• Mali Zeus
    10.6k
    Očitovao sam se na navedeni primjernemapredaje

    @Droljoje pisao o tome di nam ide mladež jer plešu kolo usred Zagreba.
  • nemapredaje
    2.3k


    Kolo kakvo plešu oni također plešu i Hrvati iz Bosne i Janjeva
  • Mali Zeus
    10.6k
    Kolo kakvo plešu oni također plešu i Hrvati iz Bosne i Janjevanemapredaje

    Što je i bila moja poanta.
  • Infinity
    15.5k
    Folklor je bio jako važan kroz povijest Hrvatske.
    Vrijeđati mlade koji su to naučili je vrijeđanje i hrvatske povijesti.
    To što se prešlo na svakakve moderne stvari, pa zaboravilo na tradiciju ne bi trebalo automatski značiti da je to seljački i neukusno.
    Nisam to nikada plesao tj. igrao ali ne mora se odmah vrijeđati.
    Žalosno je da to mnogima smeta.
    Krizy

    Ja jos nisam bio na svadbi na kojoj se nije poigralo barem jedno kolo. Nisam znao da je to seljakluk :lol: Imam svake godine u gradu i smotru hrvatskog folklora, bude barem deset drustava iz Hrvatske tu. Ljudi su vjerojatno neupuceni.


    Sto se same Prijovicke tice, meni osobno ne smeta, al nije moje da govorim sta Zagrebu treba, a sta ne treba. Glazbu uglavnom slusam zbog uzivanja u istoj, a ne zbog nekih zivotnih ili politickih stavova. Isto tako nemam nista protiv da slusa tko sta hoce, samo nek u mom drustvu ne pusta nesto sto me vrijedja, za ostalo me briga. Glazba je tu da nas uveseljava.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Bio sam 4 puta do sada poslovno u Beogradu, partneri su nas vodili u razlicite klubove, u najnapucanijim klubovima je muzika bila vise od 70% Hrvatska

    Jel to znaci da je nase bolje? ili ako "prosecni" srbin slusa nasu muziku, jel on izdajica i ustasa?

    Di bi bio kada bi se opterecivao tko sta slusa
  • nemapredaje
    2.3k


    ok, sad kužim kaj si mislio
  • Dinamosaur
    1.1k
    Kad se vec prica o koncertima u Areni Zg, ima jedan 22.12. u 20h, legende naseg rocka - Goran Bare & Majke.
    Vidim sad da su pustili i prsten u prodaju(15eura) a ima nesto i onih skupljih u lozama po 60eura
  • Droljo
    6.5k
    Ako je ovo hrvatska baština onda sam u krivu i ispričavam se. Meni zvuči na istočniji melos.
    Kolo u garaži poslije koncerta
  • Navijač Dinama
    7.9k
    Barem ja GTA i PES/Fifu/NBA/Madden ne mogu na tastaturi igrat, jednostavno pojma nemam, osim San Andreasa i Vice Cityja kojeg sam imao na onoj staroj windows dual-core kanti prije 10-ak,15 godina, dok opet FPS poput CS-a, COD-a ili recimo LOL, to mi je opet nezamislivo igrat na joysticku tu je teški hc tastatura i miš.



    Kad si pijan, mogu pustit Maru i Lolu što se mene tiče, svejedno mi. :lol:
  • marcio amoroso
    34k
    Ljudi su jednostavno kao prvo opterećeni glupostima, kao drugo ne uspijevaju da krenu naprijed nego se stalno okreću prema natrag i kao treće i najvažnije na jednoj strani zazivaju demokraciju, a na drugoj su maksimalno isključivi.

    Opustite se, gledajte naprijed i shvatite šta je uistinu bitno u životu.
  • Keyser Soze
    8.8k
    Ja osobno ne slušam Prijovićku, al je dosta ljudi iz mog društva i općenito poznanika bilo na njenom koncertu. To ko kaj sluša ne prikazuje kakva je osoba tako da nema potrebe te ljude nazivat govnima, neka slušaju kaj žele, ne štete nikom. Mladi slušaju tu glazbu jer je zabavnija od naše glazbe, možda nije nužno bolja, ali je zabavnija i pjevnija te time bolje prolazi. Ne mogu zamislit scenu da cure ili dečki od 20+ godina slušaju Silente ili Domenicu i pjevaju "vidi se iz a a a a aviona", dosadna i bezvezna glazba u usporedbi s Prijovićkom.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Kad si pijan, mogu pustit Maru i LoluNavijač Dinama

    Takuro to slusa trijezan nakon dobre utakmice
  • Petar86
    639
    Kod nas nema nista jace od trash partya, di se pusta istih 50 pisama koje su stare 20+ godina
    Nije ni cudo da mladost slusa priju i slicne
  • Mrvica
    3.6k

    Meni osobno odlična, priznajem ne može parirat RDR, ali meni je odlična. Gameplay, priča, bajker, zombiji i tako. Definitivno preporučujem, ne ganjam trofeje na PS-u kad igram nešto, ali Days Gone platinum odradio od a do željeza al baš s užitkom.
  • Captain America
    15.4k
    Red Dead je nešto što moraš odigrat, imam brdo sati grindanja (koliko je moguće zbog posla i obaveza) ali stvarno vrh! I odigraj Days Gone ako ti se pruži prilikaMrvica

    U lockdownu sam svoju staru trojku jailbreakao solo pomoću YT i odigro komplet (uključujući side missions) u tjedan dana. Samo je GTA V tako brzo "pao" od masivnih igrica. Days Gone nisam igro, al bacim pogled jer mi se čini da imam na PS Plus to.

    iako mislim da bi mi slim bio sasvim dosta.Mrvica

    Mislim da je Slim dosta i da Pro neće bit vrijedan razlike u cijeni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.