• Ivdzo11
    3k
    Meni samo nije jasno zasto se mi njima dole podredimo... Nadam se da nas sadasnji/buduci trener gledao kako se gazi
  • Chess96
    158
    HNL je bio na najvišoj razini one sezone pred potpisivanje novog ugovora o TV pravima. Jednom kad su prodali proizvod, kad se počelo pričati o ligi tako je i kvaliteta nogometa počela opadati. Osijek koji je pred mjesec dana bio u raspadu, sad je s dvije pobjede došao na bod iza nas i pet bodova od Rijeke. Vidjet ćemo što će donijet zimski rok(iako se na zimu u pravilu ne rade neke drastične promjene),ali bojim se da će se prvenstvo svesti na to tko će biti manje loš.
  • Bernard
    362
    Kaje ova tovarija smiješna, lijepo od njih kaj nas časte
  • reziser
    6.4k
    Leko: mi smo bili bolja momčad?
    Tipično južnjačka realnost
  • reziser
    6.4k
    Leko: imali smo 2 teška tjedna??

    A nije se igralo.... :lol:
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Realno, sta je tu drugacije od Sergeja kad kaze dominirali smo ali JEBIGA?
    Kad ekipe izadu Hajduku kako oni izadu protiv Dinama onda su bolji, kad Dinamo popusi od ekipa koje se postave kao Hajduk onda su bolji.. jebe lud zbunjenog
  • Krizy
    36.4k
    Livaja u 14 utakmica zabio Rudešu, Slavenu i naravno Dinamu :rofl:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Koje lik nebuloze priča... najjači je stav i ova brija, mi smo hajduk, mi svo ovo, to mora biti gard, to mora biti stav...

    Jbt šta oni ne kuže da je to problem i da im fali malo poklapanja ušima?

    Klub koji godinama nije bio drugi u HNL-u, klub koji u 10 godina osvoji 2,3 kupa u HNL konkurenciji, klub koji ne postoji u europskim okvirima, doslovno razina škendije iz tetova...

    Šta oni briju?
    Jbt to ja razina jad i bijeda, što je to problem shvatiti?

    Dinamo je trenutno govno i mi smo toga svjesni i nitko to ne pokušava zamaskirati... :rofl:
  • reziser
    6.4k
    nemres reć bili smo bolji q nemaju niti jedan udarac u okvir vrata

    Nije ni jakir puno drugačiji
  • Mlađi referent
    10.7k
    Leko je došao u fazu kad se počeo pravit glup i čekat otpremninu.
  • Krizy
    36.4k
    Miriše na 2017./18., prije dolaska Bjelice.

    1. Dinamo - 73
    2. Rijeka - 70
    3. Hajduk - 66
    Krizy

  • Mlađi referent
    10.7k
    Dino Perić u izgradnji napada

  • OsamŠest
    2.6k

    Ringišpil od desetke Dinama ostavio je trajne posljedice..
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Livaja u 14 utakmica zabio Rudešu, Slavenu i naravno Dinamu :rofl:Krizy

    hajduk je u 14 utakmica ove sezone zabio 13 golova, od toga 3 ili 23% dinamu. :monkey:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.