• NORTE
    9.9k
    Lukša nakon smjene Leke:

    "dogovorili smo se da je ovo ta sezona. Nismo osvojili superkup, a trofeji klubu daju značaj i održavaju ga velikim.
    Izvrsno smo krenuli u sezonu, a cilj je bio da se borimo u Europi i osvojimo naslov prvaka. Ova godina je označena kao ta."
  • Mali Zeus
    10.5k
    Al hej ak pobijede u petak bit će prvi!

    Super mi je kak veli da nije populistički potez vraćanja karoglana.
  • Patak
    2.6k
    Super je netko napisao, Perišiću nedostaje još u karijeri da se vrati dole i onda nakon svakog poraza ide pred Torcidu slušati dernjavu.
  • Ivdzo11
    3.4k
    Ev interviju s jakomebusicem:

    "
    • Nama treba deset milijuna eura godišnje prihoda za tekuće poslovanje, proračun nam je 29,5 milijuna eura. (...) Vušković? Taj novac iskorišten je pametno, na ono što treba. Javnost bi htjela da se iskoristi na pojačanja, a da vam ne kažem koliko smo novca uložili u prsten stadiona. (...) Ovaj novac nam treba za tekuće poslovanje. Ne znači da nećemo uložiti u nove igrače", rekao je Jakobušić.


    "
    • Imali smo 1,4 milijuna eura prodaje u shopu, danas imamo šest milijuna eura, to je veći proračun od polovice drugih klubova."
    • Time je zapravo Jakobušić rekao sve - Hajduk samo od prodaje dresova i suvenira zaradi više nego što je proračun nekih klubova od kojih u najvažnijim trenucima gubi.
    • Pročitate li između redaka, Jakobušić polako postaje svjestan da mu se trese stolica. Vrlo je upitno hoće li dobiti podršku na Skupštini u prosincu nastavi li Hajduk s ovakvim rezultatima. Tko zna hoće li uopće biti u igri za titulu do Božića. S proračunom od 30 milijuna eura Hajduk jednostavno mora bolje.
  • austrijanac
    3k
    Boli i mene, samo nemojte vjerovat SD i slicnima.

    Tu prozivate Hajduk kao da je sami Mino Raiola dosao s neba sastavljat im ekipu, a ne shvacate da oni ako do Bozica nece imat rezultate, i Luksa i Leko su out.

    Zaduzili se kod svakog kamatara kojeg su mogli i opet ce davat zemlju i dulume pod place igracima.
    austrijanac

    Prije dva mjeseca sam ovo pisao i njih par me sprdalo.
    Hajduk nema novaca i to je javna tajna. Zato su ovo zadnji trzaji Lukse i ekipe.
  • Maksim Maksimirski
    4.8k
    Imali smo 1,4 milijuna eura prodaje u shopu, danas imamo šest milijuna eura, to je veći proračun od polovice drugih klubova."Ivdzo11

    Imali su 1,4 milijuna eura prije euforije, prije dolaska Livaje, prije nego što su postali konkurentni za titulu. Prošle sezone su imali 5 milijuna eura od te stavke. Za usporedbu, Dinamo je prošle sezone zaradio 4 milijuna eura pa bi mi bilo neumjesno da dinamovi čelnici govore kako je to više od proračuna polovice drugih klubova u ligi. To se ne govori.

    Očekivano da transfer Vuškovića samo pokriva tekuće troškove jer ljudi 15 godina nisu dobili kune od europskih natjecanja a u zadnjih 5 godine imaju samo 2-3 ozbiljna transfera.

    Logično je i da je Karoglan postavljen za trenera jer je on spreman raditi i za 1000 eura mjesečno. Hajduk u ovom trenutku vjerojatno nema novce ni koje bi tražio Goran Tomić a kamoli novce koje bi tražili Bjelica, Vaha ili Kek. Lukša bi sigurno radije poput Pape izašao na balkon predstaviti bombu u vidu Bjelice ali pošto nemaju te novce onda Lukša mora predstaviti Karoglana iz Zmijavaca.
  • Captain America
    15.2k
    Vaterpolist priča o velikom ulaganju u prsten stadiona usred sezone koja im je biti ili ne biti :monkey: Nemaju za šipak, al dolje su opet popušili priču o velikom ulaganju.

    KaroglanaMaksim Maksimirski

    lyd5md4v3q351.jpg

    Zaboravio si pomoćnika Gorana :wink:
  • Mali Zeus
    10.5k
    Što taj Jakobušić može pričati, majko mila. Predstavljanje trenera, a sam trener reko 2, 3 riječi.

    Priča o svojoj odgovornosti a promijenio 5 trenera već. Lik je doktor populizma, ali teški.
  • Mihaljević
    8.7k
    Taj tip nije znao da je Brkljača vezni , dalje ne treba ni pričati...
  • Mali Zeus
    10.5k
    Plus s jedne strane mi je i žao tog Karoglana, maknu ga kao prljavu krpu da bi doveli Leku, a sad kad je Leko ispao loš ga vraćaju s tim da se vidi da ga Jakobušić najradije ne bi vraćao, ali nema para za nekog drugog. S druge strane mi ga nije žao, jer je mogao odbiti, ovako će ga opet prvom prilikom najuriti.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Ma nisu ga makli radi Leke, zbog privatnih razloga je morao otici hahhahhaha
  • Nevo7
    636


    Ma dečki, on je zbog privatnih (osobnih) problema otišao, bez zezancije, ozbiljno stanje je bilo, ne daj Bože nikome...
  • Ivdzo11
    3.4k
    Koliko znam imao je karcinom grla, nitko nista nije iznosio u javnost, zato je se i makeo
  • Mali Zeus
    10.5k
    Ma dečki, on je zbog privatnih (osobnih) problema otišao, bez zezancije, ozbiljno stanje je bilo, ne daj Bože nikome...Nevo7

    Ma znam, zdravstveni problem je bio. Stvar je u tome da je Jakobušić to iskoristio da ga se riješi.
  • Ivdzo11
    3.4k
    Intrigantna je tema koliku će otpremninu od Hajduka dobiti Ivan Leko i njegov stožer, a konačna svota stala je na 700.000 eura.

    Fino se ovi treneri naplate
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.