• Neki tip
    19.3k
    ono što je najbitnije u priči, ima samo 22 godineMathiasovi Chageri

    Ima 23 godine, piše na istom tom transfermarktu na koji upućuješ. :) Daleko od toga da je neka ključna razlika, ali eto preciznosti radi. Zanimljivost je da je samo 2 dana stariji od Marca Pašalića kojeg si spomenuo pa je i to neka poveznica osim Borussije II.

    Djeluje zanimljivo, ne skupo (došao im je besplatno). Pogledat ću malo i obrambenu statistiku kad stignem, djeluje malo krhko. Mislim, na krilu može biti takav, ali ne može ne sudjelovati u igri bez lopte pa i to treba vidjeti.

    Naravno, nije da ima neke koristi od toga, ali eto zabavljamo se. :)
  • Neki tip
    19.3k
    Koliko će proteći do upisa da "to nije pojačanje, nego prinova"!? Nama trebaju kapitalci!

    Što je s Despodovom?
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Ima 23 godine, piše na istom tom transfermarktu na koji upućuješ. :)Neki tip

    Tipfeler, 2 pored 3 pa kliknuo krivo, ali kriva druga brojka ne radi neku veliku razilku u konačnici, slažemo se.
  • austrijanac
    2.7k
    S obzirom da uprava trazi stopera, evo im jedan od mene
    Leopold Querfeld

    Najbolji igrac Rapida definitivno ove sezone, ali tamo se trenutno jako cudne stvari dogadaju pa mozda nebi trazili previse novaca ove sezone. Znam da bi ga htjeli zadrzat jos jednu sezonu i onda trazit rekordnu prodaju (7 milja sveukupno uz bonuse su dobili za Berica prije 8 godina).

    Plus za nas bi bio sto oni kako stvari stoje, je da mi imamo vece sanse igrat europska natjecanja iduce sezone od njih.


    Isto tako, jedan od cesce spominjanih na forumu, Marco Grull odbija produzit ugovor koji mu istjece jer je situacija oko kluba jako cudna (promjenili sad trenera, 8. na tablici) i gledat ce da ga prodaju na zimu da barem nesto dobiju za njega.

    Problem je sto trazi iskorak naspram Rapida.


    Od ostalih tamo u ligi, nas bivsi protivnik WAC je poslusao valjda svoj forum te su doveli crnu zvjerku Mohameda Bambu te u paru sa Boakyem maltretiraju obrane austrijskih klubova (11 golova njih dvojice od 22 sto je WAC zabio). Dovodenje njih dvojice su platili 400 tisuca eura.

    Ne kazem da bi bila pojacanja, ali risk to reward odnos je iznimno dobar.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Isto tako, jedan od cesce spominjanih na forumu, Marco Grull odbija produzit ugovor koji mu istjece jer je situacija oko kluba jako cudnaaustrijanac

    Onda neće ni pomisliti u Dinamo doći.
  • austrijanac
    2.7k
    Onda neće ni pomisliti u Dinamo doći.Nema zaleđa Mikića

    Ne zna hrvatski, nije problem.
  • Time
    532

    Nije lijevo krilo,moze da odigra ali nije to to,igra nesto slicno kao emreli kod nas.U svedskoj ima jako dobrih i jeftinih igraca te se sigurno treba gledati prema tamo.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    pogotovo ako pita Ljubičića za mišljenje, kod nas bi on završio na zadnjem veznom
  • Facke
    2k
    https://www.transfermarkt.de/koki-saito/leistungsdaten/spieler/501743/plus/0?saison=ges

    Ovaj mali mi je zanimljiv. Trenutne ima ozljedu pa nije sve tekme odigral. Brz, dober tehnicar. Videl sam ga dosta puta kak igra posto pratim nizozemsku ligu. On i Kaneko kakuv bi te tandem bil. Tsubasa s jedne i druge strane
  • SAS1987
    13.4k
    pogotovo ako pita Ljubičića za mišljenje, kod nas bi on završio na zadnjem veznompuxigadjurdja

    Ma Ljubo ce ga nagovoriti na Dinamo, jer je pun nade da ce Grull zavrsiti na beku :lol:
  • xavier
    11.1k
    jer je pun nade da ce Grull zavrsiti na beku :lol:SAS1987

    Iako mi znamo da bi Ljubo ostao igrati lijevog beka sve da nam dođe Theo Hernandez :rofl:
  • Dinaminjo
    506
    Govorili smo da LB donosi beka i veznog Ljubu..
    A sada nam LB donosi beka, veznog Ljubu i stopera Perkovica.

    Progress.
  • Orc123
    5.1k

    Mislis da su oni ikad culi za njega?
  • Ban
    698
    To je City mašinerija. Takve se igrače u ljeto može dovoditi na posudbe, ali pitanje je bi li ga slali u HNL ako se može razvijati u Eredivisie.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.