• Infinity
    15.5k
    A zasto su dovedeni Cacic, Biscan, Jakir... Cacica su svi popljuvali, Biscan je prihvacen kao 'nas', a na Jakira se nalozili ljudi nakon sto je osvojio BH ligu. I to vidim ja koji nisam u nogometu. Ovi nasi koji sjede u foteljama su trebali biti svjesni da za Dinamo nije ni jedan od te trojice. I onaj koji dodje nakon Jakirovica vjerojatno nece biti trener za Dinamo. Zato ih i otplacujemo. Jeftino rjesenje uvijek na kraju bude najskuplje. Naravno da ekipu ne vodi trenerova placa, nego trener, ali sve dok mi idemo za ovim polurjesenjima ta polurjesenja cemo skupo placati.

    Nije iskljuceno ni to da Jakirovic nije dobio otkaz upravo zbog skupa otpremnina. I sta dobijemo? Dobijemo to da nas nabijaju ekipe poput prvaka Kosova, Gorice, da nas Sparta razvali, Plzen dobije dva puta. A zasto? Zato sto su Cacic i Biscan bili tu, a nisu trebali, kao sto nije trebao ni Jakirovic, ali je ipak malo previse dati i njemu otpremninu? Prema tome je Jakirovic samo sretnik koji je dosao posljednji, jer bi ocito i Cacic i Biscan imali kredit da se prije njih dvojicu ovako isplatilo. I onda, odakle nam pare za ikakva pojacanja ako nemamo para za isplatiti jednog Jakirovica? Koliku to on placu ima da ga se ne moze isplatiti? 500.000 eura je pobjeda u ECL, 650.000 eura je prvo mjesto u grupi ECL. Jel moguce da nam se vise isplatilo ne zaraditi tu lovu od UEFA-e, nego isplatiti Jakirovica, pa ju zaraditi s pravim trenerom? Ili u upravi ne znaju ni koga bi doveli? Ta teorija mi se cini najrealnijom.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Jakira se nalozili ljudi nakon sto je osvojio BH ligu.Infinity

    Prije zato sto je brzo digao Rijeku
  • wolfgang14
    1.2k


    ja se slažem s tobom da. Samo sam htio spomenuti da možda i ono šta sam rekao igra ulogu njima u upravi. Ne znam, nisam pametan ali sve šta si rekao stoji.

    Iskreno ja sam od 11-12 mjeseca prošle godine jako želio da Jakir dođe. Ono kad je Čačiću ugovor bio predkraj pa su ga produžili. Tad je i bilo špekulacija da bi mogao doći ali nakraju nije, navodno zbog toga jer je dobar s Mamićem. I bio sam presretan kad smo ga uzeli nakon Bišćana, i ja sam mislio da će nam biti dugoročno riješenje, ha možda i oće, vidjet ćemo, ko zna
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Ja ga nemogu više smislit, nemogu i neću se nadati dinamovo porazima da on ode. Jer nebi volio da tovari budu prvi nikad. Ali ovaj je naredao poraza kao niko a i dalje još tu. Čak šta više ima frajer toliko samopouzdanje da iz Poraza u poraz ono raste još više. Nevjerojatno. Mislim na žalost svako novo kolo sa njim kao trenerom smo dalje od titule. I bojim se da kad ovi šupci to shvate bit će kasno. Onda ga mogu i zadržati
  • wolfgang14
    1.2k
    Ma ja i dalje mislim da mi ne možemo kiksat koliko hajduk može :lol:
  • Tongo Doumbia
    3.1k
    Barem naglasio da ne želi ulogu SD, i da želi nekoga tko rukovodi transferima i s kim se može jasno konzultirati, i to u više navrata. Zdravorazumski, jer zašto bi itko htio staviti na sebe taj teret u nikad konfuznijem Dinamu. Pa se barem riješila jedna dilema i briga o " kretenu koji će nam upropastit prijelazni rok ". Gledam samo pozitivno, drugo mi ništa ne preostaje jebi ga.
  • badjibadara
    2k
    16.11.2023.

