• BornaPŽ1986
    1k
    čovjek sigurno želi sve najbolje za klubDoktor Kunić

    I ja zelim pa nisam SD, u svakom slucaju bilo bi bolje da je na ton poziciji netko tko zna sta radi
  • Juznjak
    3.4k

    Mislim da ne trebaju nikakve pregovaračke sposobnosti da se dovedu igrači koji se spominju. Pogotovo za iznose o kojima se priča. Bolje bi mu bilo onda da ništa ne radi nego da to obavlja ovako.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Pa baš zato se i spominju ti igrači, sve ovo vani ipak treba malo stručnosti
  • badjibadara
    2k
    - Došao sam napraviti Dinamo još boljim! Zadovoljniji sam igrama nego rezultatima, ali rezultat je najvažniji, a on zasad "trpi". Sve mi to teško pada, ne mogu se sjetiti da sam imao toliko poraza u posljednja tri kluba u kojima sam radio prije Dinama. Ali, to je sve iskustvo koje me nadograđuje kao trenera i nadam se da ćemo se uskoro dignuti. Moramo izdržati do zimskog prijelaznog roka i pojačati se na deficitarnim pozicijama, pa onda na proljeće odigrati bolje nego što smo igrali ove jeseni.Ne razmišljam o odlasku, svi smo u klubu svjesni situacije u kojoj se nalazimo – rekao je Jakirović
  • austrijanac
    3.1k
    Kojim igrama je on zadovoljan?
    Zabija nam ko stigne, vezno reda nema, napad sterilniji od dede nakon litre rakije.
  • NitkoBitan
    13.6k
    Nece dat ostavku ni ako ispadnemo u grupi u kojoj smo vrijedniji od svih ostalih ekipa zajedno. Nema taj nimalo srama i ljubavi prema Dinamu. Ili je podoban ili ima eksplicitne snimke Vlatke Peras, treceg objasnjenja nema.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ali, to je sve iskustvo koje me nadograđuje kao trenerabadjibadara

    ajde usporite malo, došao se čovjek učiti
  • Zambatine škude
    2.3k
    Moramo izdržati do zimskog prijelaznog roka i pojačati se na deficitarnim pozicijama, pa onda na proljeće odigrati bolje nego što smo igrali ove jeseni.badjibadara

    Problematično je ako uopće ovako razmišlja, a tragično je da s ovakvim izjavama izletava u javnost. Pa nije random forumaš, nego trener ekipe.

    Sasvim kriva poruka trenutnom kadru - odron ste, vjerojatno ćete zajebat, ali probajte šta manje tako da s nekim boljim na zimu napravimo ono što želimo.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Pa nije random forumaš, nego trener ekipe.Zambatine škude

    Tako je, on nije random forumaš. Nema intelekt za to.
  • Noel
    4.4k
    Kaže novinar na pitanje i odlasku "Gospodine Sergej zvali su vas hrvatski Klopp a sad vam baš nejde u Dinamu" NEK MI NETKO NAĐE MAKAR JEDAN DOKAZ DA GA JE IKAD BILO KAD ZVAO HRVASTSKI KLOPP IMA PIVU OD MENE! Pa ovo je postao cirkus. Znači Bože!
  • Mali dioničar
    15.1k
    NEK MI NETKO NAĐE MAKAR JEDAN DOKAZ DA GA JE IKAD BILO KAD ZVAO HRVASTSKI KLOPP IMA PIVU OD MENE!Noel

    I od mene.
  • marcio amoroso
    34k
    Došao sam napraviti Dinamo još boljim!badjibadara

    A napravio si još gori. Puno gori!
  • Neki tip
    19.6k


    Baš si me zainteresirao...

    Nisam nigdje pronašao nijedan jedini navod u kojem se Jakirovića naziva Kloppom, osim u intervjuima s njim samim u kojima se konstatira da ga se "tako naziva" ili gdje on sam iskazuje povezanost svog i Kloppovog nogometa.

    Jesam, međutim, našao da je Krušelj Zekića nazvao "hrvatskom verzijom Kloppa", a Bjelicu "hrvatskom verzijom Simeonea".

    Hrvatski Klopp u jednom drugom kontekstu (razgovor neimenovanog novinara Germanijaka s trenerom Prelecom (uspješan je u danskom Vejleu)) uspio je biti i upravo Bjelica nasuprot "Guardiole" Oreščanina, no nigdje Klopp nije Jakirović.

    Zaključak:

    Nije Klopp, nego flop.
  • badjibadara
    2k
    Nije Klopp, nego flop.Neki tip

    Hrvatski Flopp, molim.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Zamislite ulazim u svlacionicu i gledam astralnu projekciju sebe u boksericama kako se uvjerava da je Hrvatski Klopp
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.