• thomas22
    256
    Gledam sažetke i Janković me jako podsjeća na Andrijaševića u šampionskoj Rijeci, sve mu se "sere", ako i pljuje po golu sve ulazi...trebalo je ostavit tog dečka da se bori za poziciju
  • Krizy
    36.4k
    To sam i ja maloprije mislio napisati :death: :up:
  • San Lorenzo
    11.7k
    Mi smo ovom hajduku pojas za spašavanje ove sezone, kad ih je trebalo nakon superkupa klepit i dobiti 2x u par dana, Bruno se odlučio poigravati s penalom, prije tri tjedna su opet bili u govnima, a mi smo odlučili ni ne zapucati po golu...sreća pa sad neko vrijeme ne igramo s njima.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Mi smo ovom hajduku pojas za spašavanje ove sezone, kad ih je trebalo nakon superkupa klepit i dobiti 2x u par dana, Bruno se odlučio poigravati s penalom, prije tri tjedna su opet bili u govnima, a mi smo odlučili ni ne zapucati po golu...sreća pa sad neko vrijeme ne igramo s njima.San Lorenzo

    zato što protiv nas oni preuzmu ulogu koju je osijek danas imao na terenu...

    zabunkeriraju se i čekaju priliku gore...
    oni su danas izgledali vrlo slično kao i dinamo jučer...
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Leko je došao u fazu kad se počeo pravit glup i čekat otpremninu.Mlađi referent

    I meni se ovo čini,svjestan cijele situacije.
  • reziser
    6.4k
    Leko:da sad odem bio bi smijesan sam sebi

    Čeka se otpremnina :roll:
  • NORTE
    9.3k
    Koliko volim ja tvoje poraze!
    Najviše zbog nekoliko patetičnih likova koji su umislili da su nešto, a naravno i samih njihovih navijača i iskompleksiranih novinara koje neću zaboravit spomenuti.

    Leko ostani! Pitanje dokle će ga trpit. Jučer se pisalo o Šahtaru, danas je pred otkazom.
    Sad imaju Koprivnicu gdje zna biti nezgodno pa dvije lakše protiv Jadrana i Rudeša.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Osijek godinama činio sve da proda panja Žapera, dali mu i kapetansku traku iako on nije bio niti vođa u svlačionici niti je bio među 3-4 najbolja igrača Osijeka. I kad je već Žaper napunio 25 godina i kad se činilo da ga neće nikome uvaliti pojavio se Hajduk i iskrcao milijun eura. Par tjedana poslije Osijek dobije hajduka na Poljudu 0-2.
  • Teofil Kateran
    873
    Liga nam je ove sezone toliko loša da smo mi i sa ovakvom igrom i ovakvim igračkim kadrom i dalje favoriti za naslov.
  • Captain America
    14k
    Nadam se da će Zeko u više navrata u idućih par tjedana nastaviti tradiciju iz Koprivnice uzimanja bodova onima dolje.Captain America

    Hvala, Zeko :heart:
  • Orc123
    5.1k
    I da, opet se pokazalo ono sto sam govorio da je Mierez odlican napadac, kakvog nemamo! Igrac koji 90min radi za ekipu isto ko i Petko ali na drugaciji nacin! Mislim da bi on se odlicno nadopunjavao s petkom u europi, a u slabijim tekmama u europi mogli bi i zajedno na terenu, a u HNL bi definitivno mogli igrat u paru! Slican je i Bakrar ali nesto manje agilan, ne puno, i nesto slabiji duel ali tehnicki puno bolji..i njega smo propustili radi skrte uprave. Sam Simic je govorio o tome a svi znaju koliko ga Biscan zelio! I da Mierez nije napadac od 4mil eura ali da bi nam bio pojacanje bio bi! Kronicno nam fali agresije, duela, pritiska, brzine!
  • Mihaljević
    8.2k
    On je odličan napadač za najviše 2M€ , za 5M€ on mora zabit 30+ golova u HNL-u.
  • Orc123
    5.1k
    apsolutno da nije napadac za 4-5m eura ali za 2-3m eura je sigurno....to se vidi iz utakmice u utakmicu...i kad je Osijek bio kriminalan on je bio najbolji....s druge strane kupili Brodica za pola milje pred istek ugovora....tip napadaca kao sto je Brodic nama ne treba i zamjenit ce Kuleta po posudbama ili u najgorem slucaju oboje ce biti na posudbama. I da toga Brodica smo kuoili na zahtjev svevisnjeg Jakira.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.