• Nolifer
    6.5k


    Potpis od A do Ž]Ž:cheer:
  • Kujtim Shalla
    2k
    Sve gore stoji, i svaka čast jakicu i franjicu. Ali ako mogu birati ja bi Selahija. On mi je bolja opcija. Igra konstantno, agresivan. Meni trenutno jako sličan ademiju iz najboljih dana. Još je baš u ritmu hnl poznaje dobro suparnike. A treba nam igrač koji će biti momentalno pojačanje. Titula ako ima bilo kakve šanse da dodjem do nje je najbitnija zbog love i novog poretka u ligi prvaka koji će nastati nakon sljedeće sezone. Smolcic i big Ben bi nam došli Ko budali šamar. Gledam u zadnje vrijeme osijeka baš sve tekme, i zaista mierez bi nam sad došao dobro. Agresivan, iako ne zabija, prava je napast i konstantni pritisak na zadnju liniju. U boksu je gdje treba biti. Mi takvog nemamo.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Onaj Jakic, u onom trenutku kad je otisao bi bio nevideno pojacanje za ovu napacenu veznu liniju.
    Taman se krenuo i naprijed ubacivat vise kad je otisao u Frankfurt. Tamo su ga isprebacivali i igrao je i stopera i desnog beka, a najmanje veznog. Ipak, za sebe je otisao u pravom trenutku jer je uzeo EL, ali vrijeme mu je da promijeni klub.
  • Dinaminjo
    497
    Ja bih prvo Franjica. Njega na DM da Misic dobije kreativniju ulogu.
  • Orc123
    5k
    Franjic nikad nije bio nit ce ikad biti dobar zadnji vezni! Nek mi netko nabroji vise od e tekme njegove dobre na zadnjem veznom? Ja znam samo jednu i to protiv csk i tad nije bio klasican vezni vec je bio zaduzen da igra flastera na Vlasicu! On se je prodao kao lijevi stoper u 3 i lijevi bek...iako na beku nije nesto extra pa ne vidim cemu da ga dovodimo osim ako bi igrali sa 3 iza ali opet imas Perkovica za to. Stoper ne moze biti, barem ne na visokoj razini, a vezni jos manje ...jakica bi prije vratio ako je moguce....
  • LovroZG
    1.3k
    Nek mi netko nabroji vise od e tekme njegove dobre na zadnjem veznom? Ja znam samo jednu i to protiv csk i tad nije bio klasican vezni vec je bio zaduzen da igra flastera na Vlasicu!Orc123

    :rofl: Baš na toj utakmici je bio grozan. Vlašić je konstantno bio sam i samo čudo nas je spasilo da ne zabije.

    Al teško je za njega nać dobru utakmicu u vezi kad je više igro beka i stopera. I bio je dobra zamjena, a sad bi čak i starter mogao biti. Jedino treba reć da on sad nije ništa bolji nego kad je odlazio jer je izgubio minutažu i bio ozlijeđen.
  • Common Sense
    510
    A koja je priča s Jakićem, zašto je on zapeo u razvoju? Ne pratim Bundesligu. Kad je odlazio bio je odličan igrač, šteta što se nije još strpio i ostao još jednu sezonu jer bi još više napredovao.
  • Orc123
    5k
    Jakic je tehnicki nesto slabiji igrac pa je imao problema u bundesligi ali za nas je prva liga!
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Smolčić, Franjić , Grull , Theo , Perković, Takuro... Previše ljevičara ipak smo mi ekstremna desnica...
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Dimitrievski se spominjao ovdje

    Screenshot-20231112-093406-Facebook.jpg
  • Orc123
    5k
    Stole je odlican golman...kad bi mogao birao bi između njega i Cavline. Stole je odmah dodana vrijednost i nosi kvalitetu i sigurnost na golu, dok je Cavlina dugorocna investicija....problem je sto nasi izuzev Riste i Ademija nisu culi valjda za 1. Golmana Makedonske rep....
  • BBBaranja
    1.9k
    Stole je godinama u Španjolskoj,ako se ne varam prošle sezone vratar sa najvećim postotkom obrana u la ligi,tako da realno mi nemamo neke šanse dovesti ga..
  • Kujtim Shalla
    2k
    Čovjek je sa real Madrid imao clean sheet, or čemu min pričamo. Vrh pojačanje bi bio. Bio bi i onaj kosovara za napad, mogao doći za kikiriki. Dzaba nam sve kad ih nema tko dovesti. Stanje katastrofa, maštamo ovdje i na transfers temi, mlatio muda bez veze. Većina u upravi su toliko stari da i dalje koriste fiksni telefon. Ali bitno je da oni onda kažu taj ne valja za dinamo, taj je skup. Imamo šta imamo, i bit će šta bude. Ničija nije vječne. Samo da ne prekipi ekipi sa sjevera. I eto belaja. Bit će poslije bježe noge usta vas guzica za ove stare prdonje. Istjerali smo i glavonja. Istjeratcemo i ove. Vratili smo Dinamo kad je trebalo. Opet ćemo. Makar iz pepela
  • Klenx
    4.1k
    Evo par opcija za zimu.

    Bartol Franjić- igra jako malo u Darmstadtu. Možda se može dovesti na neku posudbu iz Wolfsburga sa pravom otkupa do 2,5 milijuna.

    Kristijan Jakić- mislim da se bez problema može dovesti bar na polugodišnju posudbu. Valjalo bi i njemu i nama.

    Hrvoje Smolčić- također igra jako malo, a polivalentan je i može pokriti sve pozicije u obrani. Platili su ga 2,5 milijuna i za pola toga iznosa bi vjerojatno bio dostupan.

    Filip Benković- nakon odlaska Bjelice je zakovan za klupu. Za naš kadar top stoper i dostupan bez problema.

    Mislav Oršić- sumnjam da će Turci imati volje čekati njegov oporavak. Maks dva milijuna i doma je. Vjerojatno bi igrao za dosta manje nego u Trabzonu, ali mislim da bi on pristao.

    Lindon Selahi- opcija ako ne ide sa Jakićem. Agresivan i brz vezni igrač. Nešto što nama nasušno fali. Kako mu ugovor istječe na ljeto može se dobiti za iznos ispod miljun eura.
    marcio amoroso

    Da ima u tom klubu nekog osim debila da ovako malo razmišljaju.

    S obzirom da su debili očekujem Horkaša, Brodića, Hoxhu, Miličevića i možda se netko sjeti bombastičnog pojačanja za krilo - Ante Ercega!
  • Fićo1986
    972
    Vratite Komnena Andrića!!!!!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.