• nemapredaje
    1.9k


    Ma znam, zato i kažem
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Samo je pitanje da li Modrić zna za to i jel mu to netko od najbližih i pokazao.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k

    siguran sam da zna, mislim da i klub ne bi pokrenuo tako nesto da ga se nije kontaktiralo/obavijestilo
  • The Undertaker
    4k
    Ovakva patetika prolazi u Splitu, u Zagrebu baš i ne. Bolje da odustanu na vrijeme.
    Rezultate na sunce. Ili bar da vidimo neku smislenu ideju kuda gone.
  • Krizy
    35.9k
    Svakako, meni bi bilo neugodno objaviti ovakve stvari nakon onako loše utakmice.
    Najvjerniji su uvijek uz klub, što su i dokazali. Nema potrebe podsjećati na to.
  • Orc123
    5.1k
    Cista patetika umjesto konkretnih poteza i djela.
  • Plava Slavonija
    65
    Je je da,vas se pita vi ste bas bitni...jel budete na sjeveru vas tri ili?
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Novi sam ovdje, pa da ne čitam stranice i stranice teksta, ima li tko informaciju nakon što je otišao Rukavina, odnosno nakon što je opravdano otjeran tko je preuzeo poziciju direktora marketinga?

    Rukavinu je trebalo otjerati jer Dinamov marketing pod njegovim vodstvom nije napravio ništa, a mislim da je čovjek bio direktor jedno cijelo desetljeće. Sjećam se kad je Lesički svog frenda htio pohvaliti da je "marketing napravio veliki porast prihoda a on je za zahvalu dobio otkaz", a lik je otvorio jedan i pol fan shop u kojem artikala više nema nego ima. Žalosno mi je kao mladoj osobi koja radi u toj sferi, a radio sam i radim i u velikim multinacionalnim kompanijama i u velikim domaćim firmama da se aposlutno ništa nije napravilo u 20 godina od strane kluba da se marketing kluba digne na neku veću razinu.
  • NORTE
    9.1k
    nakon što je otišao Rukavina, odnosno nakon što je opravdano otjeran tko je preuzeo poziciju direktora marketinga?Mathiasovi Chageri
    Je li uopće i otišao? Spominjao se onaj Vlatkin.

    Btw možda i najjači nick na zoni, jači i od Dinamosaura.
  • mali M
    3.5k
    Btw možda i najjači nick na zoni, jači i od Dinamosaura.NORTE

    znači upravo urlam od smijeha.. na prvu nisam obratio pozornost i reko čekaj kaj tu piše, i kad sam skužio lom!
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k


    Navodno je Lesički to izjavio, kad je “ekskluzivno” donio vijest o sistematizaciji pozicija u Dinamu, pa je plakao kako je ukinuta pozicija direktora marketinga koju je dotad obnašao Tomislav Rukavina. Pretpostavljam da je onda dobio nogu, vjerujem da je dodatni razlog taj što je lik bio baš personifikacija uhljebljenog Mamićevca.

    No nigdje nisam vidio da je netko preuzeo poziciju, bacio sam oko na LinkedIN, tamo stoji dvoje ljudi koji su zaposleni redom kao “Adventising manager” i “Marketing & advertising”. Naravno Rukavini još uvijek stoji da je Marketing Director, iako kažem, vjerujem da nije čim je Lesicki digao frku oko njega.
  • Eduardo
    17.5k
    Opa, kad smo to dobili novu web stranicu?
  • mali M
    3.5k
    ovo izgleda jako dobro!
    jako me iznenadilo kako je sve user frendly i intinuitivno! lajk
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.