• Krizy
    38.4k
    Tri. Kao i Jurčića i Ivankovića :rofl:
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Uživajte, skačite, plačite!

    Mislav Karoglan je novi trener Hajduka!

    giphy.gif
  • Zagi
    5.8k
    U 10 tekmi on s Hajdukem nije zgubil. Po bodovima je osvojil 2,40 po utakmice. To kaj Karoglanu nije isle v Istre nis ne znaci.Facke

    Budeš vidio drugi mandat kada nema više onog nebuloznog guranja od sudaca nakon kaj su pogodili suca u Koprvinici.

    Smiješan trener, užasno su igrali.
  • Zagi
    5.8k
    S druge strane, mi imao svojih ogromnih problema no dobro.
  • The Undertaker
    4.5k
    Ako Karoglan ponovi učinak iz svog prvog mandata, Hajduk će biti prvak. Preuranjeno i neutemeljeno se slavi ovdje. Pravi trener je ionako Livaja.
  • Patak
    2.6k
    I meni se čini da su stavili Karoglana da mu Livaja kaže prije tekme s kim želi igrati, i koga smije zamijeniti. Cirkus, treba gledati Rijeku dalje, oni su ozbiljan konkurent.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Ako Karoglan ponovi učinak iz svog prvog mandata, Hajduk će biti prvak. Preuranjeno i neutemeljeno se slavi ovdje. Pravi trener je ionako Livaja.The Undertaker

    Koji je to učinak? Mislim čovjek nije imao ni cijeli mandat.

    Znači micali su njega da dovedu Leku, sad miču Leku i vraćaju Karoglana. Show.

    Al pardon, imamo mi svojih problema, pa se ne valja baviti s njihovim.
  • Nino Bule
    12k
    Ne treba slavit dolazak karoglana ali da je neka marka ili garant nekih bodova hajduku, nije.
  • dzg7
    276
    S kim je hajduk uopće igrao sve dok je Karoglan bio prvi put?
  • Eduardo
    18.1k
    Rijeka (0:1), Varaždin (2:1), Tehničar Cvetkovec (1:5), Gorica (0:1), Dinamo (1:1), Gorica (3:1), Lokomotiva (2:2), Osijek (3:1), Mladost Ždralovi (0:2) i Slaven (2:2).

    Omjer; 7-3-0, 24 od mogućih 30 bodova, 22:9 gol razlika, 2,40 bodova po utakmici.
  • Guinness
    2k
    Tehničar Cvetkovec (1:5)Eduardo

    Jedina utakmica koju je hajduk uspio pobijediti bez Livaje.
    Vidi se rukopis trenera, miriše!
  • Praskaton
    2k
    Definitivno loš potez hajduka.Nece im donijeti nista vise od Leke.
    S obzirom da se i mi sramotimo protiv gorice kao i oni ne treba slavit nista.
  • The Undertaker
    4.5k
    Ma ja ne tvrdim da rade pametno ali poanta je da je Karoglan (na malom uzorku) imao bolje rezultate nego i Leko i Bišćan i Jakirović, da ne spominjem sad ove naše prolaznike. Čovjek nije truba kako ga se ovdje predstavlja.
  • Praskaton
    2k
    sam si rekao na malom uzorku.
    Ovo mu je sad pravi ispit,nisam siguran da on moze donijeti trenerski nesto vise.Sam Jakobusic govori da idu na titulu i onda momcad predaje u ruke ovako neiskusnog trenera.Misljenja sam da je on prijelazno rijesenje i da nakon nove godine ide novi trener
  • The Undertaker
    4.5k
    Po meni, puklo je na relaciji Livaja-Leko i onda je sve logično i Lukša nema izbora. Prilično sam siguran da Livaja nije ozlijeđen već Leko ne želi trpiti njegovo netreniranje. Sad je došao Karoglan koji će prvo pitati Livaju što treba napraviti. Iz istog razloga sumnjam da Perišić i Livaja mogu biti zajedno u istoj ekipi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.