• Mlađi referent
    11.4k
    Da ne bude da samo serem i pljujem pa da pohvalim ono kaj mislim da je pozitivno

    Od ekipe koja gubi tekme i bodove u zadnjim minutama, do ekipe koja ih tako osvaja.
  • Captain America
    15.3k
    Ta Konferencijska nam je itekako bitna.Infinity

    Slažem se da je bitno, al s ovako uskim rosterom i brojnim ozljedama mi je zadnja rupa na svirali. HNL nam je sve sezone. Ipak vjerujem da ćemo prezimiti, a na proljeće ko zna kako će se odvit situacija. Možemo naletit na teškaša iz EL odmah, a možemo otić daleko ako se stvari poslože.

    Navijaš za Dinamo koji ima trenera koji tebi osobno odgovara.mosad

    Navijao sam za Dinamo dok je trener bio lik sa sudskim procesima za izvlačenje desetaka milijuna eura iz kluba. What's your point?
  • Orc123
    6.1k
    Agonija se nastavlja, igre nema....sazeto.....oblak i to tamni populizma i dalje bdije nad Maksimirskom 128!
  • austrijanac
    3k
    Nakon što je još jedna tekma odigrana, Profa još ničim nije dokazao da bi trebao vodit remont ekipe.

    Živi bili pa vidjeli, barem 3 boda su tu.
  • Dinaminjo
    617
    Jakirović: 'Petković vidi neke stvari koje mi obični ne vidimo i zato je važan za našu igru'

  • jedan u nizu
    6.8k

    Onda Petka za trenera/igraca
  • Jaro
    6.1k
    Populist/demagog bi ostao na klupi da ispadne iz lige "jer nema vremena za uigravanne, nine birao momcad, cekajmo pripreme...".
  • austrijanac
    3k
    "jer nema vremena za uigravanneJaro

    Izjavi da je poslao momcad koju je uigravao tokom rep. pauze, potom mu obrana izgleda kao poluamateri.
  • emilperska
    4.4k
    Ja sam ovdje medu najvecim Yakirovim kriticarima. Smatram da nakon sto dobije papire u Dinamu, karijerni vrh ce mu bit Zeljeznicar.
    U Hajduk nemre, u Rijeci bi ga ubili, u Mariboru ga smatraju najgorim u povijesti. Ostaju mu Osijek, Zeljo i Slaven Belupo na tom podrucju gdje gravitira. U inozemstvo nemre, mozda neka Bugarska.

    Ipak par stvari mu priznajem da je dobro napravio.
    1. Decki grizu jedan za drugog, jucer nakon finalnog zvizduka vidjelo se da im je 5 kamena s leda palo.
    2. Svi igraci su dobili priliku.
    3. Konacno je potjerao Drmica i rekao da nonsalanciju nece trpit. Uvijek ssm hejtao tu cajkersku prevaru nevezano kakav ugovor ima.
  • Patak
    2.6k
    A jel Menala otpisao? Onu zadnju protiv Lokse je stvarno loše odigrao ali nadam se još kojoj prilici...
  • Jurki
    9.7k
    A jel Menala otpisao? Onu zadnju protiv Lokse je stvarno loše odigrao ali nadam se još kojoj prilici...Patak

    On je najjednostavnije receno limitiran igrac koji ne donosi bas nista korisnog nasoj igri i nadam se rastanku s njim.
  • LaznjakProsineckog
    515
    Meni momcad izgleda toliko ispuhano kod Jakira da to nisu istine, počinjem vjerovati ljudima koji su govorili da je on tipični HNL trener kao Toplak, Zekić i ostala ekipa, puno sam više očekivao. Majstore nemoj ti meni o igračima pričati, imamo daleko najbolji roster još uvijek, uostalom nisi ni trebao dolaziti ako misliš da smo loša ekipa, veliko razočaranje mi je ovaj trener, očekujem hitno novog trenera...
  • cospli
    0
    Pozdrav svima, novi član na forumu.

    Zna li tko gdje je Gonzalo Garcia, što je prošle sezone vidio Istru, dečko je sa iznimno limitiranom ekipom igrao napadački nogomet i bio 5. u HNL-u. Igra im je imala i glavu i rep koliko je to bilo moguće sa takvom ekipom.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Pozdrav svima, novi član na forumu.

    Zna li tko gdje je Gonzalo Garcia, što je prošle sezone vidio Istru, dečko je sa iznimno limitiranom ekipom igrao napadački nogomet i bio 5. u HNL-u. Igra im je imala i glavu i rep koliko je to bilo moguće sa takvom ekipom.
    cospli

    Mislim da od Istre nema angazman iako se spominjalo kad je odlazio da ima poziv u Ljubljani no nista od toga izgleda, malo cudno
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Moram stat malo u obranu Sergeja, ako čovjek stvarno radi posao SDa pa čak i scouting uz svoj primarni posao trenera, onda moramo malo prikočiti. Ne znamo kakve su njegove pregovaračke sposobnosti, to nije njegovo područje sigurno, ali čovjek sigurno želi sve najbolje za klub. Uz sav svoj primarni posao, od njega se još traži da pronađe igrače i dogovori dolazak. Stoga teško bi bilo očekivati da će čovjek pronaći neke nama nepoznate igrače, već one s kojima je on imao nekakav "kontakt". (primjer balkani). Sad na stranu njegovo trenersko pitanje ali nije on kriv što mora obavljati posao za koji nije "kvalificiran"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.