• Majki2111
    2.8k
    Rečeno mi je da jest od jednog forumaša zato pitam. Ne znam. Ja nisam.
  • xavier
    11.4k
    Jel iko na forumu ovdje pričao o manikuri?Majki2111

    O čemu ćeš drugom pričati kad s dečkima sjedneš na pivu ako ne o manikuri, šminki i novostima iz svijeta mode? :rofl:
  • Majki2111
    2.8k
    Mi smo o kremicama... O modi nemam pojma. Šminku još nisam otvorio kao temu s ekipom. Al bit će i to.
  • Sajla
    4.1k
    nisam kvalificiran raspravljati na temu manikure, ali mi se događalo da mi je trebala pedikura. ako ste kao ja pa vlastitom spretnošću ili (ne)namjerom protivnika na terminu razvalite nokte na nogama - dajte svoja rascvala stopala profesionalkama u ruke. ako imate sreće, možda naletite na neku koja spada u temu guzice i sise (za potonje pedikura donosi vrlo povoljan kut gledanja :rofl: )
  • Guinness
    2k
    O čemu ćeš drugom pričati kad s dečkima sjedneš na pivu ako ne o manikuri, šminki i novostima iz svijeta mode? :rofl:xavier

    Pa sinoć je pisao da se ne može pisati o nečemu o čemu nemaš iskustva i što ne znaš. Obzirom da nije bio trener i pisao je da to onda ne može komentirati, manikure je valjda radio po Dubravi pa ima dozvolu o tome pričati.
  • Majki2111
    2.8k
    Top. Bravo. Snašao si se. :up: :100:
  • Majki2111
    2.8k
    Nisam. Ne znam o tome puno.
  • Dino
    2.3k
    a prva opcija je ZagrebKrizy

    Nedavno sam bio na studentskom vjeronauku gdje je bilo prisutno nekoliko ljudi koji su pricali svoja iskustva i svjedocanstva. Uglavnom, jedan lik zapocne s “Pozdrav, svima! Znate klasicna prica, Hercegovac, gdje cu drugo nego Zagreb”.

    Djelovalo je isto ko kad ti savjetuju da na pocetku prezentacije ispricas neku foru da privuces pozornost ekipi, a ovo je definitivno uspjelo :grin:
  • Efes Pilsen
    7.2k
    https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/sto-ce-biti-s-kriptom-nakon-najvece-prevare-u-povijesti-amerike/2512066.aspx?index_ref=naslovnica_najnovije_m

    Screenshot-20231113-160611-Chrome.jpg

    Mozda sam nesto propustio kod ovih kripto kurca palca, ali ne trebas li dat stvarni novac u zamjenu za kripto? Ovaj Robin Hood ce te oslobodit eura za zrak, pa ti s njim onda mozes sta hoces, a on ce se zrtvovat pa trosit stvarnu lovu koja se moze upratit.

    Evolucija i ovog novca je dovela do potrebe za pracenjem. Upravo velike prevare u svezi s kriptom vode do njegove regulacije i pracenja kao i stvarnog novca.
    Znam da se moze i rudarit kripto, al tko ce ti pruzit sve sto ti za rudarenje treba za dzabe? Ova kripto ideja je vec pojela samu sebe, svi koji nasjednu na ovakve propovjednike o slobodnoj trgovine zasluzuju popusit pare.
  • Jaro
    6k
    Crypto je obicna Ponzijeva shema.
  • IceMan
    1.6k
    Al bu mi i ta pauza dobro došla.

    Da malo odmorim glavu, psihu i srce i tijelo… al baš odmorim.
  • Droljo
    6.2k
    Ja sam za da se dere o manikuri. Kad je bal nek jebal... :cheer:
  • BBBaranja
    2.1k

    Kad je bal nek se i kraljica jebe,i to sa noktićima francuske manikure..
  • Majki2111
    2.8k
    Zar i Perasica? :yikes:
  • Navijač Dinama
    7.8k
    FB-IMG-1699900758974.jpg

    Kako sad ne j...mater u usta cijeloj redakciji jutarnjeg, istog onog kojeg su nekim još gorim situacijama 5x gore stvari održale bez indetiteta i nisu napisali niti inicijale kamoli šta drugo, a naše dečke odmah drugi dan ime prezime i sve ostale podatke, biografije i slično..

    kako ne j... mater cijeloj redakciji indexovih anonimusa novinara i notornom komunjari Matiji Babiću koji su dva dana drvili o povampirenim ustašama i nacistima koji su došli sa ciljem ubijanja nevinog navijača Aeka koji je pio kavu u 23h i skakanje po lubanji male curice od 12 godine...

    kako nakon svog ovog populizma, licemjera ovih crva, najgoreg mogućeg posla i niskosti ljudskog postojanja(zanimanje novinar, neibtno redakcija ili istraživateljski) ne opsovat im mater i nabijat im na nos..,
    kako ostati primiren..

    Nadam se da će momci još malo izdržat, i da će jednu od prvih stvari koju će učinit, pokrenut postupak protiv ovih neo liberalnih-liberalnih medijskih govnara i naplatit im svu klevetu,trovanje, ocrnjivanje i rigaču koju su nanjeli pritom pogrešno obavljujući svoj jadni i sramni posao, bitno da su 15 teorija izveli o tome kako je potencijalno ubijen "mirni mladić", a o tome jel psotoji na 10ak slika di je isti pozirao sa nožem u rukama pozivajući na smrt ili o tome u kakvom se stanju i kakvim se rupama nalaze naši ljudi, to ništa...


    4267c730-0ab3-407c-a7a5-c84a589ff3a2.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.