• austrijanac
    3.1k
    ulazim u svlacionicuGražvydas Mikulėnas

    U kakvom je stanju svlacionica, razbijena ili?
  • Noel
    4.4k
    Geggenpresing na klupe i ormare.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Čak ni Miro Vugrinec za sebe ne tvrdi da je Dinamov Fabrizio Romano.

    Izmišljanje komplimentirajućeg nadimka sam za sebe je poseban nivo potreban za psihoanalizu.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Hold my bear

    Evo dragi kolega Nino vidiš da sam ipak nažalost bio u pravu. Fabrizio Balkano ne promasujeMiro Vugrinec
  • Mali dioničar
    15.1k
    Hold my bear ↪Mali dioničar

    Evo dragi kolega Nino vidiš da sam ipak nažalost bio u pravu. Fabrizio Balkano ne promasuje
    — Miro Vugrinec
    Gražvydas Mikulėnas

    :rofl: :rofl: :rofl:

    Da nije Miro Sergej...?

    Zna tko (ne) dolazi u Dinamo, daje si nadimke... :razz:
  • Dragon1Warrior123
    3k
    Viš da nije Fabricio Romano već Fabricio Balkano! Sam si sebe pobio. :rofl:
  • Noel
    4.4k
    Dajte čovjeku pivu, ruke i noge je polomio da dođe do pivkana i da nađe ko i di zove Sergeja Jurgen sad je za ovo zaslužio jednu barem.
  • Maksim Maksimirski
    4.8k
    Skroz korektan intervju Jakira. Rekao je da ćemo se na zimu pojačati na deficitarnim pozicijama (čak nije ni naveo koje su to pozicije) i to se sad navodi kao problematična izjava. Svi znamo da u Dinamu postoje problematične pozicije i svi znamo koje su to pozicije. Znaju i igrači Dinama koje su to pozicije, zna to čovjek koji prodaje novine na kiosku, zna to teta koja radi u pekari, apsolutno svi to znaju ali je problem kada se to kaže..

    Da je Jakir u intervjuu rekao da ima fantastičnu ekipu i da mu ne trebaju pojačanja opet bi bio dočekan na nož i reklo bi se da je lud, da glumi frajera, da je populist itd. Ne valja šta god da kaže, uvijek će biti dočekan na nož jer mnogi jedva čekaju da prošire negativu. Čovjek sad mora spojiti 4 pobjede u nizu (bilo je 5 sa Osijekom) i to će biti jako teško. Svi čekaju kao hijene da se okome na njega ako skor u sljedeće 4 utakmice ne bude 4-0-0. Skor 3-1-0 ili 3-0-1 je neprihvatljiv za mnoge. Ogroman je pritisak i na njemu i na igračima, negativa se širi i zbog najnormalnijeg intervjua, neće biti lako Jakiru i ekipi u takvom okruženju ali neka samo budu hrabri pa ko ga jebe.
  • austrijanac
    3.1k
    Skroz korektan intervju JakiraMaksim Maksimirski


    Intervju je postao sprdacina onog trena kad je on rekao da igramo dobro i da mu se svida sto vidi.
  • Juznjak
    3.4k
    Skor 3-1-0 ili 3-0-1 je neprihvatljiv za mnoge.Maksim Maksimirski

    Ja nisam nimalo strog prema Jakiroviću ali smatram da je jedino normalno da nam bude neprihvatljiv bilo koji skor osim 4-0-0. Da je prvi u grupi u Europi i u HNL-u onda bi mogli pričat da može i 3-1-0.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Skor 3-1-0 ili 3-0-1 je neprihvatljiv za mnogeMaksim Maksimirski

    Pristajem na 0-0-4 ako ce biti razbijene svlacionice svaki put :heart:


    Pozdravljam sve zonase ovim putem i ispricavam se za svoje trolerske i toksicne upise zadnjih dana, jednostavno me dinamo izludio. Bit ce bolje #kadcetajpetak
  • Captain America
    15.4k
    Intervju je postao sprdacina onog trena kad je on rekao da igramo dobro i da mu se svida sto vidiaustrijanac

    Daj mi reci gdje je on rekao da igramo dobro i da mu se sviđa što vidi?

    Zadovoljniji sam igrama nego rezultatima, ali rezultat je najvažniji, a on zasad "trpi".

    Reko je da je zadovoljniji igrama, ali nigdje nije rekao da igramo dobro. Još je napomenuo da se nada da ćemo se dignuti. Jebemu mater, nemojte stavljati riječi čovjeku u usta koje nije reko.
  • Noel
    4.4k
    Čovjek tolko gluposti kaže svaki put kad se obraća da mu neko ko mu stavlja riječi u usta može samo dobro donijet a ne loše.
  • badjibadara
    2k
    Daj mi reci gdje je on rekao da igramo dobro i da mu se sviđa što vidi?Captain America

    "Igrali smo dobro te utakmice, ali štekala nam je realizacija. Naš najbolji igrač Bruno Petković bio je ozlijeđen. Ja nisam mogao vjerovati da će on nama toliko nedostajati. Čak i igra u tim utakmicama, osim Balkanija u Prištini, je bila dobra. Jednostavno nismo uspjeli realizirati šanse. Na kraju smo ostali samo na pet golova koje smo dali Astani. Nadamo se da ćemo sutra biti puno uspješniji jer nam sutra igra samo pobjeda", rekao je trener Jakirović.


    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/jakirovic-ne-razmisljam-o-odlasku-na-zimu-cemo-dovesti-pojacanja-vise-nemamo-pravo-na-kiks-a-razlog-losih-rezultata-su-ozljede/122140
  • austrijanac
    3.1k

    Eva Grgic:
    "Igrali smo dobro te utakmice"
    "Mogu biti zadoviljan igrom u zadnjih mjesec dana"

    Nakraju krajeva, nije ni bitno da li moze bit zadovoljan ili zadovoljniji.
    Jer doslovno nema cemu bit zadovoljan ili zadovoljniji.

    Mozda ako mu dadnemo jos 3 mjeseca, 7 stanki i 9 prijateljskih stvari budu bulje.


    Ti ga nastavi branit do mile volje, ali ja mu ne stavljam rijeci u usta, pisem ono sto je napisano.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.