• Crusades1986
    9.5k
    Dobar je ovaj dio pod "ulaznice" gdje su podaci o sljedećoj domaćoj utakmici za koju se mogu kupiti karte napisani na "papirnatoj karti".
  • Paggini
    5.6k
    Vrhunski, još da webshop optimiziraju.
  • blue heart 72
    1.3k
    Pravo osvježenje
  • Crusades1986
    9.5k
    Odličan reels iz Oriovca :love:
  • Paggini
    5.6k
    I3ivJnd.jpg

    Tko bi ovo mogao biti??????
  • SAS1987
    13.2k
    KTC kad je još koristio kremu za sunčanje :lol:
  • Mrvica
    3.1k

    Zagorac tek kad se probudi, garantiram! :lol:
  • Paggini
    5.6k


    Zagorac kad mu kažu da mora braniti....
  • LovroZG
    1.3k
    Sitnica, al ajde. Jel to samo mene živcira da u grafikama sastava za Kaneka uvijek piše ime dok za sve druge igrače piše prezime?
  • marcio amoroso
    31.9k

    Iritantno je, ali tako mu piše na dresu pa vjerujem da je to razlog.
  • jedan u nizu
    5.6k
    mene zivcira sto su igraci poredani po brojevima na dresovima, a ne po poziciji.
    jesam li jedini ili? :D
  • Bosskovitz
    7.2k
    Baš mi nekad živcira taj amaterizam, kad točno vidiš da je netko klubu prodao ideju ili je netko iz kluba vidio da to postoji negdje vani i onda to primijenio kao otok, potpuno nepovezano s ostalim proizvodima, paušalno i ishitreno.

    Cashless - super stvar. Čak ne toliko zbog popusta koliko zbog toga da postoji poseban punkt za vlasnike godišnjih ulaznica na kojem će logikom stvari biti manja gužva, što je dobro. Onda imaš utakmicu na kojoj se pojavi većina vlasnika godišnjih, imaš cashless šank unutar stadiona - ali tko god dođe do njega ne može ništa jer umjesto da je u vijesti pisalo boldanim slovima da moraš zamijeniti godišnju za novu godišnju s čipom na pointu ispred stadiona, to je napisano tek u FAQ-u. I ako će za 2 mjeseca biti moguće to napraviti na cashless šankovima, zašto nije moguće odmah sada?

    Jučer su deseci ljudi na Zapadu došli na taj šank i nisu uspjeli ništa jer su već ušli u krug stadiona, a na njemu se ne može aktivirati. Jbg.

    Razumijem stihiju, razumijem da nam je klub kakav je, moram pohvaliti da ima puno dobrih ideja u zadnje vrijeme iako je sve prilično neorganizirano, pogubljeno i nepovezano, ali ovakve stvari su baš pitanje manjka razmišljanja i želje; forward management.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Jučer su deseci ljudi na Zapadu došli na taj šank i nisu uspjeli ništa jer su već ušli u krug stadiona,Bosskovitz

    To se desilo meni i dedi, a bili smo spremni odmah staviti po 20 eura na tu karticu i odmah potrošiti za piće i jelo. Tako se propušta novac.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.