinamovu šestu pobjedu da splasne južna euforija.
  • Papastrumf
    12.5k

    Čekaj, nazivas govnima ljude zato što imaju los glazbeni ukus? Na tim koncertima je valjda 80% žena. Što su ti pobogu one skrivile da ih nazivaš govnima?
  • Mali Zeus
    13.5k
    Mislim da ću konačno prelomiti i kupiti plejku zbog ovog. A i zbog Read Dead Redemption.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Odigrao Peticu na PS3,PS4 i PS5 dobio troje djece od izlaska ahahaha Bilo je i vrijeme da izade GTA6
  • Captain America
    17.8k
    Sva priča oko GTA 6 me natjerala da opet odigram peticuMrvica

    Mislim da ću konačno prelomiti i kupiti plejku zbog ovog. A i zbog Read Dead Redemption.Mali Zeus

    Meni je na četvorci ostao zadnji Horizon za odigrati preko PS Plus Premium i računam to rješit kroz par tjedana i taman uzeti slim model petice.
  • Mali Zeus
    13.5k
    ↪Mrvica Odigrao Peticu na PS3,PS4 i PS5 dobio troje djece od izlaska ahahaha Bilo je i vrijeme da izade GTA6ZGBhoy

    Vidiš peticu nisam nikad završio. Igrao je na PC-u, sad više nemam taj PC pa ni nemrem. Izgleda mrak i sve, ali nije me oduševila kao recimo San Andreas.
    Jesi igrao remaster SA i Vice Cityja. Obje igre legendarne. Bilo je puno problema kad su izdali remaster, al valjda su to izglancali sve. San Andreas sam odigrao 2, 3 put do kraja.
  • Nolifer
    8.2k
    Čekaj, nazivas govnima ljude zato što imaju los glazbeni ukus? Na tim koncertima je valjda 80% žena. Što su ti pobogu one skrivile da ih nazivaš govnima?Papastrumf

    Čekaj..Razmisli prvo koga zovem govnima. I zašto ih zovem govnima. Nek ti pomogne neki tip iz analizirati moj komentar i onda utvrdi i odgovori na koga sam točno mislio da zovem govnima.

    Pa ćemo se valjda složit u odgovoru tj komentaru :smile:
  • Papastrumf
    12.5k
    Daj piši zdravoseljački, ne ide ti ovo baš.
  • nemapredaje
    3.4k
    Općenito ljudi koji nekoga ocjenjuju i sude na temelju glazbe koju sluša su za mene obični snobovi i malograđani
  • Nolifer
    8.2k
    Nejde ni tebi baš. Pa se ne žalim. :cheer:
  • Droljo
    8.2k
    Mislim da ću konačno prelomiti i kupiti plejku zbog ovog. A i zbog Read Dead Redemption.Mali Zeus

    Nemrem se naučit na đojstik i moš me jebat. Pes i ništa više. Ni vožnje nikakve. Posudio već sto puta plejku od frenda sa sto igrica al nejde na taj gamepad i ne. Samo miš i tipkovnica.. šteta.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Jesi igrao remasterMali Zeus

    Ne, samo orginal nekada davno - Lijepa vremena
  • Droljo
    8.2k
    Općenito ljudi koji nekoga ocjenjuju i sude na temelju glazbe koju sluša su za mene obični snobovi i malograđaninemapredaje

    To šta šabani deru kolo oko auta poslje koncerta u sred zagreba i treba osuditi. Fuj. Kolo stari moj.
    Teško nama sa takvom mladeži....
    Šund, neukus.. odvratno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.