• Imamo Dinamo
    3.7k

    A ne slazem se bas. Ja mislim da bi nam Mierez bio puno kvalitetnija zamjena za Petkovica, a i savrseno bi se nadopunjavali u eventualnom sustavu sa 2 špice.
  • jedan u nizu
    8.3k

    Mierez bi uz Petkovica bio gol masina. I Petko bi puno vise dao ekipi kada bi imao jos jednog robusnog napdaca uz sebe.
    Ne mogu opisati koliko me ljuti propadanje njegovog potencijala i mogucnosti jer igra solo špicu
  • Zagi
    7.7k
    Probali smo s Petkom i Drmićem.
    Bilo je užasno.
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Drmić i Mierez slični kao Perić i debeli Ronaldo.
  • Mlađi referent
    12.3k
    a i savrseno bi se nadopunjavali u eventualnom sustavu sa 2 špice.Imamo Dinamo

    Kako bi bili savršen fit ako su obojica igrači duela koji igraju najbolje leđima prema golu? Nemaš igrača prostora, nemaš igrača koji zna napast gol, igrača koji lurka šesnaestercom. Jedino Mierez kao fizički spreman i odgovoran može nadopunit Petkovićevu nezainteresiranost za igranje obrane, manje više je to to. Loš fit.
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Mierez je igrac koji radi konstantan pritisak, igrac koji zna i koji moze napast prostor na petkoviceve lopte

    Kakav je bio Osijekov Matkovic? Veliki talent kako cujem. Doduse, ne vjerujem da mi nakon Podnarovog vrhunskog intervjua mozemo i do jednog Osijekovog igraca sada, ali me zanima svejedno
  • Mlađi referent
    12.3k


    S obzirom da je Mierez taj koji lopte inače spušta, izražavam svoju duboku sumnju da on to može odigrat kvalitetno u kontinuitetu. Daj Bože da nikad ne saznamo.
  • jedan u nizu
    8.3k
    Mierez je igrac koji radi konstantan pritisak, igrac koji zna i koji moze napast prostor na petkoviceve lopteImamo Dinamo

    takoder, na sebe ce odvuci barem dvojicu igraca i rasteretiti Petkovica koji je uvijek okruzen sa cetvoricom i ne moze sam ostati u 16m. Zamisli da Petko ima takvu rasterecenost, kako bi onda tek igrao
  • Zagi
    7.7k
    Presing funkcionira samo ako ga radi cijela momčad ili bar navalna petorka.
    Mierez bi trčao k'o konj, Petko nebi ispratio 6icu i raspad sistema.
    Niš od toga.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Petkoviću treba ili “Oršić” na krilu ili “Griezmann, Dybala” u sredini kao SS. I to je to, to je savršen fit za Petkovića.

    Upari ga s Mierezom i imaš dva igrača koji neće igrat na optimumu.
  • Majki2111
    3.1k
    Dvije stvari čisto informativno i jedno pitanje. Pričao nešto sada s frendom oko pravila natjecanja pa sam išao u službene pravilnika čitat:

    1. Pri odlučivanju tablice, prioritet je GOL RAZLIKA, osim u slučaju kada se odlučuje mjesto PRVAKA, BORBE ZA EUROPU i za ISPADANJE. Tada se gleda MEĐUSOBNI OMJER
    2. Pobjednik KUPA dobiva pravo sudjelovati u Europi. Bez obzira koji to klub bio.

    Pitanje: Članak 46 iz prošle sezone glasi

    Prvoplasirani klub prvenstva Supersport HNL sudjeluje u natjecanju UEFA Lige prvaka,
    a klubovi koji zauzmu drugo i treće mjesto u prvenstvu, sudjeluje u natjecanju UEFA Europske lige ili Konferencijske lige.

    Međutim, ako u UEFA Ligi prvaka sudjeluju dva kluba, za ovo natjecanje vrijedi
    plasman na drugo mjesto HNL, te u tom slučaju pravo natjecanja u UEFA Europskoj ligi ili Konferencijskoj ligi ostvaruje i četvrtoplasirani klub Supersport HNL.


    U svim ostalim slučajevima koji nisu naznačeni primjenjivat će se odredbe iz Odluka
    UEFA.
    Propozicije HNL 22/23 čl. 46

    Nije mi jasno ovo boldano. Kako smo mis 4 kluba igrali kvale ako piše da se to događa kada dva kluba igraju LIGU PRVAKA?????
  • jedan u nizu
    8.3k
    Nije mi jasno ovo boldano. Kako smo mis 4 kluba igrali kvale ako piše da se to događa kada dva kluba igraju LIGU PRVAKA?????Majki2111

    to ti je slucaj da recimo nas klub osvoji ligu prvaka i na temelju toga dobije direktni plasman u nju sljedece godine, pa mjesto predvideno za prvaka ide drugoplasiranom klubu, i sve se pomice za jedno mjesto prema dolje.

    Jbg makar nema sanse za to, pravila moras imati u slucaju da se to dogodi i da se zna tko pije a tko placa,
  • Majki2111
    3.1k
    Jasno. Al kako smo mi onda igrali kvale s Dinamom, Hajdukom, Osijekom i Rijekom? Dinamo Hajduk i Osijek su prema ovome trebali igrati. Rijeka je bila 4. i ona ne upada prema ovome? Kaj fali??
  • Droljo
    8.1k

    Dečko, gospodin debeli ronaldo se kaže.
    Prva lekcija je besplatna :wink:
  • jedan u nizu
    8.3k

    Da li si citao predispozicije i pravila kupa? Jer pobjednik kupa ide u kvalifikacije, i onda se dodaje jos jedno mjesto. Pretpostavljam da je u tome caka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.