• Mlađi referent
    12.3k
    Poceli smo kmecat...nije dobroTime

    Kad krenu patetične objave na društvenim mrežama i redovno kmečanje oko sudaca znaš da smo ušli u Hajduk zonu i da je carstvo na izdisaju :lol:
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Divim se tim ljudima šta su sve prolazili i trpili godinama, a nama nakon nepunih 4 mjeseca puna usta papaka sa juga. Imamo svojih problema i bavimo se time. Nemojte izbacivati komplekse, još je rano.
  • IceMan
    2k
    Tek sad kad gledam da mi nismo uspjeli dobiti taj Varazdin ili jucer gledam Goricu…

    Nevjerojatno!
  • Fanboy
    2.6k
    Oni imaju trenera, nije bezveze i prošlu godinu imao niz od 10 utakmica uz 8 pobjeda i 2 remija...
    Nemamo mi toliko lošu momčad koliko bezidejnoj djelujemo. Nisu ni oni bolji bili sa Lekom, sad izgledaju poletnije i agresivnije.
  • Droljo
    8.1k
    A vratio im se pukštas (il kak već) koji jede malu djecu. Strašno kako igra dečko. Imaju strašnu energiju po desnoj strani sa njime na veznom i sigurom na beku.
  • Captain America
    17.7k
    Na muci se poznaju junaci. Mi i dalje imamo Zagija, Rileta, Bogoljuba, Akija i Mišića koji večeras moraju pokazati cojonese i izvući pobjedu kako god znaju.
  • badjibadara
    3.2k
    VAR soba je odlucila da nema potrebe provjeravati.

    1PMeW48.jpg
  • Blueshadow86
    1.7k
    Igra se do tartan staze.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Oni imaju trenera, nije bezveze i prošlu godinu imao niz od 10 utakmica uz 8 pobjeda i 2 remija...Fanboy

    To su one utakmice gdje su suci odradili posao i gdje su kolo za kolom bile naslovnice u novinama kako su suci (opet) pogriješili u korist Hajduka. Mislim da ima i slika sa tim naslovnicama koja se vrtila po internetu.

    I onda, nakon 7-8 uzastopnih kola u kojima je Hajduk uzimao bodove zahvaljujući grubim greškama sudaca, dogodila se Koprivnica i Karoglanovo ''sudi se kao u Jugoslaviji''. Javnosti je ostala u sjećanju samo ta Koprivnica i Jugoslavija te će se za 10 godina pričati kako su u sezoni 22/23 suci Dinamu donijeli titulu jer ''svi se sjećamo krađe u Koprivnici i Jugoslavije.'' Zato ako želimo oprati sa sebe tu stigmu lopovskog kluba trebamo što glasnije kmečati i stvarati narativ u javnosti kakav nama više paše inače će se i dalje gurati Hajduk a javnost će živjeti u uvjerenju da se zapravo cijelo vrijeme gura Dinama i da je Dinamo lopovski klub. Ja pozivam sve navijače Dinama da što više kmeče i da se opravdano bune na suđenje kad god mogu i gdje god mogu.
  • boem
    309
    I on ima samo jednu želju kao Maloča.
  • DrawTube
    4.8k
    ne znam jesu li ista pravila kao na svjetskom ali ako jesu ovo je valjda 3x čišća situacija od one japanske. Sumnjam da je tangenta prešla liniju
  • Jaro
    7.4k
    Golem dobio pedalu u Rudesu...
  • Fanboy
    2.6k


    U početku je imao strašan poguranac, nadoknade i šta sve ne...Kasnije su igrali sve bolje i čak nije imao sreće gdje je ispustio 2:0 protiv Lokse i Belupa.
    Jasno, kmečali su, ali čak sa onim LP Dinamom su odigrali jako dobro i mogli pobjediti na Poljudu..

    Ne treba se zavaravati, vodi ih daleko bolje nego Leko i igraju puno lepršavije i otvorenije.
  • Deleted User
    3
    ma čisto ne može bit čišće
    https://ibb.co/zry7GBf
  • badjibadara
    3.2k
    Mislim da je čista lopta, ali velim, nebi škodilo kratko pogledati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.