• Nino Bule
    11.4k

    Treba probat, mozda ga ni englezi ne zele zbog izjave
  • Laugreano
    1.3k
    To svakako. bio bi top pojačanje.
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Upravo je objavljeno kako je Bayern pred potpisom Nestoryja Irakundea i to za šokantnih 3 milijuna eura. Nije mi jasno da nitko od ljudi zaduženih za skauting i ljudi sa svom silom bilježnica, lista i igrača, nije prošle sezone bacio oko na malog jer se još prošle godine vidjelo da je dečko ogroman potencijal, a očito ga se moglo dobiti za 1,5 - 2 milijuna €. Zapravo sam šokiran da je Adelaide Utd. dao jednog od najvećih wonderkida Australije velikom klubu za takve male novce. Zapravo nije mi jasno zašto Dinamo ne ulazi u borbu za velike mlade potencijale sa velikim klubovima. Što je najgore što se može dogoditi, nećemo ga potpisati, nasmijati će nam se na nisku ponudu? Ok, to i mi radimo drugima kad žele naše mlade za nikakve novce. City/Real/PSG im može ponuditi posudbu u neki Coventry, Valenciennes ili St. Truiden, a ovdje može igrati Europu i biti na radaru velikih klubova.

    Uvjeren sam da se Nestoryja moglo dovesti za male novce, a predstaviti mu Dinamo kroz projekt Olma/Gvardiola i sličnih igrača. Desno krilo, brz kao metak, odličan udarac, 17 godina a već 33 nastupa i 10 golova u australskoj ligi.
  • Rex Ramae
    2.4k
    Nije mi jasno da nitko od ljudi zaduženih za skautingMathiasovi Chageri

    :lol: dobra kolega, dobra, moram priznati.
  • SAS1987
    13.4k
    Nije mi jasno da nitko od ljudi zaduženih za skautingMathiasovi Chageri

    Jer je pola kluba na mentalnom nivoju osobe koja vjeruje da je ravna zemlja i ta Australija ne postoji.
  • Jurki
    8.6k
    Ovo kaj je bilo upisano vezano na "ljude za skauting" zanima me koji su to ljudi? Kolko ih ima, tko je šef skautske sluzbe?
    Imam dojam s obzirom na rezultate zadnjih prijelaznih rokova, da su to neka mitska bića koja ocito postoje samo u mojoj mašti.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Mislim da to ne postoji nikako, da se ide na preporuke menadzera, poznanstva i slicno.

    Znao sam vidjati kampove dinamo ppnajvise u Americi ali mislim da je to bilo samo za uzimanje love amerima, iako se tamo sigurno moze naci igraca.

    Jos prije 10-ak godina se pisalo kako je Matt Miazga (kasnije igrac Chelsea) bio na probi/kampu ali nista ni od toga. Evo i linka na clanak.

    Zasto toga vise nema? Mozda i ima, ali se ne pise pa ne znam. Cak i oni stranci sto su bili u Dinamu 2 nisu bili losa ideja, ali izgleda da je gasenjem toga sve propalo pa i dovodjenje igraca za prvu ekipu.
  • Krizy
    35.9k
    Benković (desna noga) ne igra u Trabzonsporu otkako je Bjelica dobio otkaz.
    Jakić i Smolčić većinom (lijeva noga) ne igraju u Frankfurtu.
    Franjić većinom ne igra u Darmstadtu.
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Ben je na zimu u Dinamu ko i njegov fan
  • Nolifer
    6.6k
    Jel postoji kakva akcija i plan oko dovođenja Orše?
  • Praskaton
    1.8k
    nadam se da ne..skoro 31 god,nakon ovakve ozlijede tesko da moze doc na neku pristojnu razinu.Ako je voljan bit na klupi podrska i mentor Stojkovicu moze.

    S druge strane Jakic,Smolcic,Franjic i Ben bi nam dobro dosli.Kad bi netko u upravi znao odradit taj posao
  • Nolifer
    6.6k


    Pa i neki stariji od njega su se vratili i vidimo da krpaju obranu. Tako da mi godine nisu u ovom trenutku problem. Bitno da se rupe pokrpaju i da se konačno krene prema naprijed. Mislim da bi donio svježinu. Nažalost ozljede su ga spriječile da se tamo pokaže, ali rado bi da se vrati i vjerujem da ima još što šta pokazati...
  • Praskaton
    1.8k
    za manju placu i manje "ovlasti" u momcadi da.Orša mi se cini kao tip igraca kojemu je potrebno jako dugo da dostigne zeljenu formu.Tesko to moze s klupe.

    Jbg Orsa sam si birao...
  • marcio amoroso
    32.3k
    Evo par opcija za zimu.

    Bartol Franjić- igra jako malo u Darmstadtu. Možda se može dovesti na neku posudbu iz Wolfsburga sa pravom otkupa do 2,5 milijuna.

    Kristijan Jakić- mislim da se bez problema može dovesti bar na polugodišnju posudbu. Valjalo bi i njemu i nama.

    Hrvoje Smolčić- također igra jako malo, a polivalentan je i može pokriti sve pozicije u obrani. Platili su ga 2,5 milijuna i za pola toga iznosa bi vjerojatno bio dostupan.

    Filip Benković- nakon odlaska Bjelice je zakovan za klupu. Za naš kadar top stoper i dostupan bez problema.

    Mislav Oršić- sumnjam da će Turci imati volje čekati njegov oporavak. Maks dva milijuna i doma je. Vjerojatno bi igrao za dosta manje nego u Trabzonu, ali mislim da bi on pristao.

    Lindon Selahi- opcija ako ne ide sa Jakićem. Agresivan i brz vezni igrač. Nešto što nama nasušno fali. Kako mu ugovor istječe na ljeto može se dobiti za iznos ispod miljun eura.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.