• thomas22
    256
    Gledam sažetke i Janković me jako podsjeća na Andrijaševića u šampionskoj Rijeci, sve mu se "sere", ako i pljuje po golu sve ulazi...trebalo je ostavit tog dečka da se bori za poziciju
  • Krizy
    38.2k
    To sam i ja maloprije mislio napisati :death: :up:
  • San Lorenzo
    12.2k
    Mi smo ovom hajduku pojas za spašavanje ove sezone, kad ih je trebalo nakon superkupa klepit i dobiti 2x u par dana, Bruno se odlučio poigravati s penalom, prije tri tjedna su opet bili u govnima, a mi smo odlučili ni ne zapucati po golu...sreća pa sad neko vrijeme ne igramo s njima.
  • db-izbjeglica
    13.4k
    Mi smo ovom hajduku pojas za spašavanje ove sezone, kad ih je trebalo nakon superkupa klepit i dobiti 2x u par dana, Bruno se odlučio poigravati s penalom, prije tri tjedna su opet bili u govnima, a mi smo odlučili ni ne zapucati po golu...sreća pa sad neko vrijeme ne igramo s njima.San Lorenzo

    zato što protiv nas oni preuzmu ulogu koju je osijek danas imao na terenu...

    zabunkeriraju se i čekaju priliku gore...
    oni su danas izgledali vrlo slično kao i dinamo jučer...
  • Svi na Sjever
    2k
    Leko je došao u fazu kad se počeo pravit glup i čekat otpremninu.Mlađi referent

    I meni se ovo čini,svjestan cijele situacije.
  • reziser
    6.5k
    Leko:da sad odem bio bi smijesan sam sebi

    Čeka se otpremnina :roll:
  • NORTE
    9.7k
    Koliko volim ja tvoje poraze!
    Najviše zbog nekoliko patetičnih likova koji su umislili da su nešto, a naravno i samih njihovih navijača i iskompleksiranih novinara koje neću zaboravit spomenuti.

    Leko ostani! Pitanje dokle će ga trpit. Jučer se pisalo o Šahtaru, danas je pred otkazom.
    Sad imaju Koprivnicu gdje zna biti nezgodno pa dvije lakše protiv Jadrana i Rudeša.
  • Maksim Maksimirski
    4.6k
    Osijek godinama činio sve da proda panja Žapera, dali mu i kapetansku traku iako on nije bio niti vođa u svlačionici niti je bio među 3-4 najbolja igrača Osijeka. I kad je već Žaper napunio 25 godina i kad se činilo da ga neće nikome uvaliti pojavio se Hajduk i iskrcao milijun eura. Par tjedana poslije Osijek dobije hajduka na Poljudu 0-2.
  • Teofil Kateran
    967
    Liga nam je ove sezone toliko loša da smo mi i sa ovakvom igrom i ovakvim igračkim kadrom i dalje favoriti za naslov.
  • Captain America
    14.7k
    Nadam se da će Zeko u više navrata u idućih par tjedana nastaviti tradiciju iz Koprivnice uzimanja bodova onima dolje.Captain America

    Hvala, Zeko :heart:
  • Orc123
    5.7k
    I da, opet se pokazalo ono sto sam govorio da je Mierez odlican napadac, kakvog nemamo! Igrac koji 90min radi za ekipu isto ko i Petko ali na drugaciji nacin! Mislim da bi on se odlicno nadopunjavao s petkom u europi, a u slabijim tekmama u europi mogli bi i zajedno na terenu, a u HNL bi definitivno mogli igrat u paru! Slican je i Bakrar ali nesto manje agilan, ne puno, i nesto slabiji duel ali tehnicki puno bolji..i njega smo propustili radi skrte uprave. Sam Simic je govorio o tome a svi znaju koliko ga Biscan zelio! I da Mierez nije napadac od 4mil eura ali da bi nam bio pojacanje bio bi! Kronicno nam fali agresije, duela, pritiska, brzine!
  • Mihaljević
    8.5k
    On je odličan napadač za najviše 2M€ , za 5M€ on mora zabit 30+ golova u HNL-u.
  • Orc123
    5.7k
    apsolutno da nije napadac za 4-5m eura ali za 2-3m eura je sigurno....to se vidi iz utakmice u utakmicu...i kad je Osijek bio kriminalan on je bio najbolji....s druge strane kupili Brodica za pola milje pred istek ugovora....tip napadaca kao sto je Brodic nama ne treba i zamjenit ce Kuleta po posudbama ili u najgorem slucaju oboje ce biti na posudbama. I da toga Brodica smo kuoili na zahtjev svevisnjeg Jakira.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.