• DrawTube
    4.8k
    Ima netko sliku cijelog Sjevera? Imam osjećaj da je bilo više ljudi negna zapadu
  • miro
    4.4k
    meni se isto činilo
  • luka modic
    622
    Kako igrači oduševljeno gledaju prema sjeveru pri slavlju,vidi se koliko im znači podrška,nadam se da se nikad necemo vratit u ona depresivna vremena makar to značilo i nešto slabije rezultate.
    Dinamo pripada onima koji ga vole bez interesa!
  • Ivdzo11
    4.2k
    Šta će nam Pierrot kad imamo Jurića... Rekla bi nasa lady
  • marcio amoroso
    36.4k

    Preko dvije trećine popunjenosti. Oko 70 posto onako odokativno.
  • DrawTube
    4.8k
    Svaka pohvala sjeveru i Boysima danas, sve je pogođeno, širok repertoar i svaka je pjesma trajala dovoljno dugo. Skakanja isto puno

    Nadajmo se istom izdanju protiv Rudeša!
  • sport
    3.3k
    Imam ja sliku sjevera jer sam sjedio na zapadu,moglo bi se odokativno reći da je bilo oko 3.000.Usput pozdrav svim onima koji su za vrijeme utakmice iz svog toplog doma tipkali po svojim uređajima i komentirali utakmicu.FUJ.
  • jedan u nizu
    8.3k

    ako je to tako onda je to brojka od 3200 - 3450 za sjever (kapacitet 4950)
    za zapad bih rekao da je oko 60% popunjeno, mozda i vise. a to je onda 3700-4000 (kapacitet 6371).

    Dolazimo do brojke od nekakvih 6900 - 7450.

    Sluzbena brojka je 5406, a ako uzmemo ovu nizu procjenu to je 22% manje, ili 28% ako uzmemo ovu malo vecu brojku.

    Takoder, mislim da negdje postoje app ili stranice gdje se mogu prebrojati ljudi sa slike, ili to moze napraviti netko kome je dosadno ili je voljan, pa ako netko ima kompletne slike tribina danas (recimo od 60-75min da smo sigurno), mozda mozemo i probati 'izbrojati'.

    22-28% manje sluzbene brojke su kriminalno lose.i zasto ne rijese problem brojaca, to mi nije jasno.
    Ne znam kome bi u interesu bilo prikazivati manje stanje.
    A cim prikazes bolje brojke odma privlacis i vise ljudi, mozes pobijati argumente kmecadije o praznimiru, mozes se hvaliti rastucim brojkama, ma cuda od marketinga mozes napraviti (kako i hajduk radi).

    p.s. ako bi recimo uzeli 22% manje sluzbene brojke, onda nam prosjek gledatelja sa 6700 (ako se dobro sjecam info) skace na 8500 gledatelja po tekmi.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Na kraju opet stagod tko mislio, kakogod je hajduk izvukao 3 boda protiv rudesa doma, tako i mi danas, opet se gledaju 3 boda, nitko te neće pitati kako si ti igrao 16 kolo protiv Osijeka....
  • superhik
    11k
    Trk KTC-a da proslavi pobjedu ispod Sjevera je Dinamo
  • Noel
    6k

    Imaš neki video ktc-a ,nisam uspio popratit...
  • Tongo Doumbia
    4k
    valjda da utakmice ubijamo na tempo i trku kojima lomimo suparnika, a ne ovisimo o tome je li se Baturina dobro najeo, hoće li Bulatu ući neka bomba i može li Bruno sam. Karikiram, naravno.
  • superhik
    11k
    nemam. Vidio uživo
  • reziser
    6.8k
    što kažu pravila vezano uz gol osijeka? Vidljivo je bilo da je baklja u prostoru za igru, što da je lopta pogodila baklju i odbila se u stativu? ili da lopta ide van, pogađa u baklju i uđe u gol?
  • dzoni77
    5
    Zagi je baklji bežal
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.