• NitkoBitan
    13.5k
    Odanost ispred sposobnosti. Predsjednik je vise puta upozoravao na ovog nesposobnog mlatimudana. Kaj se budali zurilo u 6 ujutro na lov po magli, divljac bi mu inace pobjegla ili?
  • Sajla
    4.2k
    za divno čudo, AP odmah smjenio Banožića, a dužnost ministra preuzima brigadni general Jakop, čovjek iz sela pored Lepoglave. nadam se da će spomenuto mjesto Banožić sljedećih godina gledati kroz rešetke na prozoru.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Predsjednik je vise puta upozoravao na ovog nesposobnog mlatimudana.NitkoBitan

    Predsjedniku je u vladi sjedio čovjek koji je ubio dvoje ljudi, na njega nije upozoravao? Kakve ovo veze ima :lol:
  • Droljo
    6.4k

    Tartar. Točka
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Ja im vjerujem da je ministar na Martinje bio potpuno trijezan i da je u 6 ujutro išao u lov.

    yeah-right-tim-meadows.gif
  • NORTE
    9.8k
    Dobro jutro svima osim kontrolorkama u zetuGražvydas Mikulėnas
    Momentalni otkaz.

    U vezi bivšeg ministra, ako i kad se oporavi (upitno, a imali smo i masu slučajeva toplica) na kraju bi to trebao biti siguran zatvor, bez obzira na iskaznicu jer ovo je "medijski prezanimljivo" i zakonski čisto... suprotni smjer, pretjecanje po magli i mraku i smrtni ishod.
    Uostalom, odmah je smijenjen i po toj točki ne bi trebalo biti neke dodatne pravne zaštite od kazne.
  • jedan u nizu
    6.8k

    I Radimir Cacic je ubio dvoje ljudi pa se ne sjecam da je odsluzio kaznu
  • NORTE
    9.8k
    I Radimir Cacic je ubio dvoje ljudi pa se ne sjecam da je odsluzio kaznujedan u nizu
    Koliko znam to je bila stvar mađarskog sudstva, a ne hrvatskog, njihova stvar protiv stranca, dakle njihov problem je kazna koju su odredili strancu.

    Također, ono je bila prebrza vožnja, a ovdje vožnja suprotnim trakom, a mislim da se na to u prometnu ne gleda isto.
  • Neki tip
    19.6k
    I Radimir Cacic je ubio dvoje ljudi pa se ne sjecam da je odsluzio kaznujedan u nizu

    Odslužio je tipa pola ili tako nešto, mislim da je nekih godinu dana bio u zatvoru.
  • jedan u nizu
    6.8k

    istina da, zabrijao sam da je bio samo uvjetno osuden.
    Po meni nebitno je li bila magla, da li je vozio prebrzo ili pretjecao vozila. Obojica su izazvali prometne nesrece u kojima je netko poginuo jer nisu vozili po zakonima i jer nisu prilagodili voznju uvjetima na cesti.
    Takoder odlsuziti godinu dana za dva zivota je smijesno.

    Uvijek sam za vece kazne, jer se sva stoka u ovoj drzavi ne moze kontrolirati drugacije nego velikim kaznama. Sav nered na ulici, smece, nepropisno parkirana mjesta,brze voznje sve sve sve ti isti ljudi ne prakticiraju vani jer su kazne velike i jer nema razlike tko ih pocini, dok ovdje sve mogu. Isto za prometne nesrece. Podrzavam Britaniju u kojoj je moguce dobiti dozivotnu kaznu za ubijanje nekog u prometnoj nesreci. Najvise zbog obijesne voznje. (ne kazem da je ovo jutros obijesna voznja nego se referiram na druge slucajeve), kao onaj tip koji je ubio dvije cure na Bologni gdje je vozio 200kmh. Dok je trajalo sudenje decko se ozenio, dobio dijete, te je nakon par godina dobio kaznu koja mu je umanjena jer je postao otac.
    Jebemti sudstvo koje toliko traje da u meduvremenu se ozenis, napravis i dobijes dijete pa ti je to olakotna okolnost.
  • Neki tip
    19.6k
    Ja im vjerujem da je ministar na Martinje bio potpuno trijezan i da je u 6 ujutro išao u lov.Maksim Maksimirski

    Pa nego kad se ide u lov majstore? Nema ničeg neobičnog u tome da je "u 6 ujutro išao u lov", a ne bi bilo čudno čak ni da se vraćao iz istog, kamoli išao.

    Idiot je pretjecanjem u magli i po skliskom kolniku počinio strašnu prometnu sa smrtnom posljedicom i to apsolutno nitko ne skriva, ali eto da je "zapravo pijan išao s fešte", e taj su detalj odlučili ukloniti, kao da nisu mogli i sve ostale, ako su već htjeli. :roll:
  • Sajla
    4.2k
    Dok je trajalo sudenje decko se ozenio, dobio dijete, te je nakon par godina dobio kaznu koja mu je umanjena jer je postao otac.jedan u nizu

    istovremeno mu je olakotna okolnost bila to što je u toj prometnoj izgubio curu s kojom je bio u vezi i na taj način doživio nenadoknadiv gubitak i emotivnu bol, te to što je 2 mjeseca kasnije drugoj curi napravio dijete. ja jednostavno ne razumijem kako netko može potpisati svoje ime ispod takve presude i pogledati se u ogledalo ujutro.
  • Jaro
    6.1k
    Jel je uopce napravio dijete ili je ozenio curu s djetetom bas zbog skidanja kazne? Tak se nesto pisalo tada...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Ugodno opijanje svima koji uzivaju veceras

    I naravno osigurati taxi ili zenu na vrijeme za prijevoz

    Ž
  • mali M
    4k
    Gurmani, koji prilog ili umak jesti uz pohane palačinke punjene sirom, šunkom i kulenom? Zadaje mi ovo jelo glavobolje jer nikako da pronađem idealnu kombinaciju.Eduardo

    Kao prvo, palačinke su za pekmez.. al dobro :lol: .. tartar je moderna verzija al meni ne paše... Neznam...ajvar možda... Nikad mi nisu sjele te pohane palačinke... Ili sa sirom i vrhnjem... Dao si mi za misliti..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.