• Fanboy
    2.3k
    Frend i ja upravo gledamo, 6 trenera u 3 godineCaptain America

    Mi ili oni ? Nama bi u slučaju odlaska Jakira ovo mogao biti 4 u pola godine, a nismo se baš proslavili sa Kopić-Krznar...Ne znaš čija je uprava gora.
  • Captain America
    15.1k
    Ne znaš čija je uprava gora.Fanboy

    Oni su bar svoju birali. Nama je ovo smeće servirano.
  • Fanboy
    2.3k
    Oni su bar svoju birali. Nama je ovo smeće serviranoCaptain America

    Al kao da ih je netko kopirao i zalijepio, nebi se iznenadio da ovi naši sad otpuste Jakira i uzmu Čačića :rofl:
  • Krizy
    38.4k
    6 trenera u 3 godineCaptain America

    Dinamo 8 u 3 i pol godine. Bome i deveti je jako blizu :rofl:

    Oni su bar svoju birali. Nama je ovo smeće servirano.Captain America

    Tek vidim, odgovarao na prošloj stranici :up:
  • NORTE
    9.8k
    Oni su toliko glupi da mi ih je čak malo i žao!db-izbjeglica
    Meni nije.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Službena objava

    Gospodin Karoglan se na klupu Bijelih vraća nakon 10 mjeseci kada je zbog privatnih razloga morao otići s mjesta glavnog trenera.

    Haahahahahahahahahahahah, ma da, nisu oni Leku ni htjeli nego Karoglan nije mogao pa je privremeno otiša ča
  • dzis
    616
    U najbitnijoj sezoni za njih u zadnjih 10 godina ,oni stavljaju covjek koji ce se uciti na njima. Istri nije bio dobar ali hajduku bude.
  • serbus
    3.8k


    Nije lako nositi Istrin dres...
  • Common Sense
    529
    Možda im je Karoglan opet samo neko prijelazno rješenje dok ne dođe netko zvučniji. Livaja je u stanju hibernacije još od kolovoza, a ako se ne varam, upravo je Karoglan nedavno na podcastu govorio kako je imao super odnos s ML. Možda je doveden da ga "razbudi".
  • dzis
    616
    Da li to znaci otvoreniji hajduk u derbijima? Ja zadovoljan ako je tako!!!
  • Blueshadow86
    1.2k
    Trebamo malo smanjiti doživljaje i baviti se s problemima u vlastitom dvorištu kojih imamo na pretek. Tovari jesu za sprdnju, uvijek bili, uvijek će i biti. Ali mi zaboravljamo da im i dalje gledamo u leđa na tablici, 2 puta su nas našamarali u prvenstvu, šamara nas Gorica, šamaraju nas nekakvi Kosovari...i da ne nabrajam još i veće probleme koje imamo unutar kluba.
  • Kepec
    5.1k
    Baš vidio na instagramu. SAD u povijesti imao 46 predsjednika. Hajduk od 2005. imao 48 trenera.
  • DrawTube
    3.5k
    Što se tiče Karoglana, on je u par utakmica uspio uništiti što je Garcia gradio godinama, toliko o njemu
  • Krizy
    38.4k
    Dinamo u istome razdoblju skoro duplo manje, 25.
  • Jaro
    6.1k
    jel brojimo Cacica ko 3 ili ko 1?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.