• Maksim Maksimirski
    4.8k
    Imali smo 1,4 milijuna eura prodaje u shopu, danas imamo šest milijuna eura, to je veći proračun od polovice drugih klubova."Ivdzo11

    Imali su 1,4 milijuna eura prije euforije, prije dolaska Livaje, prije nego što su postali konkurentni za titulu. Prošle sezone su imali 5 milijuna eura od te stavke. Za usporedbu, Dinamo je prošle sezone zaradio 4 milijuna eura pa bi mi bilo neumjesno da dinamovi čelnici govore kako je to više od proračuna polovice drugih klubova u ligi. To se ne govori.

    Očekivano da transfer Vuškovića samo pokriva tekuće troškove jer ljudi 15 godina nisu dobili kune od europskih natjecanja a u zadnjih 5 godine imaju samo 2-3 ozbiljna transfera.

    Logično je i da je Karoglan postavljen za trenera jer je on spreman raditi i za 1000 eura mjesečno. Hajduk u ovom trenutku vjerojatno nema novce ni koje bi tražio Goran Tomić a kamoli novce koje bi tražili Bjelica, Vaha ili Kek. Lukša bi sigurno radije poput Pape izašao na balkon predstaviti bombu u vidu Bjelice ali pošto nemaju te novce onda Lukša mora predstaviti Karoglana iz Zmijavaca.
  • Captain America
    15.3k
    Vaterpolist priča o velikom ulaganju u prsten stadiona usred sezone koja im je biti ili ne biti :monkey: Nemaju za šipak, al dolje su opet popušili priču o velikom ulaganju.

    KaroglanaMaksim Maksimirski

    lyd5md4v3q351.jpg

    Zaboravio si pomoćnika Gorana :wink:
  • Mali Zeus
    10.6k
    Što taj Jakobušić može pričati, majko mila. Predstavljanje trenera, a sam trener reko 2, 3 riječi.

    Priča o svojoj odgovornosti a promijenio 5 trenera već. Lik je doktor populizma, ali teški.
  • Mihaljević
    8.7k
    Taj tip nije znao da je Brkljača vezni , dalje ne treba ni pričati...
  • Mali Zeus
    10.6k
    Plus s jedne strane mi je i žao tog Karoglana, maknu ga kao prljavu krpu da bi doveli Leku, a sad kad je Leko ispao loš ga vraćaju s tim da se vidi da ga Jakobušić najradije ne bi vraćao, ali nema para za nekog drugog. S druge strane mi ga nije žao, jer je mogao odbiti, ovako će ga opet prvom prilikom najuriti.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Ma nisu ga makli radi Leke, zbog privatnih razloga je morao otici hahhahhaha
  • Nevo7
    636


    Ma dečki, on je zbog privatnih (osobnih) problema otišao, bez zezancije, ozbiljno stanje je bilo, ne daj Bože nikome...
  • Ivdzo11
    3.5k
    Koliko znam imao je karcinom grla, nitko nista nije iznosio u javnost, zato je se i makeo
  • Mali Zeus
    10.6k
    Ma dečki, on je zbog privatnih (osobnih) problema otišao, bez zezancije, ozbiljno stanje je bilo, ne daj Bože nikome...Nevo7

    Ma znam, zdravstveni problem je bio. Stvar je u tome da je Jakobušić to iskoristio da ga se riješi.
  • Ivdzo11
    3.5k
    Intrigantna je tema koliku će otpremninu od Hajduka dobiti Ivan Leko i njegov stožer, a konačna svota stala je na 700.000 eura.

    Fino se ovi treneri naplate
  • hardek
    1.9k
    Stvoriš neko ime i renome i onda ti se maltene više isplati bit namjerno loš nego dobar. Bjelica u Trabzonu je dobar primjer, izgledalo mi je kao da radi sve što može da što prije dobije otkaz i otpremninu
  • Ali
    2k


    Je istina, ali tko je poslodavcima kriv, pa nitko ih puskom ne tjera da potpisuju.
    Neka uvedu rezultat kao okidac za raskid bez odstete.
    Sta je problem kad zaposlis trenera napises clanak u kojem pise ukoliko neznam tri poraza za redom, pet u polusezoni, ili neosvojeni prag broj bodova na polovici sezone... i kaj imas izlaznu klauzulu, ovako ispada dobro sto kazes. Pogootovo ako radis u nwkoj dalekoj sredini od obitelji, dopizdi odvojenost od obitelji i promijesas ekipu dobijes pedalu ides doma a placa do kraja ugovora legne na racun...milina... i poslije mozes na spicu na kavu i na tv i novinama dijeliti lekcoje drugim kolegama trenerima i citateljima....
  • Mali Zeus
    10.6k
    Najbolji posao na svijetu. Moš biti čisti prosjek i ispod, mijenjaš klubove, kupiš otpremine i ladiš jaja.

    U nedjelju Lokomotiva, remi bi bio dobar.
  • bbb medimurje
    3k
    Lucic
    Sigur sarlija uremovic diallo
    Zaper
    Sahiti Pukstas krovinovic melnjak
    Livaja
  • marcio amoroso
    34k

    Melnjaka gurnuo gore. Pametna odluka po meni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.