• Krizy
    38.4k
    Umak s gljivama.
  • ksapi
    2.3k


    Potpisujem ovo. Nista drugo nema smisla
  • Neki tip
    19.6k
    Butelja nekog ciparskog poluslatkog (meni najviše na traminac bacalo) što sam donio s puta od prošlog tjedna. Pa Erdutska graševina kupljena u vinariji u Erdutu (bio prije 2 mjeseca) pa Vrbnička žlahtina iz jedne manje sjajne vinarije (bio prije 3 mjeseca).

    Malo politike i geopolitike, malo ekonomije, malo putovanja/hedonizam/žene, 0 nogomet. Jbg, takvo društvo, tako sam uostalom i završio na Zoni.

    I tek što pomislim "pa lijepo je odmaknut se od nogometa i Dinama", eto me prije spavanja u gluho doba noći na Zoni.

    S mislima na 19h.

    Martinje sam ispoštovao, ali nema tu lijeka.
  • Nolifer
    7.1k
    Dobro jutro svima, osim Riječanima
  • NORTE
    9.8k
    Kazna zatvora za smrtni ishod iz nehaja u prometu je od jedne do osam godina, najčešće daju pet godina, a može proći i samo s uvjetnom kaznom.

    "ako nije bio pod utjecajem alkohola te ako u pitanju nisu grubi nemar ili obijesna vožnja i ako čovjek prije toga nema nikakve kaznene evidencije, može proći i s uvjetnom kaznom zatvora."
  • IstinaZaDinamo
    1.6k


    S obzirom da od svega navedenog, navodno samo nije bio pod utjecajem alkohola, ocekujem maksimalnu kaznu, a svi znamo da ce dobiti uvjetnu.
  • Captain America
    15.1k
    RTLovi novinari su rszgovarali s nekoliko odvjetnika. Po iskustvu novinara, godinu i pol zatvora se dobije za ovakve nesreće kojima nije kumovao alkohol.
  • Doktor Kunić
    2.9k
    Bujica doznaje da je Bane noć prije pio, e sad, koliko brzo se "čisti" do jutra, nebi me čudilo da se to pod tepih zamete
  • jedan u nizu
    6.8k
    Ne znam sta spada u grubi nemar, ali po zdravoj logici, nepropisno pretjecanje u gustoj magli bi trebalo spadati pod grubi nemar.
    S obzirom da doktori i dalje govore da se ne sjeca sve se bojim kakva ce to lakrdija od sudenja biti.
    Ne znam kako bi se mogao izvuci na gubitak sjecanja, sinkopu ili sta vec, jer da je imao sinkopu nebi krenuo u akciju preticanja. Pretpostavljam.
  • Droljo
    6.4k
    Jbte jučer sam popio svo vino moslavine. Treba živ i budan dočekati 19h :yikes:
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Ministar Banožić je počeo slaviti još jučer, zajedno sa županom koji iza sebe ima već nekoliko prometnih nezgoda (koje je skrivio u pijanom stanju i pokušao ih zataškati) te još najmanje jednim ministrom, s kojim je poslije polaganja vijenaca u Bogdanovcima otišao na feštu u Ilok! Cijelo jučerašnje poslijepodne, do kasno u noć - kako govori izvor Bujice - družili su se na Principovcu i u Iločkim podrumima, poznatim po dobroj kapljici…

    Šokiran sam, u 6 ujutro na Martinje? Nego nešto dugo traje utvrđivanje je li imao alkohola u krvi, to se može provjeriti u 5 minuta a ovdje evo već drugi dan čekamo rezultate. Valjda se komitet dogovara šta i kako dalje i koliko točno toga mogu prikriti.
  • Krizy
    38.4k
    Mislim da sam prvi koji koji ovo radi na ovakav način ali prvo ću pokušati među svojim ljudima :grin:
    Kako se nisam uspio zaposliti u struci u BiH (HNŽ) nakon faksa sam konobario čekajući natječaje za struku (Kriminalistika i sigurnosni menadžment).

    No i to mi je dosadilo, konobariti i čekati posao u struci, pa sam odlučio odseliti a prva opcija je Zagreb kako bih što češće mogao na utakmice Dinama. Pa ako netko vodi neki posao i treba mu radnik, od čega se može ok živjeti neka mi se javi privatno.

    Možda ispada glupo na ovakav način i bez previše informacija o sebi, ali bitno mi je samo da budem što bliže više na utakmicama Dinama, uz normalne uvjete za život. Eto ga :rofl:
  • superhik
    10.6k
    Na nožu kojim je ubijen navijač AEK-a pronađen DNA uhićenog Grka (također navijača AEK-a)
  • Majki2111
    2.8k
    Jel iko na forumu ovdje pričao o manikuri?
  • Oluja
    3.8k
    ako već nitko nije, onda nemoj ni ti. Molim te.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.