    Želimo se pojačati, ali želimo dovesti igrače koji su bolji od onih koje imamo u svlačionici. Naravno da ćemo reagirati ako takve igrače možemo dovesti. Nije lako dovesti igrače takve kvalitete. Svi traže puno novca, danas je pravo pojačanje, koje će biti bolje od naših igrača koje imamo u rosteru, prilično skupo. Vjerujte, nema ništa ispod 5 milijuna eura. Češljamo, tražimo najbolje opcije, ali nije nikakva tajna da ćemo se pojačati. No što možemo dovesti, o tom potom...

    24.11.2023.

    Zadnja tri mjeseca gledamo igrače koji bi nas mogli pojačati, ali gledamo ono što nam je dostupno, nema smisla tražiti preskupe igrače. Kada bismo pogodili s dva ili tri igrača, bilo bi to odlično za nas. Radimo sve da to pokušamo realizirati u prvom mjesecu.
  • marcio amoroso
    34k
    ali gledamo ono što nam je dostupno, nema smisla tražiti preskupe igrače.badjibadara

    Znači traže se besplatni ili igrači do milijun eura odštete koji će igrati za maksimalno 400 tisuća godišnje. To i je rang Hoxhe, Brodića i ekipe.
  • Guinness
    2k
    To i je rang Hoxhe, Brodića i ekipe.marcio amoroso

    To je i rang ovoga koji ih i hoće dovesti.
  • IceMan
    1.6k
    Najbolje od svega je da smo još uvijek (pukom srećom) svugdje u debeloj igri.

    Sreća je da su tovari i dalje tovari i jednostavno smo i dalje tu negde. Da je imalo ozbiljniji protivnik već bi dignuli bijelu zastavu.

    U Europi smo i dalje u igri u najsmiješnijoj skupini na svijetu (s 3 poraza dosad) i uglavnom sve osim svih pobjeda u svim takmičenjima gdje je kolega @marcio i napisao da smo i favoriti - za sve nas je neuspjeh i mazanje očiju.


    Tek kad stvorimo neki takav niz vjerovat ću da napredujemo i da ovo s njim ima smisla…
  • Captain America
    15.4k
    Pašalić 0 eura
    Ivanović 0 eura
    Fruk 0 eura
    Janković 0 eura
    Galešić 0 eura
    Selahi 650K eura
    Uremović 0 eura
    Šarlija 0 eura

    I jedan primjer transfera od preko milijun eura je Bernauer koji još ima 400 ili 600K plaće ovisno o izvoru.

    Ovih 8 gore je zajedno njihove klubove izašlo 650K eura, a svi bi imali mjesta u današnjem Dinamu. Kolko su koštali Leovac, Theophile, Dilaver, Orša, Petko i Kadzior? Sposoban SD nađe gemove za do milijun eura, a wannabe moneyball stručnjaci dovode škart izvana i to još skupo plate.
  • austrijanac
    3.1k
    Pašalić 0 eura
    Ivanović 0 eura
    Fruk 0 eura
    Janković 0 eura
    Galešić 0 eura
    Selahi 650K eura
    Uremović 0 eura
    Šarlija 0 eura
    Captain America

    Uz postovanje prema svima njima, da smo doveli ikoga od njih tokom ljeta, nastala bi ogromna hajka na upravu.
  • Captain America
    15.4k
    Uz postovanje prema svima njima, da smo doveli ikoga od njih tokom ljeta, nastala bi ogromna hajka na upravu.austrijanac

    Bila je hajka na mnoge igrače pa su se pokazali igračima. Mi možemo biti skeptični, na igračima je da pokažu da smo u krivu.
  • Infinity
    15.5k
    ja sam mislio da će nam biti dugoročno riješenje, ha možda i oće, vidjet ćemo, ko znawolfgang14

    Sto se mene tice, ja sam dovoljno vidio.
  • Dinaminjo
    619
    Na temu (ne)kvalitete ekipe..

    Varazdin Rijeka 0.2 i 4 big chances
    Otpisani kod nas Cabraja, Dilaver
    Poluprodani Jankovic
    Moze ako je besplatan za rotaciju Selahi, Smolcic
    Nisu igraci za Dinamo Fruk, Ivanovic, Mitrovic
    Wtf su Banda i Jansane

    Ta ekipa lagano do pobjede gdje smo mi iscupali bod
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.