• luka modic
    622
    ništa,igra se nastavlja a Dinamo bi vjerojatno dobio ogromnu kaznu...
    Slicna situacija se dogodila Liverpoolu prije 10ak godina kada je lopta za plažu ubačena u teren i promjenila smjer lopte koja je završila u Liverpoolovom golu.Da situacija bude još smiješnija ubacio ju je navijač Liverpoola,kojemu se kasnije čak na veliko prijetilo jer je Liverpool to odmaklo od titule te godine...
  • emilperska
    5.5k

    Mozda bolje da ga nazovemo Jurgej Klopirević..
    Ali svaka cast za nick..
  • San Lorenzo
    15.4k
    Fergie time postaje Jakir time!
  • Mr Anderson
    7.9k
    Imam ja sliku sjevera jer sam sjedio na zapadu,moglo bi se odokativno reći da je bilo oko 3.000.Usput pozdrav svim onima koji su za vrijeme utakmice iz svog toplog doma tipkali po svojim uređajima i komentirali utakmicu.FUJ.sport

    Dobro si to primjetio, takvih pametnjakovića i "znalaca" koji pljuju po svima dok sjede doma je sve više. Ko da smo na nekom drugom forumu. Čestitke danas igračima što nisu odustajali i BBB na navijanju. Treba skupljat dalje bodove.
  • The Undertaker
    5.1k
    Koliko znam, ako bi lopta ušla u gol, bio bi gol uz uvjet da baklja nije omela golmana ili obrambenog igrača.
    Ako bi lopta ostala u terenu, sudac bi prekinuo igru, izbacio baklju i nastavio igru spuštanjem lopte za golmana.
  • emilperska
    5.5k
    Prva zimska tekma ove sezone. Volim takav Maksimir kad ti se jaja smrznu..
  • Sajla
    5.1k
    da parafraziram onu njihovu reklamu - vrijedilo se smrznut!
    tri dobre stvari danas su tri boda, povratak Petka, a ja 100% pogodio na predictoru ;)
    prva od 6, idemo po ostalih 5 pobjeda prije Božića
  • reziser
    6.8k
    našao sam odgovor:
    Pravila nogometne igre smatraju da samo prisustvo stranog predmeta na igralištu nije dovoljno za prekid igre, ali zato nalažu više solucija u slučaju da lopta pogodi zalutalo tijelo.

    U slučaju da u teren za igru tijekom utakmice uđe dodatna lopta, drugi predmet ili životinja, tada sudac mora: zaustaviti igru (i nastaviti je spuštanjem lopte) samo ako navedeno ometa igru – osim ako lopta ide u vrata i vanjski utjecaj ne onemogućava obrambenog igrača da igra loptom; pogodak se priznaje ako lopta uđe u vrata (čak i ako je postojao kontakt s loptom), osim ako je igru ometala momčad koja napada; u suprotnom valja dopustiti nastavak igre ako navedeno ne ometa igru te osigurati uklanjanje u prvoj sljedećoj prilici”

    Dakle, da je Matkovićev šut pogodio baklju i svejedno završio u mreži gol bi vrijedio jer baklja nije omela nijednog obrambenog igrača, ali da se od baklje odbila u gol-aut lopta bi podbacivanjem pripala Dinamu. Imao si pravo! tnx
  • Majki2111
    3.1k
    Ja sam danas obuko duge gače, potkošullju, kapu, rukavice, one tople debele čarape. Previše čak al se zato nisam smrzno. Treba se znat obuč za Maksimir.
  • austrijanac
    4k





    Uvijek se ovog sjetim.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ja sam danas obuko duge gače, potkošullju, kapu, rukavice, one tople debele čarape. Previše čak al se zato nisam smrzno. Treba se znat obuč za Maksimir.Majki2111

    Ova stvar je bila ključna:grin:
  • Noel
    6k
    Meni su duge gače = stadion Maksimir. Kad ono usred ljeta se spremam za more i uhvatim u ormaru duge gaće slučajno samo me prođe miris Maksimira. Neka ono turbo bitna tekma koju Dinamo treba dobit za europsko proljeće ali naravno hladnoća i ledeni travnjak su bili prejaki za momčad Dinama.
  • Sajla
    5.1k
    ne treba ni sve baš doslovno shvaćati. nije Maksimir jedino hladno mjesto na kojem sam bio u životu, ali hvala na savjetu ;)
  • Kepec
    5.5k
    Hvala Bogu pa sjever nije kao forumaši tokom utakmice pa da nakon pogotka protivnika skaču s tribine, odustaju, jadikuju itd.
    10 sekundi prije drugog gola čovjek s megafonom na štangi prema istoku govori kako imamo još jebenih 5 minuta i kako idemo po tu pobjedu svi zajedno.
    Kako je on izrekao zadnju riječ, tako je Vidović primio loptu i zakucao u gol.
    Prije toga se orilo Dinamo znaj da nema predaje, a nakon toga Dok na terenu srce ostavljaš.
    Daj više prestanite s tom patetikom tokom utakmica, igra se 90+minuta, kad završi utakmica onda pričajte kako je što.
    Dajte malo vjere u te dečke, već su dovoljno puta pokazali i dokazali koliko im znače pobjede Dinama.
    Gdje bi došli kad bi sjever navijao samo dok se vodi, a odmah odustao kada se gol primi.
    Najlakše je kad ne ide uzet mobitel i tipkat na forumu o lošoj igri i izgubljenom naslovu.
    Pokušajte malo onu težu stvar: VJEROVATI.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Odlično rečeno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.