• Patak
    2.9k
    Kaj je to s Jurićem sad, mislim da je i komentator u prijenosu rekao nešto oko zapisnika ali ako netko ima službeni nek stavi tu.
  • Klenx
    5.6k
    Kažu da ga u Cometu ima
  • marcio amoroso
    36.4k
    Inače nas je Neja sport danas pojeo u veznom redu. Jako dobar igrač.
  • Juznjak
    3.8k

    11. stranica ove teme. Al sigurno će se brzo ta glupost proširit internetom, odnosno već jest.
  • Klenx
    5.6k
    Da, tovarski fejk njuz, obrisan je na slici koja se širi.
    Zanemarimo, idemo dalje.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Postavio je krizy zapisnik na 11. stranici i Deni je uredno tamo. Mislim da se komentator malo zajebavo na Jakirov racun.
  • Mihaljević
    9.8k
    Kako nam je promaklo da je Deni Jurić u zapisniku?PlavaSlavonija86d

    Moj komentar prije početka utakmice, ne nasjedajte na gluposti blitvarske.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    osim onog penala sto je skrivio protiv nas kad se ko baletan raširio, igra sasvim kako je u Osijeku, dobro šesticu ili osmicu ili što god je već njegova pozicija. Odlično zna markirat protivničkog veznog i defenzivno odigrat.

    I dalje mi recimo nije jasno da ga je hajduk dao za ono deblo Vukovica, a taj Vukovic je baš baš drvo svoje kvalitete bio i u hajduku, a ovaj mlad, potentan i za veznog uz sebe imao Stanka Jurića, i igrao u 2x lošijem Hajduku nego što je recimo sada(gledajući roster na papiru)
  • NitkoBitan
    17.1k
    Kakav je bio Matkovic? Red pracenja nasih igraca, navijanja itd. i promaknulo mi je sve osim njegovog sprinta i gola.
  • Peškaman
    4.2k

    Uvjerio me je zasto ga PSV gleda i raspituje se oko njega.
  • wolfgang14
    1.4k
    Ajde Jakire, nakupi još 15 bodova do zimske stanke i nakon stanke daj ljudima razlog zašto bi trebao ostat na klupi

    Bernauer > Sutalo
    Moharami usavršio padanje na pod kad vidi da ne može do lopte i iznuđivanje faula, bravo moha
    Petko odličan, sve akcije kretale od njega, odličan osjećaj za dubinske lopte
    Zagorac 1 kiks ali ostalo sve super
    Momčad je izgledala opasnije i energičnije kad su ušli ademi, jurić i halilović

    A Riletu treba reć da ne skuplja žute kartone za bezveze radi svojih ispada jer nemamo zamjenu za njega

    Igra i dalje nije na nivou dinama ali 3 boda su tu... ajmo dalje trošit živce
  • badjibadara
    3.1k
    Da se nadovežem na sve priče, svi smo se složili da želimo radnu/trkačku momčad.Tongo Doumbia

    Nisam se slozio. To je Klopova konstatacija, a ni on sam nema pojma sto je sa tim mislio.
  • Do kraja2023
    185
    Dobro je, mislim nije al je, tri teska boda. U cetvrtak ocekujem isto, muku od tekme i tri boda.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Danas puno bolja igra povratkom Petka! Moharami dosta ziv i pun volje ali dosta krivih odluka i u toj silnoj zelji puno gresaka. Zadnja linija danas jako dobra osim tog gola prakticki iz nicega . Misic se digo malo, Bulat osim gola nista. Petko doktorski. Baturina vrhunski i izgledo svjezije nego pola ekipe. Spikic nevidljiv, Kaneko dobar. Ulaskom Ademija smo jos opasniji bili. Deni Juric me iznenadio ulaskom ocekujem vise minuta za njega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.