• Slavonac86
    386
    na ponovljenoj snimci mi je izgledalo kao da je punim obujmom prešla crtu
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    A govna sretna dva put prešli centar i dva gola dali, mi 25 puta šutali u prvom poluvremenu i ne nam jedan jebeni ući
  • cron1ck
    1.7k
    Ovako smo i mi trebali riješiti utakmicu prvo poluvrijeme u Varaždinu i gotovo
  • DiddyGuela
    2k
    Tovari za razliku od nas (i ostatka lige) imaju obranu. Sarlija i Uremovic su daleko najbolji stoperski par u ligi. I to je dovoljno, zatvori nazad, neki krumpir protiv ove HNL raspaline i to ce bit dovoljno za naslov ove sezone.
  • badjibadara
    3.2k
    na ponovljenoj snimci mi je izgledalo kao da je punim obujmom prešla crtuSlavonac86

    Mislim da nije, da je dio lopte bio na crti. No svejedno su mogli pokazati iz jos nekog kuta.
  • blue heart 72
    1.7k
    iz toga kuta kamere je nemoguće reći. Dojam je da je izašla, ali sada to više ionako nije bitno.
  • Droljo
    8.1k
    Mi moramo dobiti danas i točka. Neće nas nitko častit a i ne treba.
  • Markelo
    2.6k
    Koliko god traljavo izgledaju, ne primaju golove. Mi s druge strane svaku utakmicu ulazimo sa -1
  • blue heart 72
    1.7k
    Ovo je smijeh kako je Drožđeku mahnuo zaleđe (iako mislim da je bilo) prije završetka akcije
  • Blueshadow86
    1.7k
    I ovaj komentator Pukšar mi ide na onu stvar s tim piskutavim glasom. Kao da se helijem inhalirao. I krešti cijelo vrijeme. Još kaže da podrhtava zapadna tribina od decibela. :rofl:
  • NitkoBitan
    17.5k
    Ovi iz Varazdina su dosli gustat na Poljud, nije da samo tako izgledaju, to su i rekli.
  • DrawTube
    4.8k
    Tovarija se provlači, Tovarija ima sreću bla bla

    Tovarija ima +10 i 2 gola prednosti na poluvremenu, a mi se moramo čupati na Rujevici i nadoknaditi 2 tekme od momčadi protiv kojih smo gubili nakon regularnih 90 minuta

    Zamisli da ti je netko rekao prije 2 godine da ćeš se na Ruji čupati da dođeš na -7....

    Strašno što su grobari napravili, da ne izgledamo ništa gore od ovog skršenog Osijeka...
  • Ali
    2.2k
    Zanimljivo da se kod oba gola nije nista gledalo, pokazalo se na centar.
    Prva je 99% vani jer da je unutra bi linijski pokazao da je unutra, a kopacka benraoua je nanonoj crti izvan terena (oznaka za razmak kod kornera)
    Kod drugog gola je diallo dodao sarliji koji je na crti gura u gol. Istu granicna sutuacija, svakako za pogledati detaljno, ali ne ni sekunde.
    Drozdek u liniji, ali frajer mrtav hladan mase, iako je pravilo da te rubne moras pusiti do kraja akcije
  • Time
    868
    Poceli smo kmecat...nije dobro
  • Ali
    2.2k
    Nije kmecanje, smjesno je kako hns gura svim silama, a oni se jos ktome zale da ih se krade
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.