• Krizy
    35.8k
    U utakmici 25. kola očekuje nas jako bitna utakmica s Osijekom, gdje ćemo nastaviti lov na prvo mjesto, na što još uvijek čekamo ove sezone.

    Hajduk je na prvome mjestu proveo 13 kola, Rijeka devet a Osijek dva kola. Dinamo niti jedno kolo.

    Dinamo nakon nepotpuna 24 kola drži treće mjesto na ljestvici, mjesto na koje navijači definitivno nisu navikli u ovome dijelu sezone. Ali kako sam i prije pisao mi smo već imali loše serije, Hajduk je tek ušao u jednu a Rijeku i nije imala veće krize.

    I unatoč tome se nisu uspjeli odvojiti.
    Prva je Rijeka s 50 bodova, drugi Hajduk s 49 bodova a Dinamo ima 47 bodova i utakmicu manje.

    Prije reprezentativne stanke očekuje nas još šest utakmica, u kojima će Dinamo odigrati tri ligaške, dvije europske i jednu kup utakmicu.

    Dosad smo sa Osijekom odigrali 105 utakmica u HNL-u te ostvarili 68 pobjeda uz 25 neriješenih i 12 poraza. Gol razlika je 214-80.
    U Gradskom vrtu smo pobijedili u 28 utakmica, 14 puta remizirali te 9 puta izgubili, uz gol razliku 89-44.

    U zadnjih devet utakmica u Osijeku, od 2019., imamo samo dvije pobjede, tri neriješene i čak pet poraza, uz gol-razliku 7-10.

    Zadnju HNL utakmicu protiv Lokomotive, Osijek je krenuo u sastavu:

    Malenica - Gržan, Bralić, Duarte, Jurišić - Cokaj, Brlek, Jugović - Bukvić, Mierez, Pušić

    Niti jedna momčad nema kartoniranih igrača.
    Ristovski, Živković, Vidović, Kaneko i Petković će propustiti sljedeću utakmicu ukoliko dobiju žuti protiv Osijeka.

    AJMO DINAMO!!!
    1. Kakav rezultat očekujete? (136 votes)
        Pobjeda Dinama
        97%
        Neriješeno
          1%
        Pobjeda Osijeka
          2%
    2. Idete li na utakmicu? (136 votes)
        Da
        38%
        Ne
        63%
  • Probirštift
    286
    Hoće li se organizirati kakav prijevoz tamo ak netko zna
    Jer vidim Flixbus ima tek u 10 navečer za Zagreb i do 2 ujutro doma
  • DrawTube
    2.9k
    Dugo iščekujem ovo gostovanje. Rasprodana najmodernija arena u hrvatskoj, pred više od 10 000 kmečavaca i žviždača, nadjačat ih i na terenu i na tribinama.

    Opet će biti više gostujućih navijača neg Kohorte, a vjerujem da će i dobar dio Sjevera biti naš. Vjerujem da će naša obrana Miereza staviti u džep i nekoj volejčini pa da vidimo je li zaleđe
  • PlavacZRima
    237
    Vidim da je Osijek stavio da sam članovi mogu karte kupit, bit će malo teže doć do karte
  • blue heart 72
    1.4k
    Bit će karata zadnji dan. Neće kod njih biti takve navale članova
  • Mr Anderson
    5.3k
    Koliki je uopće kapacitet gostujućeg sektora? 600-700?
  • Kepec
    4.6k
    Prošli put smo dobili 650 ulaznica, trebalo bi tako i ovaj put biti.
  • Paggini
    6.3k


    Bratko imaš Autotrans u 21, u 1 si doma, ne znam koliko ti to pomaže. :/
  • ZGV
    3.1k
    BIti će mjesta u kombijima i u autim i za tamo i za natrag
  • Tom Hanks
    2.6k
    Opet će biti više gostujućih navijača neg KohorteDrawTube

    Ovo spominješ kao da je to ne znam kakav pothvat
  • Olmic
    2.7k
    Prodano je 12000 karata za 2h tako mi kaze covjek koji sad stoji u redu za karte
  • Mr Anderson
    5.3k
    Za 12000 članova ili je svaki član mogao kupiti više karata?
  • Ero
    931
    svaki član po pet karata
  • Olmic
    2.7k
    1 za sebe plus 4 za ostale
  • Mr Anderson
    5.3k
    Naći će se vjerojatno i naših navijača na drugim tribinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.